Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy


   
Dodaj tę kategorię do ulubionych
Sprzedaj swój przedmiot w tej kategorii
RSS dla kategorii Kapitan Żbik
www.ceneo.pl Najczęściej kupowane przedmioty w kategorii Komiksy w Ceneo.pl
(Liczba dostępnych przedmiotów w tej kategorii 2)
Kapitan Żbik. Na zakręcie
od 8,99 zł do 8,99 zł w 1 sklepach
Komisarz Żbik 1 Kim jest Biała Mewaa -
od 4,70 zł do 4,70 zł w 1 sklepach
Widok: Tekst i obrazki   Galeria Sortuj według:
 1  | 2 | 3 | 4 | Następna ... z  8
idź do strony
lista przedmiotów
  Nazwa Cena z dostawą Ofert Do końca
Kapitan Żbik Wodorosty i pasożyty cz.1 II wyd.

Sprzedający:  grom_2 (80)

Lokalizacja: Lublin

Znakomity komiks o przygodach kapitana MO - Jana Żbika.Wyprzedaż kolekcji. Polecam Wodorosty i pasożyty cz.1 stan

Kapitan Żbik Wodorosty i pasożyty cz.1 II wyd.
Używany
4,00 zł
11,50 zł
- 20 min
Kapitan Żbik Złoty Mauritius II wyd.

Sprzedający:  grom_2 (81)

Lokalizacja: Lublin

Znakomity komiks o przygodach kapitana MO - Jana Żbika.Wyprzedaż kolekcji. Polecam Złoty Mauritius stan bardzo dobry

Kapitan Żbik Złoty Mauritius II wyd.
Używany
7,00 zł
14,50 zł
2 21 min
Kapitan Żbik Nocna wizyta II wyd.

Sprzedający:  grom_2 (81)

Lokalizacja: Lublin

Znakomity komiks o przygodach kapitana MO - Jana Żbika.Wyprzedaż kolekcji. Polecam Nocna wizyta stan bardzo dobry

Kapitan Żbik Nocna wizyta II wyd.
Używany
8,00 zł
15,50 zł
1 22 min
Kapitan Żbik - Tajemnicze światło cz.2

Sprzedający:  czytelnia-303 (3122)

Lokalizacja: Łódź

Kapitan Żbik - Tajemnicze światło cz.2 § stan: dobry, § nie wysyłam za pobraniem

Kapitan Żbik - Tajemnicze światło cz.2 9,99 zł
17,49 zł
- 31 min

Sprzedający:  AKT_PEGAZ (3)

Lokalizacja: Kraków

Zapraszam do licytacji.

Wodorosty i pasożyty cz. 2
Używany
5,00 zł
11,00 zł
1 1 godz.
Kapitan ZBIK ZERWANA SIEC 1977 KomiksPRL

Sprzedający:  KomiksPRL (6676)

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Kapitan ZBIK ZERWANA SIEC K omiks PRL Sport i Turystyka 1977 wydanie 2 numer zeszytu w serii 46 opis egzemplarza .

Kapitan ZBIK ZERWANA SIEC 1977 KomiksPRL Płacę z Allegro Kup Teraz! 12,00 zł 21,50 zł - 3 godz.

Sprzedający:  1skura (216)

Lokalizacja: Kraków

Kapitan Żbik, seria 5-cio odcinkowa Zapalniczna z pozytywką . Odcinek nr 5 " Błękitna serpentyna ". Stan komiksu bdb.

KAPITAN ŻBIK błękitna serpentyna wyd 1 SUPER C.
Używany
45,00 zł
52,00 zł
- 4 godz.
KAPITAN ŻBIK podwójny mat wyd 1 SUPER CENA!!!

Sprzedający:  1skura (216)

Lokalizacja: Kraków

Kapitan Żbik, seria 5-cio odcinkowa Zapalniczna z pozytywką . Odcinek nr 3 " Podwójny mat ". Stan komiksu bdb-.

KAPITAN ŻBIK podwójny mat wyd 1 SUPER CENA!!!
Używany
35,00 zł
42,00 zł
- 4 godz.
KAPITAN ŻBIK zapalniczka z pozytywką wyd 1 SUPER

Sprzedający:  1skura (216)

Lokalizacja: Kraków

Kapitan Żbik, seria 5-cio odcinkowa Zapalniczna z pozytywką . Odcinek nr 1 " Zapalniczka z pozytywką ". Stan komiksu

KAPITAN ŻBIK zapalniczka z pozytywką wyd 1 SUPER
Używany
35,00 zł
42,00 zł
- 4 godz.
KAPITAN ŻBIK salto śmierci wyd 1 SUPER CENA!!!

Sprzedający:  1skura (216)

Lokalizacja: Kraków

Kapitan Żbik, seria 4-o odcinkowa Nocna wizyta . Odcinek nr 4 " Salto śmierci ". Stan komiksu bdb-. Wydanie 1 Okładki

KAPITAN ŻBIK salto śmierci wyd 1 SUPER CENA!!!
Używany
5,00 zł
12,00 zł
- 4 godz.
KAPITAN ŻBIK NOCNA WIZYTA

Sprzedający:  Amparito (901)

Lokalizacja: Warszawa

Sprzedam komiks w stanie bardzo dobrym KAPITAN ŻBIK NOCNA WIZYTA (zgodnie z oryginałem z 1972 roku).

KAPITAN ŻBIK NOCNA WIZYTA
Używany
4,00 zł
9,50 zł
- 5 godz.
Kapitan ZBIK W POTRZASKU 1977 KomiksPRL

Sprzedający:  KomiksPRL (6676)

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Kapitan ZBIK W POTRZASKU K omiks PRL Kpt. Żbik, por. Michał wraz z leśniczym i Jankiem omawiają w leśniczówce plan

Kapitan ZBIK W POTRZASKU 1977 KomiksPRL Płacę z Allegro Kup Teraz! 12,50 zł 22,00 zł - 5 godz.
KAPITAN JAN ŻBIK ŚLADY W LESIE komiks

Sprzedający:  kasia_1984 (2016)

Lokalizacja: Ruda Śląska

Część 3 KAPITAN JAN ŻBIK ŚLADY W LESIE Pierwsze wydanie OD P ewnego S przedawcy OPIS KSIĄŻKI: Trzecia część

KAPITAN JAN ŻBIK ŚLADY W LESIE komiks Płacę z Allegro Kup Teraz! 18,99 zł 24,99 zł - 8 godz.
KOMIKS KAPITAN ZBIK ZATRZYMAC NIEBIESKIEGO FIATA

Sprzedający:  KomiksPRL (6676)

Lokalizacja: Bielsko-Biała

KOMIKS KAPITAN ZBIK ZATRZYMAC NIEBIESKIEGO FIATA RYSUNKI : J. WROBLEWSKI SPORT I TURYSTYKA 1980 STAN: KOMIKS

KOMIKS KAPITAN ZBIK ZATRZYMAC NIEBIESKIEGO FIATA Płacę z Allegro
Używany
Kup Teraz! 35,00 zł 44,99 zł - 9 godz.
Podwójny mat - wyd.2 stan dobry

Sprzedający:  insekts (446)

Lokalizacja: Kluczbork

Podwójny mat - wyd.2 stan dobry

Podwójny mat - wyd.2 stan dobry
Używany
14,50 zł
19,00 zł
3 10 godz.
KOMIKS KAPITAN ZBIK CZARNY PARASOL

Sprzedający:  KomiksPRL (6676)

Lokalizacja: Bielsko-Biała

KOMIKS KAPITAN ZBIK CZARNY PARSOL RYSUNKI : A.KAMINSKI SPORT I TURYSTYKA 1971 stan: Real Scan Warto kupowac więcej.

KOMIKS KAPITAN ZBIK CZARNY PARASOL Płacę z Allegro Kup Teraz! 45,00 zł 54,99 zł - 10 godz.
KAPITAN ZBIK WYZWANIE DLA SILNIEJSZEGO KomiksPRL

Sprzedający:  KomiksPRL (6676)

Lokalizacja: Bielsko-Biała

KAPITAN ZBIK WYZWANIE DLA SILNIEJSZEGO W szkole podstawowej w Warszawie działa grupa chłopców, którzy nazywają się

KAPITAN ZBIK WYZWANIE DLA SILNIEJSZEGO KomiksPRL Płacę z Allegro Kup Teraz! 26,00 zł 35,50 zł - 10 godz.
Kapitan Zbik WODOROSTY I PASOZYTY CZ 2 KOMIKSGRA

Sprzedający:  KomiksPRL (6676)

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Kapitan ZBIK WODOROSTY I PASOZYTY CZ 2 KOMIKSGRA Sport i Turystyka 1977 wydanie 2 numer zeszytu w serii : 41

Kapitan Zbik WODOROSTY I PASOZYTY CZ 2 KOMIKSGRA Płacę z Allegro Kup Teraz! 12,00 zł 21,50 zł - 10 godz.

Sprzedający:  waldenburg666 (267)

Lokalizacja: Hell

JASKINIA ZBÓJCÓW Jak na zdjęciach,okładka od wewnątrz podklejona oraz brak zszywek,wszystkie kartki w bardzo dobrym

KAPITAN ŻBIK - JASKINIA ZBÓJCÓW Płacę z Allegro
Używany
1,99 zł
6,99 zł
1 13 godz.

Sprzedający:  waldenburg666 (267)

Lokalizacja: Hell

NA ZAKRĘCIE Jak na zdjęciach,okładka od wewnątrz podklejona oraz brak zszywek,wszystkie kartki.

KAPITAN ŻBIK - NA ZAKRĘCIE Płacę z Allegro
Używany
1,49 zł
6,49 zł
- 13 godz.

Sprzedający:  waldenburg666 (267)

Lokalizacja: Hell

NIEWYGODNY ŚWIADEK Jak na zdjęciach,wydanie drugie,okładka od wewnątrz podklejona oraz brak zszywek,wszystkie

KAPITAN ŻBIK - NIEWYGODNY ŚWIADEK Płacę z Allegro
Używany
1,99 zł
6,99 zł
- 13 godz.

Sprzedający:  waldenburg666 (267)

Lokalizacja: Hell

NOCNA WIZYTA Jak na zdjęciach,wydanie II,okładka od wewnątrz podklejona oraz brak zszywek,środek w stanie bardzo

KAPITAN ŻBIK - NOCNA WIZYTA Płacę z Allegro
Używany
2,99 zł
7,99 zł
- 13 godz.

Sprzedający:  waldenburg666 (267)

Lokalizacja: Hell

WĄŻ Z RUBINOWYM OCZKIEM Jak na zdjęciach,wydanie II,brak zszywek.

KAPITAN ŻBIK - WĄŻ Z RUBINOWYM OCZKIEM Płacę z Allegro
Używany
2,99 zł
7,99 zł
- 13 godz.

Sprzedający:  waldenburg666 (267)

Lokalizacja: Hell

WĄŻ Z RUBINOWYM OCZKIEM Jak na zdjęciach,brak zszywek,środek w stanie bardzo dobrym.

KAPITAN ŻBIK - WĄŻ Z RUBINOWYM OCZKIEM Płacę z Allegro
Używany
4,99 zł
9,99 zł
- 13 godz.

Sprzedający:  waldenburg666 (267)

Lokalizacja: Hell

POGOŃ ZA LWEM Jak na zdjęciach,wydanie II,okładka od wewnątrz podklejona oraz brak zszywek,środek w stanie bardzo

KAPITAN ŻBIK - POGOŃ ZA LWEM Płacę z Allegro
Używany
2,99 zł
7,99 zł
- 13 godz.

Sprzedający:  waldenburg666 (267)

Lokalizacja: Hell

SALTO ŚMIERCI Jak na zdjęciach,wydanie II,okładka od wewnątrz podklejona oraz brak zszywek,środek w stanie bardzo

KAPITAN ŻBIK - SALTO ŚMIERCI Płacę z Allegro
Używany
2,99 zł
7,99 zł
- 13 godz.
ŻBIK - W POTRZASKU

Sprzedający:  Jan23usz (1419)

Lokalizacja: SOSNOWIEC

W POTRZASKU ŻBIK Scenariusz: Rysunki: Jerzy Wróblewski Miejsce i rok wydania: Warszawa, 1977 Wydanie:

ŻBIK - W POTRZASKU
Używany
14,90 zł
23,40 zł
1 1 dzień
Żbik - Wodorosty i pasożyty (cz. I)

Sprzedający:  Hrun32 (1377)

Lokalizacja: Kraków

"ŻBIK - WODOROSTY I PASOŻYTY" (część I) Wyd. Sport i Turystyka, Warszawa 1977 Stan komiksu db

Żbik - Wodorosty i pasożyty (cz. I) 9,00 zł
13,20 zł
- 1 dzień
Żbik - Złoty Mauritius

Sprzedający:  Hrun32 (1414)

Lokalizacja: Kraków

"ŻBIK - ZŁOTY MAURITIUS" Wyd. Sport i Turystyka Warszawa Stan komiksu dst, okładka przerwana na grzbiecie, ślad po

Żbik - Złoty Mauritius 5,50 zł
10,10 zł
2 1 dzień
KOMIKS COMICS PILOT SMIGLOWCA KOMPL.5 SZT

Sprzedający:  KomiksPRL (6676)

Lokalizacja: Bielsko-Biała

KOMIKS PILOT SMIGLOWCA KOMPLET 5 SZT : 1. 4/75 W SNIEZNYCH ZAMIECIACH 2. 5/90 DRAMATYCZNE CHWILE 3. 1/89 NA RATUNEK 4.

KOMIKS COMICS PILOT SMIGLOWCA KOMPL.5 SZT Płacę z Allegro Kup Teraz! 35,00 zł 44,99 zł - 1 dzień
Kapitan Żbik Dziękuje Kapitanie st. bardzo dobry

Sprzedający:  Pasiakrk (200)

Lokalizacja: Krakow

Przedmiotem licytacji jest Kapitan Żbik Dziekuje Kapitanie Okladka oryginalna, stan jak na zdjeciach. Stan oceniem na

Kapitan Żbik Dziękuje Kapitanie st. bardzo dobry
Używany
190,50 zł
196,50 zł
9 1 dzień
GRANATOWA CORTINA cz.1 - komiks - Kapitan Żbik

Sprzedający:  tomasz_budz (2365)

Lokalizacja: Łódź

GRANATOWA CORTINA cz.1 z serii Kapitan Żbik ROK WYDANIA : 1978 NAKŁAD : 200 275 egz. WYDANIE : I OKŁADKA : miękka

GRANATOWA CORTINA cz.1 - komiks - Kapitan Żbik Płacę z Allegro
Używany
15,00 zł
20,50 zł
- 1 dzień

Sprzedający:  pyciek (1886)

Lokalizacja: Warszawa

Niewygodny świadek wydanie I - Sport i Turystyka Stan dobry bardzo  - prawie ideał, to prawie za cenę długopisem pod

Niewygodny świadek - I wydanie
Używany
24,00 zł
Kup Teraz! 31,00 zł
28,50 zł
35,50 zł
- 1 dzień
SMUTNY FINAŁ, Część IV, Wydanie I

Sprzedający:  Bolulek (10365)

Lokalizacja: Grudziądz

WITAM NA NASZEJ AUKCJI Przed licytacją zapoznaj się ze stroną " o mnie ". UWAGA Kupując 4 dowolne książki z 4

SMUTNY FINAŁ, Część IV, Wydanie I Płacę z Allegro
Używany
7,00 zł
13,00 zł
1 1 dzień
ZATRZYMAĆ NIEBIESKIEGO FIATA, Część III, I wyd

Sprzedający:  Bolulek (10339)

Lokalizacja: Grudziądz

WITAM NA NASZEJ AUKCJI Przed licytacją zapoznaj się ze stroną " o mnie ". UWAGA Kupując 4 dowolne książki z 4

ZATRZYMAĆ NIEBIESKIEGO FIATA, Część III, I wyd Płacę z Allegro
Używany
9,90 zł
15,40 zł
- 1 dzień
JASKINIA ZBÓJCÓW

Sprzedający:  Bolulek (10339)

Lokalizacja: Grudziądz

WITAM NA NASZEJ AUKCJI Przed licytacją zapoznaj się ze stroną " o mnie ". UWAGA Kupując 4 dowolne książki z 4

JASKINIA ZBÓJCÓW Płacę z Allegro
Używany
7,00 zł
13,00 zł
- 1 dzień
Trzy różne komiksy z serii Kapitan Żbik.

Sprzedający:  ewili (237)

Lokalizacja: @

Trzy różne komiksy z serii Kapitan Żbik. Niestety żadna z nich nie ma okładki przedniej, poza tym stan ich jest

Trzy różne komiksy z serii Kapitan Żbik. 8,00 zł
13,00 zł
- 1 dzień
Kto zabił Jacka? komplet 3 części Żbik

Sprzedający:  ewili (237)

Lokalizacja: @

Komplet 3 komiksów Kto zabił Jacka? część 1 Rok wydania 1979 Tajemnicze światło część 2 Rok wydania 1980 W potrzasku

Kto zabił Jacka? komplet 3 części Żbik
Używany
19,00 zł
24,00 zł
- 1 dzień
Żbik Wieloryb z peryskopem.

Sprzedający:  ewili (237)

Lokalizacja: @

Żbik Wieloryb z peryskopem. Używana stan okładki dst brak kawałka z tyłu, co nie przeszkadza w czytaniu, w środku

Żbik Wieloryb z peryskopem. 8,00 zł
13,00 zł
- 1 dzień
KOMPLET "Czarny parasol"

Sprzedający:  VIDZO-V1 (44)

Lokalizacja: Lublin

KAPITAN ŻBIK "Czarny parasol" i "Studnia". Stan komiksów jest bardzo dobry .

KOMPLET "Czarny parasol"
Używany
110,00 zł
117,00 zł
- 1 dzień
KOMPLET "Człowiek za burtą"

Sprzedający:  VIDZO-V1 (44)

Lokalizacja: Lublin

KAPITAN ŻBIK "Człowiek za burtą" i "Gotycka komnata". Stan ogólny dobry. Pierwszy z komiksów ma okładkę na grzbiecie

KOMPLET "Człowiek za burtą"
Używany
100,00 zł
107,00 zł
- 1 dzień
ZŁOTY MAURITIUS

Sprzedający:  VIDZO-V1 (44)

Lokalizacja: Lublin

KAPITAN ŻBIK "ZŁOTY MAURITIUS" Stan ogólny dobry, okładka u dołu rozdarta do zszywki. Pod tytułem widnieje napis

ZŁOTY MAURITIUS
Używany
25,00 zł
32,00 zł
- 1 dzień
Kapitan Zbik - WAZ Z RUBINOWYM OCZKIEM komiks BCM

Sprzedający:  Sysiu-90 (188)

Lokalizacja: Rzeszów

Witam Przedmiotem dzisiejszej aukcji jest komiks Kapitan Żbik - "WĄŻ Z RUBINOWYM OCZKIEM" Wydawnictwo

Kapitan Zbik - WAZ Z RUBINOWYM OCZKIEM komiks BCM Płacę z Allegro
Używany
Kup Teraz! 10,00 zł 20,00 zł - 1 dzień
Kapitan Zbik - GDZIE JEST JASNOWLOSA ? komiks BCM

Sprzedający:  Sysiu-90 (188)

Lokalizacja: Rzeszów

Witam Przedmiotem dzisiejszej aukcji jest komiks Kapitan Żbik - "GDZIE JEST JASNOWŁOSA" Wydawnictwo "Sport i

Kapitan Zbik - GDZIE JEST JASNOWLOSA ? komiks BCM Płacę z Allegro
Używany
Kup Teraz! 10,00 zł 20,00 zł - 1 dzień
Kapitan Zbik - SALTO SMIERCI komiks wyprzedaz BCM

Sprzedający:  Sysiu-90 (188)

Lokalizacja: Rzeszów

Witam Przedmiotem dzisiejszej aukcji jest komiks Kapitan Żbik - "SALTO ŚMIERCI" cześć IV Wydawnictwo "Sport i

Kapitan Zbik - SALTO SMIERCI komiks wyprzedaz BCM Płacę z Allegro
Używany
Kup Teraz! 10,00 zł 20,00 zł - 1 dzień
Kapitan Zbik - NA ZAKRECIE komiks wyprzedaz BCM !

Sprzedający:  Sysiu-90 (188)

Lokalizacja: Rzeszów

Witam Przedmiotem dzisiejszej aukcji jest komiks Kapitan Żbik - "W PUŁAPCE" cześć III Wydawnictwo "Sport i

Kapitan Zbik - NA ZAKRECIE komiks wyprzedaz BCM ! Płacę z Allegro
Używany
Kup Teraz! 10,00 zł 20,00 zł - 1 dzień
Kapitan Zbik - NIEWYGODNY SWIADEK komiks 1975r !!

Sprzedający:  Sysiu-90 (188)

Lokalizacja: Rzeszów

Witam Przedmiotem dzisiejszej aukcji jest komiks Kapitan Żbik - "NIEWYGODNY ŚWIADEK" cześć II Wydawnictwo "Sport

Kapitan Zbik - NIEWYGODNY SWIADEK komiks 1975r !! Płacę z Allegro
Używany
Kup Teraz! 10,00 zł 20,00 zł - 1 dzień
Kapitan Zbik - WISZACY ROWER komiks wyprzedaz !!

Sprzedający:  Sysiu-90 (188)

Lokalizacja: Rzeszów

Witam Przedmiotem dzisiejszej aukcji jest  komiks  Kapitan Żbik  - "WISZĄCY ROWER"        Wydawnictwo "Sport i

Kapitan Zbik - WISZACY ROWER komiks wyprzedaz !! Płacę z Allegro
Używany
Kup Teraz! 10,00 zł 20,00 zł - 1 dzień
KAPITAN ŻBIK ZERWANA SIEĆ

Sprzedający:  jolanta061 (769)

Lokalizacja: Katowice

Komiks w bardzo dobrym stanie,niestety brzeg okładki oklejony jest fioletową taśmą.Komiks na przedostatniej stronie

KAPITAN ŻBIK ZERWANA SIEĆ
Używany
9,99 zł
15,99 zł
- 1 dzień
KAPITAN ŻBIK SMUTNY FINAŁ

Sprzedający:  jolanta061 (769)

Lokalizacja: Katowice

Wydanie I.Komiks w bardzo dobrym stanie,niestety brzeg okładki oklejony jest fioletową taśmą.Komiks na przedostatniej

KAPITAN ŻBIK SMUTNY FINAŁ
Używany
24,99 zł
30,99 zł
- 1 dzień
 1  | 2 | 3 | 4 | Następna ... z  8
idź do strony

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu