|
Najczęściej kupowane przedmioty w kategorii
Komiksy
w Ceneo.pl
(Liczba dostępnych przedmiotów w tej kategorii 2) |
||||
|
|
Kapitan Żbik. Na zakręcie od 8,99 zł do 8,99 zł w 1 sklepach |
|
Komisarz Żbik 1 Kim jest Biała Mewaa - od 4,70 zł do 4,70 zł w 1 sklepach |
||
| Nazwa | Cena | z dostawą | Ofert | Do końca | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Sprzedający: grom_2 (80) Lokalizacja: Lublin Znakomity komiks o przygodach kapitana MO - Jana Żbika.Wyprzedaż kolekcji. Polecam Wodorosty i pasożyty cz.1 stan |
Kapitan Żbik Wodorosty i pasożyty cz.1 II wyd.
Używany |
4,00 zł |
11,50 zł |
- | 20 min |
|
Sprzedający: grom_2 (81) Lokalizacja: Lublin Znakomity komiks o przygodach kapitana MO - Jana Żbika.Wyprzedaż kolekcji. Polecam Złoty Mauritius stan bardzo dobry |
Kapitan Żbik Złoty Mauritius II wyd.
Używany |
7,00 zł |
14,50 zł |
2 | 21 min |
|
Sprzedający: grom_2 (81) Lokalizacja: Lublin Znakomity komiks o przygodach kapitana MO - Jana Żbika.Wyprzedaż kolekcji. Polecam Nocna wizyta stan bardzo dobry |
Kapitan Żbik Nocna wizyta II wyd.
Używany |
8,00 zł |
15,50 zł |
1 | 22 min |
|
Sprzedający: czytelnia-303 (3122) Lokalizacja: Łódź Kapitan Żbik - Tajemnicze światło cz.2 § stan: dobry, § nie wysyłam za pobraniem |
Kapitan Żbik - Tajemnicze światło cz.2 |
9,99 zł |
17,49 zł |
- | 31 min |
|
|
Wodorosty i pasożyty cz. 2
Używany |
5,00 zł |
11,00 zł |
1 | 1 godz. |
|
Sprzedający: KomiksPRL (6676) Lokalizacja: Bielsko-Biała Kapitan ZBIK ZERWANA SIEC K omiks PRL Sport i Turystyka 1977 wydanie 2 numer zeszytu w serii 46 opis egzemplarza . |
Kapitan ZBIK ZERWANA SIEC 1977 KomiksPRL
|
12,00 zł |
21,50 zł | - | 3 godz. |
|
Sprzedający: 1skura (216) Lokalizacja: Kraków Kapitan Żbik, seria 5-cio odcinkowa Zapalniczna z pozytywką . Odcinek nr 5 " Błękitna serpentyna ". Stan komiksu bdb. |
KAPITAN ŻBIK błękitna serpentyna wyd 1 SUPER C.
Używany |
45,00 zł |
52,00 zł |
- | 4 godz. |
|
Sprzedający: 1skura (216) Lokalizacja: Kraków Kapitan Żbik, seria 5-cio odcinkowa Zapalniczna z pozytywką . Odcinek nr 3 " Podwójny mat ". Stan komiksu bdb-. |
KAPITAN ŻBIK podwójny mat wyd 1 SUPER CENA!!!
Używany |
35,00 zł |
42,00 zł |
- | 4 godz. |
|
Sprzedający: 1skura (216) Lokalizacja: Kraków Kapitan Żbik, seria 5-cio odcinkowa Zapalniczna z pozytywką . Odcinek nr 1 " Zapalniczka z pozytywką ". Stan komiksu |
KAPITAN ŻBIK zapalniczka z pozytywką wyd 1 SUPER
Używany |
35,00 zł |
42,00 zł |
- | 4 godz. |
|
Sprzedający: 1skura (216) Lokalizacja: Kraków Kapitan Żbik, seria 4-o odcinkowa Nocna wizyta . Odcinek nr 4 " Salto śmierci ". Stan komiksu bdb-. Wydanie 1 Okładki |
KAPITAN ŻBIK salto śmierci wyd 1 SUPER CENA!!!
Używany |
5,00 zł |
12,00 zł |
- | 4 godz. |
|
Sprzedający: Amparito (901) Lokalizacja: Warszawa Sprzedam komiks w stanie bardzo dobrym KAPITAN ŻBIK NOCNA WIZYTA (zgodnie z oryginałem z 1972 roku). |
KAPITAN ŻBIK NOCNA WIZYTA
Używany |
4,00 zł |
9,50 zł |
- | 5 godz. |
|
Sprzedający: KomiksPRL (6676) Lokalizacja: Bielsko-Biała Kapitan ZBIK W POTRZASKU K omiks PRL Kpt. Żbik, por. Michał wraz z leśniczym i Jankiem omawiają w leśniczówce plan |
Kapitan ZBIK W POTRZASKU 1977 KomiksPRL
|
12,50 zł |
22,00 zł | - | 5 godz. |
|
Sprzedający: kasia_1984 (2016) Lokalizacja: Ruda Śląska Część 3 KAPITAN JAN ŻBIK ŚLADY W LESIE Pierwsze wydanie OD P ewnego S przedawcy OPIS KSIĄŻKI: Trzecia część |
KAPITAN JAN ŻBIK ŚLADY W LESIE komiks
|
18,99 zł |
24,99 zł | - | 8 godz. |
|
Sprzedający: KomiksPRL (6676) Lokalizacja: Bielsko-Biała KOMIKS KAPITAN ZBIK ZATRZYMAC NIEBIESKIEGO FIATA RYSUNKI : J. WROBLEWSKI SPORT I TURYSTYKA 1980 STAN: KOMIKS |
KOMIKS KAPITAN ZBIK ZATRZYMAC NIEBIESKIEGO FIATA
Używany |
35,00 zł |
44,99 zł | - | 9 godz. |
|
|
Podwójny mat - wyd.2 stan dobry
Używany |
14,50 zł |
19,00 zł |
3 | 10 godz. |
|
Sprzedający: KomiksPRL (6676) Lokalizacja: Bielsko-Biała KOMIKS KAPITAN ZBIK CZARNY PARSOL RYSUNKI : A.KAMINSKI SPORT I TURYSTYKA 1971 stan: Real Scan Warto kupowac więcej. |
KOMIKS KAPITAN ZBIK CZARNY PARASOL
|
45,00 zł |
54,99 zł | - | 10 godz. |
|
Sprzedający: KomiksPRL (6676) Lokalizacja: Bielsko-Biała KAPITAN ZBIK WYZWANIE DLA SILNIEJSZEGO W szkole podstawowej w Warszawie działa grupa chłopców, którzy nazywają się |
KAPITAN ZBIK WYZWANIE DLA SILNIEJSZEGO KomiksPRL
|
26,00 zł |
35,50 zł | - | 10 godz. |
|
Sprzedający: KomiksPRL (6676) Lokalizacja: Bielsko-Biała Kapitan ZBIK WODOROSTY I PASOZYTY CZ 2 KOMIKSGRA Sport i Turystyka 1977 wydanie 2 numer zeszytu w serii : 41 |
Kapitan Zbik WODOROSTY I PASOZYTY CZ 2 KOMIKSGRA
|
12,00 zł |
21,50 zł | - | 10 godz. |
|
Sprzedający: waldenburg666 (267) Lokalizacja: Hell JASKINIA ZBÓJCÓW Jak na zdjęciach,okładka od wewnątrz podklejona oraz brak zszywek,wszystkie kartki w bardzo dobrym |
KAPITAN ŻBIK - JASKINIA ZBÓJCÓW
Używany |
1,99 zł |
6,99 zł |
1 | 13 godz. |
|
Sprzedający: waldenburg666 (267) Lokalizacja: Hell NA ZAKRĘCIE Jak na zdjęciach,okładka od wewnątrz podklejona oraz brak zszywek,wszystkie kartki. |
KAPITAN ŻBIK - NA ZAKRĘCIE
Używany |
1,49 zł |
6,49 zł |
- | 13 godz. |
|
Sprzedający: waldenburg666 (267) Lokalizacja: Hell NIEWYGODNY ŚWIADEK Jak na zdjęciach,wydanie drugie,okładka od wewnątrz podklejona oraz brak zszywek,wszystkie |
KAPITAN ŻBIK - NIEWYGODNY ŚWIADEK
Używany |
1,99 zł |
6,99 zł |
- | 13 godz. |
|
Sprzedający: waldenburg666 (267) Lokalizacja: Hell NOCNA WIZYTA Jak na zdjęciach,wydanie II,okładka od wewnątrz podklejona oraz brak zszywek,środek w stanie bardzo |
KAPITAN ŻBIK - NOCNA WIZYTA
Używany |
2,99 zł |
7,99 zł |
- | 13 godz. |
|
Sprzedający: waldenburg666 (267) Lokalizacja: Hell WĄŻ Z RUBINOWYM OCZKIEM Jak na zdjęciach,wydanie II,brak zszywek. |
KAPITAN ŻBIK - WĄŻ Z RUBINOWYM OCZKIEM
Używany |
2,99 zł |
7,99 zł |
- | 13 godz. |
|
Sprzedający: waldenburg666 (267) Lokalizacja: Hell WĄŻ Z RUBINOWYM OCZKIEM Jak na zdjęciach,brak zszywek,środek w stanie bardzo dobrym. |
KAPITAN ŻBIK - WĄŻ Z RUBINOWYM OCZKIEM
Używany |
4,99 zł |
9,99 zł |
- | 13 godz. |
|
Sprzedający: waldenburg666 (267) Lokalizacja: Hell POGOŃ ZA LWEM Jak na zdjęciach,wydanie II,okładka od wewnątrz podklejona oraz brak zszywek,środek w stanie bardzo |
KAPITAN ŻBIK - POGOŃ ZA LWEM
Używany |
2,99 zł |
7,99 zł |
- | 13 godz. |
|
Sprzedający: waldenburg666 (267) Lokalizacja: Hell SALTO ŚMIERCI Jak na zdjęciach,wydanie II,okładka od wewnątrz podklejona oraz brak zszywek,środek w stanie bardzo |
KAPITAN ŻBIK - SALTO ŚMIERCI
Używany |
2,99 zł |
7,99 zł |
- | 13 godz. |
|
Sprzedający: Jan23usz (1419) Lokalizacja: SOSNOWIEC W POTRZASKU ŻBIK Scenariusz: Rysunki: Jerzy Wróblewski Miejsce i rok wydania: Warszawa, 1977 Wydanie: |
ŻBIK - W POTRZASKU
Używany |
14,90 zł |
23,40 zł |
1 | 1 dzień |
|
Sprzedający: Hrun32 (1377) Lokalizacja: Kraków "ŻBIK - WODOROSTY I PASOŻYTY" (część I) Wyd. Sport i Turystyka, Warszawa 1977 Stan komiksu db |
Żbik - Wodorosty i pasożyty (cz. I) |
9,00 zł |
13,20 zł |
- | 1 dzień |
|
Sprzedający: Hrun32 (1414) Lokalizacja: Kraków "ŻBIK - ZŁOTY MAURITIUS" Wyd. Sport i Turystyka Warszawa Stan komiksu dst, okładka przerwana na grzbiecie, ślad po |
Żbik - Złoty Mauritius |
5,50 zł |
10,10 zł |
2 | 1 dzień |
|
Sprzedający: KomiksPRL (6676) Lokalizacja: Bielsko-Biała KOMIKS PILOT SMIGLOWCA KOMPLET 5 SZT : 1. 4/75 W SNIEZNYCH ZAMIECIACH 2. 5/90 DRAMATYCZNE CHWILE 3. 1/89 NA RATUNEK 4. |
KOMIKS COMICS PILOT SMIGLOWCA KOMPL.5 SZT
|
35,00 zł |
44,99 zł | - | 1 dzień |
|
Sprzedający: Pasiakrk (200) Lokalizacja: Krakow Przedmiotem licytacji jest Kapitan Żbik Dziekuje Kapitanie Okladka oryginalna, stan jak na zdjeciach. Stan oceniem na |
Kapitan Żbik Dziękuje Kapitanie st. bardzo dobry
Używany |
190,50 zł |
196,50 zł |
9 | 1 dzień |
|
Sprzedający: tomasz_budz (2365) Lokalizacja: Łódź GRANATOWA CORTINA cz.1 z serii Kapitan Żbik ROK WYDANIA : 1978 NAKŁAD : 200 275 egz. WYDANIE : I OKŁADKA : miękka |
GRANATOWA CORTINA cz.1 - komiks - Kapitan Żbik
Używany |
15,00 zł |
20,50 zł |
- | 1 dzień |
|
Sprzedający: pyciek (1886) Lokalizacja: Warszawa Niewygodny świadek wydanie I - Sport i Turystyka Stan dobry bardzo - prawie ideał, to prawie za cenę długopisem pod |
Niewygodny świadek - I wydanie
Używany |
24,00 zł
31,00 zł |
28,50 zł 35,50 zł |
- | 1 dzień |
|
Sprzedający: Bolulek (10365) Lokalizacja: Grudziądz WITAM NA NASZEJ AUKCJI Przed licytacją zapoznaj się ze stroną " o mnie ". UWAGA Kupując 4 dowolne książki z 4 |
SMUTNY FINAŁ, Część IV, Wydanie I
Używany |
7,00 zł |
13,00 zł |
1 | 1 dzień |
|
Sprzedający: Bolulek (10339) Lokalizacja: Grudziądz WITAM NA NASZEJ AUKCJI Przed licytacją zapoznaj się ze stroną " o mnie ". UWAGA Kupując 4 dowolne książki z 4 |
ZATRZYMAĆ NIEBIESKIEGO FIATA, Część III, I wyd
Używany |
9,90 zł |
15,40 zł |
- | 1 dzień |
|
Sprzedający: Bolulek (10339) Lokalizacja: Grudziądz WITAM NA NASZEJ AUKCJI Przed licytacją zapoznaj się ze stroną " o mnie ". UWAGA Kupując 4 dowolne książki z 4 |
JASKINIA ZBÓJCÓW
Używany |
7,00 zł |
13,00 zł |
- | 1 dzień |
|
Sprzedający: ewili (237) Lokalizacja: @ Trzy różne komiksy z serii Kapitan Żbik. Niestety żadna z nich nie ma okładki przedniej, poza tym stan ich jest |
Trzy różne komiksy z serii Kapitan Żbik. |
8,00 zł |
13,00 zł |
- | 1 dzień |
|
Sprzedający: ewili (237) Lokalizacja: @ Komplet 3 komiksów Kto zabił Jacka? część 1 Rok wydania 1979 Tajemnicze światło część 2 Rok wydania 1980 W potrzasku |
Kto zabił Jacka? komplet 3 części Żbik
Używany |
19,00 zł |
24,00 zł |
- | 1 dzień |
|
Sprzedający: ewili (237) Lokalizacja: @ Żbik Wieloryb z peryskopem. Używana stan okładki dst brak kawałka z tyłu, co nie przeszkadza w czytaniu, w środku |
Żbik Wieloryb z peryskopem. |
8,00 zł |
13,00 zł |
- | 1 dzień |
|
Sprzedający: VIDZO-V1 (44) Lokalizacja: Lublin KAPITAN ŻBIK "Czarny parasol" i "Studnia". Stan komiksów jest bardzo dobry . |
KOMPLET "Czarny parasol"
Używany |
110,00 zł |
117,00 zł |
- | 1 dzień |
|
Sprzedający: VIDZO-V1 (44) Lokalizacja: Lublin KAPITAN ŻBIK "Człowiek za burtą" i "Gotycka komnata". Stan ogólny dobry. Pierwszy z komiksów ma okładkę na grzbiecie |
KOMPLET "Człowiek za burtą"
Używany |
100,00 zł |
107,00 zł |
- | 1 dzień |
|
Sprzedający: VIDZO-V1 (44) Lokalizacja: Lublin KAPITAN ŻBIK "ZŁOTY MAURITIUS" Stan ogólny dobry, okładka u dołu rozdarta do zszywki. Pod tytułem widnieje napis |
ZŁOTY MAURITIUS
Używany |
25,00 zł |
32,00 zł |
- | 1 dzień |
|
Sprzedający: Sysiu-90 (188) Lokalizacja: Rzeszów Witam Przedmiotem dzisiejszej aukcji jest komiks Kapitan Żbik - "WĄŻ Z RUBINOWYM OCZKIEM" Wydawnictwo |
Kapitan Zbik - WAZ Z RUBINOWYM OCZKIEM komiks BCM
Używany |
10,00 zł |
20,00 zł | - | 1 dzień |
|
Sprzedający: Sysiu-90 (188) Lokalizacja: Rzeszów Witam Przedmiotem dzisiejszej aukcji jest komiks Kapitan Żbik - "GDZIE JEST JASNOWŁOSA" Wydawnictwo "Sport i |
Kapitan Zbik - GDZIE JEST JASNOWLOSA ? komiks BCM
Używany |
10,00 zł |
20,00 zł | - | 1 dzień |
|
Sprzedający: Sysiu-90 (188) Lokalizacja: Rzeszów Witam Przedmiotem dzisiejszej aukcji jest komiks Kapitan Żbik - "SALTO ŚMIERCI" cześć IV Wydawnictwo "Sport i |
Kapitan Zbik - SALTO SMIERCI komiks wyprzedaz BCM
Używany |
10,00 zł |
20,00 zł | - | 1 dzień |
|
Sprzedający: Sysiu-90 (188) Lokalizacja: Rzeszów Witam Przedmiotem dzisiejszej aukcji jest komiks Kapitan Żbik - "W PUŁAPCE" cześć III Wydawnictwo "Sport i |
Kapitan Zbik - NA ZAKRECIE komiks wyprzedaz BCM !
Używany |
10,00 zł |
20,00 zł | - | 1 dzień |
|
Sprzedający: Sysiu-90 (188) Lokalizacja: Rzeszów Witam Przedmiotem dzisiejszej aukcji jest komiks Kapitan Żbik - "NIEWYGODNY ŚWIADEK" cześć II Wydawnictwo "Sport |
Kapitan Zbik - NIEWYGODNY SWIADEK komiks 1975r !!
Używany |
10,00 zł |
20,00 zł | - | 1 dzień |
|
Sprzedający: Sysiu-90 (188) Lokalizacja: Rzeszów Witam Przedmiotem dzisiejszej aukcji jest komiks Kapitan Żbik - "WISZĄCY ROWER" Wydawnictwo "Sport i |
Kapitan Zbik - WISZACY ROWER komiks wyprzedaz !!
Używany |
10,00 zł |
20,00 zł | - | 1 dzień |
|
Sprzedający: jolanta061 (769) Lokalizacja: Katowice Komiks w bardzo dobrym stanie,niestety brzeg okładki oklejony jest fioletową taśmą.Komiks na przedostatniej stronie |
KAPITAN ŻBIK ZERWANA SIEĆ
Używany |
9,99 zł |
15,99 zł |
- | 1 dzień |
|
Sprzedający: jolanta061 (769) Lokalizacja: Katowice Wydanie I.Komiks w bardzo dobrym stanie,niestety brzeg okładki oklejony jest fioletową taśmą.Komiks na przedostatniej |
KAPITAN ŻBIK SMUTNY FINAŁ
Używany |
24,99 zł |
30,99 zł |
- | 1 dzień |
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu