|
Najczęściej kupowane przedmioty w kategorii
Książki
w Ceneo.pl
(Liczba dostępnych przedmiotów w tej kategorii 3) |
||||
|
|
The Punisher. Tom 12 od 4,40 zł do 4,40 zł w 1 sklepach |
||||
| Nazwa | Cena | z dostawą | Ofert | Do końca | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Sprzedający: Kamens (1031) Lokalizacja: Sosnowiec Gadu-Gadu Tel. 0 501 380 685 e-mail: madzienx@gmail.com Koszty wysyłki ustalone sa na podstawie wagi zakupionego |
Wyprzedaż ! The Punisher 3/97 !
Używany |
1,00 zł |
6,70 zł |
1 | 5 godz. |
|
Sprzedający: kandor (288) Lokalizacja: Kramsk 132 strony w czerni i bieli STAN DOBRY MINUS (podklejona okładka i 2 pierwsze strony);UWAGA - jeśli wylicytujesz |
The PUNISHER Nr 5/1995 132 strony !!!!
Używany |
2,99 zł |
14,99 zł |
- | 16 godz. |
|
Sprzedający: sylweeek (138) Lokalizacja: Przemyśl Przedmiotem aukcji jest komiks ESSENTIAL PUNISHER tom 1 wydawnictwo Mandagora |
komiks ESSENTIAL PUNISHER tom 1 NOWY!
Nowy |
59,00 zł |
70,00 zł | - | 23 godz. |
|
Sprzedający: blazejmilan (78) Lokalizacja: Święciechowa PUNISHER wydawnictwa TM-SEMIC numer 6/91 ,stan dobry. Komiks pochodzi z mojej prywatnej kolekcji. GORĄCO POLECAM! |
PUNISHER 6/1991 TM-SEMIC
Używany |
8,00 zł |
12,50 zł |
- | 1 dzień |
|
Sprzedający: caprica12 (2) Lokalizacja: kozuchow witam mam do sprzedania komiksy z serji the PUNISHER 41szt +wydanie specjalne GHOST RIDER/WOLVERINE/PUNISHER HEARTS OF |
PUNISHER
Używany |
180,00 zł |
192,00 zł | - | 1 dzień |
|
|
Eurohit ( 3/95 , 132 str. )
Używany |
9,99 zł |
14,49 zł |
- | 1 dzień |
|
Sprzedający: bartex-s (746) Lokalizacja: WYSYŁKA WITAM W SKLEPIE ARAN PUNISHER 4/95 AUTOR WYDAWNICTWO MARVEL ROK/WYDANIE 2000r. wyd.1 STRON 130 OPRAWA miękka STAN |
PUNISHER 4/95 *BDB*
|
8,00 zł |
14,50 zł | - | 1 dzień |
|
Sprzedający: bartex-s (746) Lokalizacja: WYSYŁKA WITAM W SKLEPIE ARAN PUNISHER 2/95 AUTOR WYDAWNICTWO MARVEL ROK/WYDANIE 1995r. wyd.1 STRON 32 OPRAWA miękka STAN |
PUNISHER 2/95 *BDB*
|
6,00 zł |
12,50 zł | - | 1 dzień |
|
Sprzedający: bartex-s (746) Lokalizacja: WYSYŁKA WITAM W SKLEPIE ARAN PUNISHER 1/95 AUTOR WYDAWNICTWO TM SEMIC ROK/WYDANIE 1995r. wyd.1 STRON 32 OPRAWA miękka |
PUNISHER 1/95 *BDB*
|
6,00 zł |
12,50 zł | - | 1 dzień |
|
Sprzedający: bartex-s (746) Lokalizacja: WYSYŁKA WITAM W SKLEPIE ARAN PUNISHER 4/94 AUTOR WYDAWNICTWO TM SEMIC ROK/WYDANIE 1994r. wyd.1 STRON 32 OPRAWA miękka |
PUNISHER 4/94 *BDB*
|
6,00 zł |
12,50 zł | - | 1 dzień |
|
Sprzedający: bartex-s (746) Lokalizacja: WYSYŁKA WITAM W SKLEPIE ARAN PUNISHER 4 BORN AUTOR WYDAWNICTWO TM SEMIC ROK/WYDANIE 2004r. wyd.1 STRON 24 OPRAWA miękka |
PUNISHER 4/ BORN *BDB*
|
5,00 zł |
11,50 zł | - | 1 dzień |
|
Sprzedający: kamomilka (61) Lokalizacja: Toruń Witam, Mam do sprzedania następujące tytuły: Wydania specjalne 1,3/95 Mega Marvel 1/96 3,/96 Punisher 3/96 Ich stan |
Mega Marvel 1i3/96;Punisher 3/96,Wyd.spec.1i3/95
Używany |
25,00 zł |
31,00 zł |
- | 1 dzień |
|
Sprzedający: Kachorrita (262) Lokalizacja: Szczecin witam, mam do sprzedania komiksy the punisher w ilosci sztuk 10. zapraszam do licytacji i na pozostale moje aukcje! |
The Punisher komiksy 10szt okazja! kolekcja
Używany |
5,00 zł |
17,00 zł |
1 | 1 dzień |
|
Sprzedający: lukkmar (10) Lokalizacja: Żyrardów Witam i zapraszam do licytacji, Przedmiotem aukcja jest komiks: The Punisher War Zone 3 / 93, 128 stron, wersja |
The Punisher War Zone 3 / 93
Używany |
5,00 zł |
11,00 zł |
- | 2 dni |
|
Sprzedający: melkor79 (40) Lokalizacja: Grabów nad Prosną Numery 5/1990, 2/94, 3/94, 4/94, 5/94, 1/95, 2/95 + wydanie specjalne "Ostatnie dni" Stan dobry |
Punisher 7 zeszytów + wyd. spec-Ostatnie dni-BCM
Używany |
1,00 zł |
7,00 zł |
1 | 2 dni |
|
Sprzedający: krystoperz (1708) Lokalizacja: Warszawa Stan dobry z dużym minusem. Okładka mocno pozaginana i poprzecierana na kantach. Pozaginane rogi, lekko pożółkłe |
The Punisher nr3/96 - Suicide run cz.2
Używany |
3,00 zł |
7,20 zł | - | 2 dni |
|
Sprzedający: churek2 (172) Lokalizacja: Toruń THE PUNISHER YEAR ONE 1/96 JEDEN Z 20 NAJLEPSZYCH KOMIKSÓW WYDANYCH PRZEZ TM-SEMIC. KOMIKS W BARDZO DOBRYM / IDEALNYM |
THE PUNISHER - YEAR ONE (1/96) |
9,00 zł |
15,00 zł |
1 | 2 dni |
|
|
THE PUNISHER nr 2/95 stan DB
|
6,00 zł |
12,00 zł | - | 2 dni |
|
Sprzedający: kecam8 (445) Lokalizacja: Warszawa THE PUNISHER 3/95 Opis: Stan komiksu BDB Bonus Do komiksu dodaję: 1. HitmanLOBO - Ten Głupi Wał 2. STAR WARS - |
THE PUNISHER - 3/95 + BONUSY!!!!!!
Używany |
6,00 zł |
10,50 zł |
- | 2 dni |
|
Sprzedający: damiango78 (1) Lokalizacja: Kedzierzyn-Kozle Normal 0 21 Do sprzedania kolekcja komiksów PUNISHER w tym cz 3,4,5,6 z 1995r i 1 i 2 z 1996r. Prawdziwa gratka dla |
PUNISHER KOMIKS SUPER ZESTAW 6szt idealny stan
Używany |
5,50 zł |
12,50 zł |
3 | 3 dni |
|
Sprzedający: KomiksPRL (6676) Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA KOMIKS THE PUNISHER POGROMCA NR 1 WYDAWNICTWO: TM SEMIC 1991 STAN: IDEALNY WARTO DOPAKOWAC PACZKĘ PŁACI SIE |
KOMIKS THE PUNISHER POGROMCA NR 1/1991
|
8,00 zł |
17,99 zł | - | 3 dni |
|
Sprzedający: marcela83 (538) Lokalizacja: Warszawa mhoffmann1@wp.pl Towar wysyłam po wpływie kasy na konto. Nie wysyłan za pobraniem. Nie wystawiam |
Komiksy Punisher, Venom, Lobo------------OKAZJA!!!
Nowy |
5,00 zł |
9,50 zł | - | 3 dni |
|
Sprzedający: grzessio (1225) Lokalizacja: Warszawa Kontakt: przez allegro: grzessio Transport: Przedpłata na konto: 8,00 zł |
PUNISHER - KOMPLET 12 KOMIKSÓW ---------- UNIKATY |
49,00 zł |
57,00 zł | - | 4 dni |
|
Sprzedający: Gambeat11 (26) Lokalizacja: Kleosin Witam.Zapraszam do licytacji 4 numerów Punishera. Dorzucam 2 numery Transformer. Stan dobry, okładki lekko |
4 NUMERY PUNISHERA
Używany |
1,00 zł |
8,00 zł |
- | 4 dni |
|
Sprzedający: el-marco (48) Lokalizacja: Poznań Witam. Mam do sprzedania komiks w bardzo dobrym stanie. |
The Punisher 4/97 Puerto Dulce
Używany |
4,00 zł |
9,00 zł |
- | 5 dni |
|
Sprzedający: soql1982 (63) Lokalizacja: Bestwinka Witam serdecznie wszystkich Do zaoferowania mam zestaw 4 fantastycznych komiksów. Komiksy są bardzo wciągające i |
BAJERANCKI zestaw 4 kultowych komiksów ZA GROSZE
Używany |
1,00 zł |
13,00 zł |
- | 5 dni |
|
|
PUNISHER 5/95 TM-Semic
Używany |
8,00 zł |
13,00 zł | - | 5 dni |
|
Sprzedający: lacrimaeLuciferi (2607) Lokalizacja: Łódź UWAGA: Informacja zarówno dla kupujących jak i obserwatorów: licytując, kupując w opcji "kup teraz" oraz dołączając |
Born #3 NOWY!
Nowy |
6,00 zł |
10,10 zł | - | 6 dni |
|
Sprzedający: lacrimaeLuciferi (2607) Lokalizacja: Łódź UWAGA: Informacja zarówno dla kupujących jak i obserwatorów: licytując, kupując w opcji "kup teraz" oraz dołączając |
Born #4 NOWY!
Nowy |
6,50 zł |
10,60 zł | - | 6 dni |
|
Sprzedający: lacrimaeLuciferi (2607) Lokalizacja: Łódź UWAGA: Informacja zarówno dla kupujących jak i obserwatorów: licytując, kupując w opcji "kup teraz" oraz dołączając |
Punisher #3 UNIKAT! NOWY!
Nowy |
12,00 zł |
16,10 zł | - | 6 dni |
|
Sprzedający: lacrimaeLuciferi (2607) Lokalizacja: Łódź UWAGA: Informacja zarówno dla kupujących jak i obserwatorów: licytując, kupując w opcji "kup teraz" oraz dołączając |
Punisher #6 NOWY!
Nowy |
8,00 zł |
12,10 zł | - | 6 dni |
|
Sprzedający: lacrimaeLuciferi (2607) Lokalizacja: Łódź UWAGA: Informacja zarówno dla kupujących jak i obserwatorów: licytując, kupując w opcji "kup teraz" oraz dołączając |
Punisher #8 NOWY!
Nowy |
6,00 zł |
10,10 zł | - | 6 dni |
|
Sprzedający: lacrimaeLuciferi (2607) Lokalizacja: Łódź UWAGA: Informacja zarówno dla kupujących jak i obserwatorów: licytując, kupując w opcji "kup teraz" oraz dołączając |
Punisher #10 NOWY!
Nowy |
3,50 zł |
7,60 zł | - | 6 dni |
|
Sprzedający: lacrimaeLuciferi (2607) Lokalizacja: Łódź UWAGA: Informacja zarówno dla kupujących jak i obserwatorów: licytując, kupując w opcji "kup teraz" oraz dołączając |
Punisher #11 NOWY!
Nowy |
3,50 zł |
7,60 zł | - | 6 dni |
|
Sprzedający: lacrimaeLuciferi (2607) Lokalizacja: Łódź UWAGA: Informacja zarówno dla kupujących jak i obserwatorów: licytując, kupując w opcji "kup teraz" oraz dołączając |
Punisher #12 NOWY!
Nowy |
3,50 zł |
7,60 zł | - | 6 dni |
|
Sprzedający: bartex-s (798) Lokalizacja: TYLKO WYSYŁKA WITAM W SKLEPIE ARAN X-MEN 11/94 AUTOR WYDAWNICTWO TM-SEMIC ROK/WYDANIE 1994r. wyd.1 STRON 50 OPRAWA miękka STAN |
X-MEN 11/94 *BDB*
|
7,00 zł |
14,50 zł | - | 7 dni |
|
Sprzedający: bartex-s (798) Lokalizacja: TYLKO WYSYŁKA WITAM W SKLEPIE ARAN X-MEN 9/94 AUTOR WYDAWNICTWO TM-SEMIC ROK/WYDANIE 1994r. wyd.1 STRON 50 OPRAWA miękka STAN |
X-MEN 9/94 *BDB*
|
7,00 zł |
14,50 zł | - | 7 dni |
|
Sprzedający: bartex-s (798) Lokalizacja: TYLKO WYSYŁKA WITAM W SKLEPIE ARAN X-MEN 5/96 AUTOR WYDAWNICTWO TM-SEMIC ROK/WYDANIE 1996r. wyd.1 STRON 50 OPRAWA miękka STAN |
X-MEN 5/96 *BDB*
|
7,00 zł |
14,50 zł | - | 7 dni |
|
Sprzedający: bartex-s (798) Lokalizacja: TYLKO WYSYŁKA WITAM W SKLEPIE ARAN X-MEN 21/04 AUTOR WYDAWNICTWO DOBRY KOMIKS ROK/WYDANIE 2004r. wyd.1 STRON 50 OPRAWA miękka |
X-MEN 21/04 *BDB*
|
6,00 zł |
13,50 zł | - | 7 dni |
|
Sprzedający: rybik_cukrowy (951) Lokalizacja: Kraków Witam na mojej aukcji, dziś mam do zaoferowania książkę: "PUNISHER" 2/96 wydawnictwo: MARVEL COMICS stan |
THE PUNISHER 2/96 - SUICIDE RUN @MARVEL@
Używany |
5,00 zł |
11,00 zł | - | 7 dni |
|
Sprzedający: rybik_cukrowy (951) Lokalizacja: Kraków Witam na mojej aukcji, dziś mam do zaoferowania książkę: "PUNISHER" 3/95 wydawnictwo: MARVEL COMICS |
THE PUNISHER 3/95 - EUROHIT 132str. @MARVEL@
Używany |
5,00 zł |
11,00 zł | - | 7 dni |
|
Sprzedający: janek-jot (244) Lokalizacja: Gliwice PUNISHER Garth Ennis wydawca: Mandragora KOMPLET 12 ZESZYTÓW STAN BDB |
PUNISHER-Garth Ennis/Komplet 12 zeszytów-stan bdb |
38,00 zł |
47,00 zł | - | 7 dni |
|
Sprzedający: Bobirella (302) Lokalizacja: Dębno Do sprzedania 6 numerów komiksów z serii PUNISHER wydawnictwa TM-SEMIC Numery: 3/91 - stan dst+ ubytek okładki |
PUNISHER##6 NUMERÓW###TM-SEMIC
|
13,00 zł |
20,00 zł | - | 7 dni |
|
Sprzedający: chester1982pol (48) Lokalizacja: Warszawa THE PUNISHER Historia podążającego drogą życiowych sukcesów żołnierza, kóry w jednej chwili, zdradzony przez |
Komiksy Tm-Semic - The Punisher - 50 Komiksów |
230,00 zł |
245,00 zł | - | 7 dni |
|
Sprzedający: bartex-s (802) Lokalizacja: TYLKO WYSYŁKA WITAM W SKLEPIE ARAN PUNISHER 4/97 AUTOR WYDAWNICTWO TM-SEMIC ROK/WYDANIE 1997r.. wyd.1 STRON 48 OPRAWA miękka |
PUNISHER 4/97*BDB*
|
9,00 zł |
16,50 zł | - | 7 dni |
|
Sprzedający: smerdajajeczny1 (3669) Lokalizacja: Jelenia Góra PUNISHER 3/95 EUROHIT Stan: BARDZO DOBRY- Dodano 2010-01-23 22:05 UWAGA !! SUPER PROMOCJA !! |
*Punisher* !! EUROHIT !! 132 strony !!
|
8,50 zł |
14,00 zł | - | 7 dni |
|
Sprzedający: smerdajajeczny1 (3669) Lokalizacja: Jelenia Góra PUNISHER 1/96 ROK PIERWSZY Stan: BARDZO DOBRY- Dodano 2010-01-23 22:06 UWAGA !! SUPER PROMOCJA !! |
*Punisher* !! ROK PIERWSZY !! 100 stron !!
|
8,50 zł |
14,00 zł | - | 7 dni |
|
Sprzedający: smerdajajeczny1 (3669) Lokalizacja: Jelenia Góra PUNISHER 2/96 SAMOBÓJCZA UCIECZKA Stan: BARDZO DOBRY Dodano 2010-01-23 22:06 UWAGA !! SUPER |
*PUNISHER 2/96* !! Samobójcza Ucieczka !! 132 str
|
8,50 zł |
14,00 zł | - | 7 dni |
|
Sprzedający: smerdajajeczny1 (3669) Lokalizacja: Jelenia Góra PUNISHER 4/96 OSTATNIE WYJŚCIE Stan: BARDZO DOBRY Dodano 2010-01-23 22:06 UWAGA !! SUPER PROMOCJA |
*PUNISHER 4/96* !! 100 stron !! IDEAŁ !!
|
12,00 zł |
17,50 zł | - | 7 dni |
|
Sprzedający: smerdajajeczny1 (3669) Lokalizacja: Jelenia Góra PUNISHER 1/97 ZŁY RUCH Stan: BARDZO DOBRY Dodano 2010-01-23 22:06 UWAGA !! SUPER PROMOCJA !! |
*PUNISHER 1/97* !! 100 stron !! IDEAŁ !!
|
12,00 zł |
17,50 zł | - | 7 dni |
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu