Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy


   
Dodaj tę kategorię do ulubionych
Sprzedaj swój przedmiot w tej kategorii
RSS dla kategorii Obróbka kamienia
Widok: Tekst i obrazki   Galeria Sortuj według:
 1  | 2 | 3 | 4 | Następna ... z  13
idź do strony
lista promowanych przedmiotów
  Nazwa Cena z dostawą Ofert Do końca
SUPER TARCZA 125 x1.2x22.23 DO CERAMIKI RAPID PROF

Sprzedający:  allegro_plm (428)

Lokalizacja: chmielnik

Untitled Document Aukcje Komentarze 'O mnie' Napisz Dodaj do ulubionych 582544 Po wpłacie na konto: - Pobranie: - 57

SUPER TARCZA 125 x1.2x22.23 DO CERAMIKI RAPID PROF Kup Teraz! 35,00 zł 42,00 zł - 4 godz.
TARCZA DIAMENTOWA 230 x 22,2 RAPID PROFESSIONAL !!

Sprzedający:  allegro_plm (428)

Lokalizacja: chmielnik

Untitled Document Aukcje Komentarze 'O mnie' Napisz Dodaj do ulubionych 582544 Po wpłacie na konto: - Pobranie: - 57

TARCZA DIAMENTOWA 230 x 22,2 RAPID PROFESSIONAL !! Kup Teraz! 119,99 zł 129,99 zł - 4 godz.
WIERTŁA DO BETONU SDS PLUS ZESTAW 11 SZT. CENA!!!

Sprzedający:  allegro_plm (428)

Lokalizacja: chmielnik

Untitled Document Aukcje Komentarze 'O mnie' Napisz Dodaj do ulubionych 582544 Po wpłacie na konto: - Pobranie: - 57

WIERTŁA DO BETONU SDS PLUS ZESTAW 11 SZT. CENA!!! Kup Teraz! 39,99 zł 54,99 zł - 4 godz.
ZESTAW OTWORNIC DO BETONU SDS PLUS 6szt.SUPER

Sprzedający:  allegro_plm (436)

Lokalizacja: chmielnik

POLECAM ZAPRASZAM NA POZOSTAŁE AUKCJE WIELE CIEKAWYCH TOWARÓW ZESTAW OTWORNIC DO BETONU SDS PLUS 6szt.SUPER

ZESTAW OTWORNIC DO BETONU SDS PLUS 6szt.SUPER Kup Teraz! 110,00 zł 125,00 zł 1 4 godz.
PIŁA, PRZECINARKA, PILARKA, TARCZA DIAMENTOWA 350

Sprzedający:  TECH-WIERT (225)

Lokalizacja: Wrocław

PRZECINARKA STOLIKOWA KUPSCH KU-350 SZANOWNI PAŃSTWO ! Polecamy Państwu znakomitą przecinarkę stolikową KUPSCH

PIŁA, PRZECINARKA, PILARKA, TARCZA DIAMENTOWA 350 Kup Teraz! 3 416,00 zł 3 416,00 zł - 18 godz.
WIERTNICA OTWORNICA WEKA DK 32 / D-330 NIEMIECKA

Sprzedający:  TECH-WIERT (225)

Lokalizacja: Wrocław

SZANOWNI PAŃSTWO ! Polecamy Państwu znakomitą wiertnicę produkcji niemieckiej WEKA DK 32/D-330 do wiercenia na

WIERTNICA OTWORNICA WEKA DK 32 / D-330 NIEMIECKA Kup Teraz! 10 858,00 zł 10 858,00 zł - 18 godz.
Wynajem kruszarka udarowa MFL

Sprzedający:  christofforus (95)

Lokalizacja: Trachy

Kruszarka udarowa MFL RCI 100-130 Parametry: Rok produkcji 2008 Wielkość nadawy max 500x500x500 Produkt finalny od

Wynajem kruszarka udarowa MFL Kup Teraz! 22 500,00 zł 22 500,00 zł - 23 godz.
SZLIFIERKA PNEUMATYCZNA PIŁKA DIAX ZESTAW 3 CALE

Sprzedający:  Martech_pl (10395)

Lokalizacja: Siedlce

PROFESJONALNA SZLIFIERKA PNEUMATYCZNA 5" CHŁODZENIE WODNE BASS POLSKA Na tej aukcji mogą Państwo nabyć

SZLIFIERKA PNEUMATYCZNA PIŁKA DIAX ZESTAW 3 CALE Kup Teraz! 750,00 zł 767,00 zł - 1 dzień
TARCZE DIAMENTOWE BETON 350 MM PIŁA PRZECINARKA

Sprzedający:  TECH-WIERT (225)

Lokalizacja: Wrocław

TARCZA DIAMENTOWA BETON K-B9 350 x 25,4 mm Polecamy Państwu tarczę diamentową K-B9 najwyższej światowej jakości

TARCZE DIAMENTOWE BETON 350 MM PIŁA PRZECINARKA Kup Teraz! 198,00 zł 198,00 zł - 1 dzień
WIERTŁO KORONOWE FI 52, BETON WIERTNICA OTWORNICA

Sprzedający:  TECH-WIERT (225)

Lokalizacja: Wrocław

Szanowni Państwo ! Polecamy Państwu wiertła koronowe najwyższej światowej jakości za relatywnie niską cenę. Powyższa

WIERTŁO KORONOWE FI 52, BETON WIERTNICA OTWORNICA Kup Teraz! 250,00 zł 250,00 zł - 1 dzień
B.MOCNY KLEJ DO KAMIENIA /M K D/ SZPACHLA

Sprzedający:  andkon (45)

Lokalizacja: Strzegom

BARDZO MOCNY POLIESTROWY KLEJ DO KAMIENIA M K D GĘSTY DO WYBORU KOLORY: CZARNY, JASNY BEŻ, CIEMNY BEŻ,

B.MOCNY KLEJ DO KAMIENIA /M K D/ SZPACHLA Kup Teraz! 38,00 zł 53,00 zł 1 1 dzień
GŁOWICA POLERSKA <CO.ME.S> oryginał /nowa/

Sprzedający:  andkon (45)

Lokalizacja: Strzegom

STORM 6 SZEŚCIOSEGMENTOWA GŁOWICA POLERSKA GŁOWICA WACHLIWA DO AUTOMATÓW I LINII POLERSKICH Czołowa pozycja firmy

GŁOWICA POLERSKA <CO.ME.S> oryginał /nowa/ Kup Teraz! 12 810,00 zł 12 910,00 zł - 1 dzień
ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY BOSCH GAS 25 szlifierki itp

Sprzedający:  bosch_kontaktsa (19168)

Lokalizacja: Toruń

zobacz moje aukcje dodaj do ulubionych sprzedawców sprawdź opinie o mnie Witam na mojej aukcji

ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY BOSCH GAS 25 szlifierki itp Kup Teraz! 1 187,00 zł 1 197,00 zł 1 1 dzień
BOSCH ODKURZACZ GAS 25 + BRUZDOWNICA GNF 35 CA Fv

Sprzedający:  bosch_kontaktsa (19220)

Lokalizacja: Toruń

zobacz moje aukcje dodaj do ulubionych sprzedawców sprawdź opinie o mnie Witam na mojej aukcji

BOSCH ODKURZACZ GAS 25 + BRUZDOWNICA GNF 35 CA Fv Kup Teraz! 2 997,00 zł 2 997,00 zł - 1 dzień

Sprzedający:  aromat603 (0)

Lokalizacja: Łęczna

Piła do cięcia bloków granitowych , średnica 2700 mm , stan dobry,sprawna technicznie, sterowanie nowe. tel. 602216554

PIŁA DO BLOKÓW ŚREDNICA 2700 mm Kup Teraz! 55 000,00 zł 55 000,00 zł - 2 dni
SZLIFIERKA POLERKA PNEUMATYCZNA 5 CHLODZONA WODĄ

Sprzedający:  twoj-e-sklep (5265)

Lokalizacja: Otrębusy

KONTAKT Kontakt z nami możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 09:00-18:00 Tel. 503-987-657 Potwierdzanie

SZLIFIERKA POLERKA PNEUMATYCZNA 5 CHLODZONA WODĄ Kup Teraz! 749,00 zł 762,00 zł - 3 dni
ODKURZACZ BOSCH GAS 25 + BRUZDOWNICA GNF 35 CA Fv

Sprzedający:  FHBARTEK (403)

Lokalizacja: Olkusz

Darek e-mail: f.h.bartek@op.pl 10333017 Telefon: 696-019-147 Przelew: Bank BPH S.A. Olkusz 56 10600076 0000 3200

ODKURZACZ BOSCH GAS 25 + BRUZDOWNICA GNF 35 CA Fv Kup Teraz! 3 100,00 zł 3 180,00 zł - 4 dni
PIŁA, PRZECINARKA, PILARKA, TARCZA DIAMENTOWA 350

Sprzedający:  TECH-WIERT (225)

Lokalizacja: Wrocław

PRZECINARKA STOLIKOWA KUPSCH KU-350 SZANOWNI PAŃSTWO ! Polecamy Państwu znakomitą przecinarkę stolikową KUPSCH

PIŁA, PRZECINARKA, PILARKA, TARCZA DIAMENTOWA 350 Kup Teraz! 3 416,00 zł 3 416,00 zł - 4 dni
PIŁA, PRZECINARKA BUDOWLANA TARCZA DIAMENTOWA 900

Sprzedający:  TECH-WIERT (225)

Lokalizacja: Wrocław

PRZECINARKA STOLIKOWA KUPSCH KU-900, SILNIK 9 kW SZANOWNI PAŃSTWO ! Polecamy Państwu znakomitą przecinarkę

PIŁA, PRZECINARKA BUDOWLANA TARCZA DIAMENTOWA 900 Kup Teraz! 11 956,00 zł 11 956,00 zł - 4 dni
TARCZE DIAMENTOWE GRANIT 350 PIŁA PRZECINARKA

Sprzedający:  TECH-WIERT (225)

Lokalizacja: Wrocław

TARCZA DIAMENTOWA GRANIT 350 x 25,4 mm Polecamy Państwu tarczę diamentową najwyższej światowej jakości za

TARCZE DIAMENTOWE GRANIT 350 PIŁA PRZECINARKA Kup Teraz! 390,00 zł 390,00 zł - 5 dni
TARCZE DIAMENTOWE ASFALT 350 TARCZA JASTRYCH BETON

Sprzedający:  PHU_MAGMA (2843)

Lokalizacja: Jarocin

Kontakt: e-mail e-magma@e-magma.pl e-mail phumagma@gmail.com kom. +48 504-107-303 kom. +48 501-258-440 kom. +48

TARCZE DIAMENTOWE ASFALT 350 TARCZA JASTRYCH BETON Kup Teraz! 139,99 zł 157,99 zł - 6 dni
JCB TLT 30D-3tony- rok 2005, wózek teleskopow

Sprzedający:  celka30 (10)

Lokalizacja: Gostyń

FIRMA ,,CELKA'' OFERUJE Model JCB TLT30 D Napęd hydrostat silnik-Perkins-Diesel Udźwig 3000 kg Rok prod. 2005 Przebieg

JCB TLT 30D-3tony- rok 2005, wózek teleskopow Kup Teraz! 66 900,00 zł 66 900,00 zł - 6 dni
SUPREME 120S MASZYNA DO CIĘCIA KAMIENIA

Sprzedający:  PHUMAGRA (51)

Lokalizacja: Warszawa

Witam serdecznie. Przedmiotem aukcji jest maszyna do cięcia kamienia SUPREME 1200S. INFORMACJA TECHNICZNA: WAGA:

SUPREME 120S MASZYNA DO CIĘCIA KAMIENIA Kup Teraz! 8 399,00 zł 8 649,00 zł - 7 dni
Ploter tnący KingCut 630 + kliparty nagrobne

Sprzedający:  A-VA (270)

Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Nowy model firmy Creation + zestaw ponad 600 klipartów nagrobnych do piaskowania Ploter tnący KingCut (KCUT)

Ploter tnący KingCut 630 + kliparty nagrobne Kup Teraz! 1 900,00 zł 1 950,00 zł - 7 dni
POMPA WODY- PIŁA, PRZECINARKA, PILARKA - NOWA

Sprzedający:  TECH-WIERT (225)

Lokalizacja: Wrocław

SZANOWNI PAŃSTWO ! Proponujemy Państwu nową pompę wody przeznaczoną do chłodzenia tarczy diamentowej, tnącej na

POMPA WODY- PIŁA, PRZECINARKA, PILARKA - NOWA Kup Teraz! 294,00 zł 294,00 zł - 7 dni
POMPA WODY- PIŁA, PRZECINARKA, PILARKA - NOWA

Sprzedający:  TECH-WIERT (225)

Lokalizacja: Wrocław

SZANOWNI PAŃSTWO ! Proponujemy Państwu nową pompę wody przeznaczoną do chłodzenia tarczy diamentowej, tnącej na

POMPA WODY- PIŁA, PRZECINARKA, PILARKA - NOWA Kup Teraz! 294,00 zł 294,00 zł - 7 dni
SZLIFIERKA PNEUMATYCZNA 5" Z CHŁODZENIEM FV

Sprzedający:  multimarkt_pl (2997)

Lokalizacja: NADARZYN

New Page 4 Wszystkie paczki wysyłamy kurierem SIÓDEMKA Każda paczka jest ubezpieczona CENY Wszystkie

SZLIFIERKA PNEUMATYCZNA 5" Z CHŁODZENIEM FV Kup Teraz! 749,00 zł 762,00 zł - 8 dni

Sprzedający:  Ewa3381 (1)

Lokalizacja: Ostróda

BOCZKARKA Szlifierko-polerka do płaszczyzn bocznych przeznaczona jest do obrabiania boków płyt kamiennych w liniach

Boczkarka (stan bardzo dobry) 15 000,00 zł
15 000,00 zł
- 8 dni
PIŁA, PRZECINARKA, PILARKA, TARCZA DIAMENTOWA 650

Sprzedający:  TECH-WIERT (226)

Lokalizacja: Wrocław

PRZECINARKA STOLIKOWA KUPSCH KU-650 SZANOWNI PAŃSTWO ! Polecamy Państwu znakomitą przecinarkę stolikową KUPSCH

PIŁA, PRZECINARKA, PILARKA, TARCZA DIAMENTOWA 650 Kup Teraz! 8 906,00 zł 8 906,00 zł - 8 dni
PIŁA, PRZECINARKA BUDOWLANA TARCZA DIAMENTOWA 900

Sprzedający:  gre944 (143)

Lokalizacja: międzybrodzie bialskie

PIŁA, PRZECINARKA BUDOWLANA TARCZA DIAMENTOWA 900 Kup Teraz! 10 999,00 zł 11 099,00 zł - 9 dni
Wiertnica dla INSTALATORÓW,WIERTŁA,OTWORNICA HIT

Sprzedający:  gre944 (143)

Lokalizacja: międzybrodzie bialskie

Wiertnica dla INSTALATORÓW,WIERTŁA,OTWORNICA HIT Kup Teraz! 6 270,80 zł 6 305,80 zł - 9 dni
TARCZA DIAMENTOWA GRANIT 350 PIŁA PRZECINARKA

Sprzedający:  TECH-WIERT (227)

Lokalizacja: Wrocław

TARCZA DIAMENTOWA GRANIT 350 x 25,4 mm Polecamy Państwu tarczę diamentową najwyższej światowej jakości za

TARCZA DIAMENTOWA GRANIT 350 PIŁA PRZECINARKA Kup Teraz! 390,00 zł 390,00 zł - 10 dni
maszyna do cięcia kamienia

Sprzedający:  pvito (0)

Lokalizacja: warka

Witam, Mam do sprzedania piłe do cięcia granitu, marmuru etc.Średnica dysku 400-600, stół obrotowy, sterowanie z

maszyna do cięcia kamienia Kup Teraz! 8 500,00 zł 8 500,00 zł - 10 dni
Szczęki kruszarka Extec C12, C12+, Sandvik QJ340

Sprzedający:  christofforus (96)

Lokalizacja: Trachy

Komplet szczęk(stała i ruchoma) do kruszarki Extec C12, C12+, Sandvik QJ340(szczęki te pasują do wszystkich w/w

Szczęki kruszarka Extec C12, C12+, Sandvik QJ340 1,00 zł
1,00 zł
- 10 dni
Szczęki kruszarka Pegson 1100x650 XR400 XA400

Sprzedający:  christofforus (96)

Lokalizacja: Trachy

Witam ! Mamy do sprzedania komplet szczęk(stała i ruchoma) do kruszarki Terex Pegson Premiertrak 1165, XR400 oraz

Szczęki kruszarka Pegson 1100x650 XR400 XA400 1,00 zł
1,00 zł
- 10 dni
SZLIFIERKA POLERKA PNUMATYCZNA 5" CHŁODZENIE

Sprzedający:  qarrramba (3733)

Lokalizacja: Otrębusy

Przedmiotem aukcji jest nowa: PROFESJONALNA SZLIFIERKA PNEUMATYCZNA Z CHŁODZENIEM WODNYM średnica dysku: 5"; obroty:

SZLIFIERKA POLERKA PNUMATYCZNA 5" CHŁODZENIE Kup Teraz! 749,00 zł 762,00 zł - 12 dni
SZLIFIERKA POLERKA PNUMATYCZNA 5" CHŁODZENIE

Sprzedający:  qarrramba (3733)

Lokalizacja: Otrębusy

Przedmiotem aukcji jest nowa: PROFESJONALNA SZLIFIERKA PNEUMATYCZNA Z CHŁODZENIEM WODNYM średnica dysku: 5"; obroty:

SZLIFIERKA POLERKA PNUMATYCZNA 5" CHŁODZENIE Kup Teraz! 749,00 zł 762,00 zł - 12 dni
PIŁA TARCZA DIAMENTOWA 900 KAMIEŃ POLNY

Sprzedający:  TECH-WIERT (227)

Lokalizacja: Wrocław

SZANOWNI PAŃSTWO ! Polecamy Państwu tarcze diamentowe najwyższej światowej jakości za relatywnie niską cenę.

PIŁA TARCZA DIAMENTOWA 900 KAMIEŃ POLNY Kup Teraz! 1 867,00 zł 1 867,00 zł - 12 dni
Piła do Kamienia

Sprzedający:  gregorpauza (134)

Lokalizacja: Lipie / koło Częstochowy

TEL 605 301 388

Piła do Kamienia 500,00 zł
500,00 zł
- 12 dni
Solidna i wyjątkowa przecinarka MS250 dl.ciec2.5m

Sprzedający:  gre944 (143)

Lokalizacja: międzybrodzie bialskie

Solidna i wyjątkowa przecinarka MS250 dl.ciec2.5m start Kup Teraz! 20 984,00 zł 21 484,00 zł - 13 dni

Sprzedający:  Ewelina_0 (33)

Lokalizacja: Lubin

Witam! Mam do sprzedania wózki do obróbki i transportu kamienia. Regulowana wysokość stołu. Dwa koła skrętne z

SUPER MOCNY Wózek do obróbki i transportu płyt start Kup Teraz! 854,00 zł 854,00 zł - 13 dni
lista przedmiotów
  Nazwa Cena z dostawą Ofert Do końca
Worki foliowe worek gruby 240lit 50szt różne roz

Sprzedający:  wegrow (1482)

Lokalizacja: Wrocław

tel. (0) 510-410-288 GG: 8372514 o nas inne aukcje komentarze KWADRO Łukasz Łuczański NIP: 911-163-91-70 REGON:

Worki foliowe worek gruby 240lit 50szt różne roz Płacę z Allegro Kup Teraz! 70,00 zł 85,00 zł - 24 min
Gilotyna do cięcia kostki brukowej oraz płyt

Sprzedający:  zulacosmo (150)

Lokalizacja: Witanowice

Przedmiotem aukcji jest gilotyna ze stalowym ostrzem do cięcia kostki brukowej oraz płyt niemieckiej firmy WESTFALIA.

Gilotyna do cięcia kostki brukowej oraz płyt Kup Teraz! 390,00 zł 440,00 zł - 2 godz.
maszyna do cięcia i formatowania bloków

Sprzedający:  sx525 (12)

Lokalizacja: Pcim

Witam mam do sprzedania maszynę Carl Mayer przywiezioną z Niemiec silnik 22 kw z głowicą obrotową można ciąć pod

maszyna do cięcia i formatowania bloków Kup Teraz! 24 000,00 zł 24 000,00 zł - 3 godz.
Automat polerski

Sprzedający:  karolrybka (2)

Lokalizacja: Grabów nad Prosną

Przedmiotem sprzedaży jest automat polerski niemieckiej firmy Carl Mayer. Konstrukcja żeliwna, wrzeciono bez luzów, po

Automat polerski Kup Teraz! 10 000,00 zł 10 000,00 zł - 3 godz.
STOJAKI DO OKIEN LUB SLABÓW 3 SZT/KPL OKAZJA!!!

Sprzedający:  SKORPIONxl (124)

Lokalizacja: Słupsk

WITAM MAM DO SPRZEDANIA STOJAKI TO PRZECHOWYWANIA LUB PRZEWOZU PŁYT KAMIENNYCH (SLABÓW), LUB OKIEN LUB CZEGOKOLWIEK

STOJAKI DO OKIEN LUB SLABÓW 3 SZT/KPL OKAZJA!!! 1 500,00 zł
1 500,00 zł
- 4 godz.
MASZYNA DO WYCINANIA LITER, KAMIENIARSTWO!!!

Sprzedający:  wkurzyk (22)

Lokalizacja: Resko, Zachodniopomorskie

WITAM NA MOJEJ AUKCJI DO SPRZEDANIA WŁOSKA MASZYNA DO WYCINANIA LITER W KAMIENIU, DOSKONAŁA DLA KAŻDEGO ZAKŁADU

MASZYNA DO WYCINANIA LITER, KAMIENIARSTWO!!! Kup Teraz! 12 750,00 zł 12 750,00 zł - 4 godz.
Wózek widłowy STEINBOCK BOSS H70 7 TON UDŹWIGU

Sprzedający:  bobek1236 (3)

Lokalizacja: STRZEGOM

Mam do sprzedania wózek widłowy STEINBOCK BOSS H 70 udźwig 7 ton, rok produkcji 1990, wysokość podnoszenia

Wózek widłowy STEINBOCK BOSS H70 7 TON UDŹWIGU Kup Teraz! 38 000,00 zł 38 000,00 zł - 5 godz.
Piła do Kamienia prod. niemieckiej PAPENMEIER

Sprzedający:  bobek1236 (3)

Lokalizacja: STRZEGOM

Piła mostowa prod.niemieckiej PAPENMEIER 700mm z nowym falownikiem. Stan bardzo dobry.Automatyczne sterowanie,nowe

Piła do Kamienia prod. niemieckiej PAPENMEIER Kup Teraz! 35 000,00 zł 35 000,00 zł - 6 godz.
KOLANKÓWKA naścienna Fickert & Winterling

Sprzedający:  bobek1236 (3)

Lokalizacja: STRZEGOM

Do sprzedania szlifierka kolankowa naścienna produkcji niemieckiej Fickert & Winterling z odlewu, stan bardzo dobry,

KOLANKÓWKA naścienna Fickert & Winterling Kup Teraz! 5 500,00 zł 5 500,00 zł - 7 godz.
 1  | 2 | 3 | 4 | Następna ... z  13
idź do strony

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu