Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy


   
Dodaj tę kategorię do ulubionych
Sprzedaj swój przedmiot w tej kategorii
RSS dla kategorii Książki obcojęzyczne
www.ceneo.pl Najczęściej kupowane przedmioty w kategorii Książki obcojęzyczne w Ceneo.pl
(Liczba dostępnych przedmiotów w tej kategorii 1570424)
Designer apartments (wersja czterojęzyczna)
od 145,80 zł do 174,66 zł w 7 sklepach
ROBINSON CRUSOE
od 10,86 zł do 13,00 zł w 3 sklepach
BREAKING DAWN
od 46,77 zł do 61,40 zł w 15 sklepach
Widok: Tekst i obrazki   Galeria Sortuj według:
 1  | 2 | 3 | 4 | Następna ... z  226
idź do strony
lista promowanych przedmiotów
  Nazwa Cena z dostawą Ofert Do końca
SŁOWNIK ANGIELSKO - POLSKI - ANGIELSKI +CD 2 TOMY

Sprzedający:  luxprom (3769)

Lokalizacja: Gliwice

Informacja o książce informacja Wpłata 47 1050 1298 1000 0022 6743 5499 Przesyłka MOŻLIWOŚĆ BŁYSKAWICZNEJ

SŁOWNIK ANGIELSKO - POLSKI - ANGIELSKI +CD 2 TOMY
Twarda okładka, Nowa
Kup Teraz! 55,00 zł 55,00 zł - 3 godz.
Fr.Soave- Novelle morali. Wydanie 1852 Półskorek

Sprzedający:  Bookfreak (500)

Lokalizacja: Legionowo

Położnictwo AUTOR: Francesco Soave TYTUŁ : NOVELLE MORALI AD USO DELLA GIOVENTO Parte 1-2 WYDANIE : trzynaste, Paryż

Fr.Soave- Novelle morali. Wydanie 1852 Półskorek
Twarda okładka, Używana
39,00 zł
46,00 zł
- 2 dni
TRUE BLOOD osiem części, nowa, darmowa dostawa

Sprzedający:  Palcelizac_pl (34)

Lokalizacja: Czosnów

Czym jest True Blood nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać. Przedmiotem sprzedaży jest pełen box, dodatkowo

TRUE BLOOD osiem części, nowa, darmowa dostawa
Miękka okładka, Nowa
Kup Teraz! 150,00 zł 150,00 zł - 5 dni
Karty VERY EASY! Po każdej lekcji pisz fiszki!

Sprzedający:  veryeasy (415)

Lokalizacja: Warszawa

Gdzie zapisujesz nowe słówka? Czy umiesz szybko odszukać i powtórzyć słówka z poszczególnych lekcji? Czy wiesz ile już

Karty VERY EASY! Po każdej lekcji pisz fiszki!
Nowa
Kup Teraz! 18,00 zł 24,00 zł 1 7 dni
TWILIGHT STEPHENIE MEYER Zmierzch NOWA TANIO !

Sprzedający:  czag1 (398)

Lokalizacja: Bydgoszcz

Witam na mojej aukcji. Przedmiotem aukcji jest oryginalny anglojęzyczny światowy bestseller TWILIGHT by Stephenie

TWILIGHT STEPHENIE MEYER Zmierzch NOWA TANIO !
Miękka okładka, Nowa
Kup Teraz! 25,87 zł 35,86 zł 5 10 dni
lista przedmiotów
  Nazwa Cena z dostawą Ofert Do końca
Matematyczna teoria procesów przenoszenia w gazac

Sprzedający:  Erict (4246)

Lokalizacja: Zławieś Wielka

Witam serdecznie J.H. Ferzinger, H.G. Kaper Matematyczna teoria procesów przenoszenia w gazach Wydawca: MIR nakład ?,

Matematyczna teoria procesów przenoszenia w gazac Płacę z Allegro
Twarda okładka, Używana
5,00 zł
12,50 zł
- 14 min
Harry Potter and the Deathly Hallows - Warszawa

Sprzedający:  Evy1 (160)

Lokalizacja: Warszawa

Sprzedam nową książkę "Harry Potter and the Deathly Hallows" . Książka jest nowa, bardzo ładnie wydana, oprawa twarda

Harry Potter and the Deathly Hallows - Warszawa
Twarda okładka, Nowa
Kup Teraz! 35,00 zł 43,00 zł 1 15 min
Research in Family Planning

Sprzedający:  czytelnia-303 (3097)

Lokalizacja: Łódź

Research in Family Planning autor: C.V. Kiser wydanie: Univ. Princeton, w ymiary: 170x240 mm stron: 662 nakład:

Research in Family Planning 9,99 zł
19,49 zł
- 15 min
! GAUGUIN - John Rewald

Sprzedający:  Redhana (3039)

Lokalizacja: Kraków

THE POCKET LIBRARY OF GREAT ART (Paul Gauguin) Gauguin (1848 - 1903) text by John Rewald POCKET BOOKS, New York stan

! GAUGUIN - John Rewald Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
5,00 zł
11,00 zł
- 17 min
! TOULOUSE-LAUTREC - Sam Hunter

Sprzedający:  Redhana (3039)

Lokalizacja: Kraków

THE POCKET LIBRARY OF GREAT ART (Henri de Toulouse-Lautrec) Toulouse-Lautrec (1864 - 1901) text by Sam Hunter POCKET

! TOULOUSE-LAUTREC - Sam Hunter Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
5,00 zł
11,00 zł
- 18 min
! VELAZQUEZ - Margaretta Salinger

Sprzedający:  Redhana (3039)

Lokalizacja: Kraków

THE POCKET LIBRARY OF GREAT ART (Diego Velazquez) Velazquez (1599 - 1660) text by Margaretta Salinger POCKET BOOKS,

! VELAZQUEZ - Margaretta Salinger Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
5,00 zł
11,00 zł
- 19 min
! REMBRANDT - Wilhem Koehler

Sprzedający:  Redhana (3039)

Lokalizacja: Kraków

THE POCKET LIBRARY OF GREAT ART (Rembrandt Harmensz van Rijn) Rembrandt (1606 - 1669) text by Wilhelm Koehler POCKET

! REMBRANDT - Wilhem Koehler Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
5,00 zł
11,00 zł
- 19 min
! VAN GOGH - Robert Goldwater

Sprzedający:  Redhana (3039)

Lokalizacja: Kraków

THE POCKET LIBRARY OF GREAT ART (Vincent van Gogh) van Gogh (1853 - 1917) text by Daniel Catton Rich POCKET BOOKS,

! VAN GOGH - Robert Goldwater Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
5,00 zł
11,00 zł
- 20 min
! DEGAS - Daniel Catton Rich

Sprzedający:  Redhana (3039)

Lokalizacja: Kraków

THE POCKET LIBRARY OF GREAT ART (Edgar-Hilaire-Germain Degas) Degas (1834 - 1917) text by Daniel Catton Rich POCKET

! DEGAS - Daniel Catton Rich Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
5,00 zł
11,00 zł
- 21 min
! MATISSE - Clement Greenberg

Sprzedający:  Redhana (3040)

Lokalizacja: Kraków

THE POCKET LIBRARY OF GREAT ART (Henri Matisse) Matisse (1869-) text by Clement Greenberg POCKET BOOKS, New York stan

! MATISSE - Clement Greenberg Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
5,00 zł
11,00 zł
- 21 min
Models for Flow Systems and Chemical Reactor

Sprzedający:  Erict (4257)

Lokalizacja: Zławieś Wielka

Witam serdecznie C.Y. Wen, L.T. Fan Models for Flow Systems and Chemical Reactors Wydawca: Marcel Dekker, INC, NY

Models for Flow Systems and Chemical Reactor Płacę z Allegro
Twarda okładka, Używana
35,00 zł
44,00 zł
2 22 min
! MANET - S. Lane Faison Jr.

Sprzedający:  Redhana (3040)

Lokalizacja: Kraków

THE POCKET LIBRARY OF GREAT ART (Edouard Manet) Manet (1832-1883) text by S. Lane Faison Jr. POCKET BOOKS, New York

! MANET - S. Lane Faison Jr. Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
5,00 zł
11,00 zł
- 22 min
Metody liczbowego modelowania procesów atmosfery

Sprzedający:  Erict (4246)

Lokalizacja: Zławieś Wielka

Witam serdecznie W.W. Pienienko Metody liczbowego modelowania procesów atmosferycznych Wydawca: Gidrometeoizdat nakład

Metody liczbowego modelowania procesów atmosfery Płacę z Allegro
Twarda okładka, Używana
9,00 zł
16,50 zł
- 22 min
Twilight (Zmierzch Meyer) ALBUM (angielski)

Sprzedający:  wuuud (1029)

Lokalizacja: Mikołów

Księgarnia internetowa Orlando Books * profesjonalizm rzetelność komfort błyskawiczna przesyłka

Twilight (Zmierzch Meyer) ALBUM (angielski)
Miękka okładka, Nowa
48,00 zł
Kup Teraz! 50,00 zł
57,50 zł
59,50 zł
- 23 min
! PICASSO - William S. Lieberman

Sprzedający:  Redhana (3040)

Lokalizacja: Kraków

THE POCKET LIBRARY OF GREAT ART (Pablo Picasso) Picasso Blue and Rose Periods text by William S. Lieberman POCKET

! PICASSO - William S. Lieberman Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
5,00 zł
11,00 zł
- 24 min
ping pong 2

Sprzedający:  Agnes844 (25)

Lokalizacja: Lędziny

Książka jest używana, ma lekko powyginane rogi oraz ślady zapisków ołówkowych wewnątrz.

ping pong 2
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 10,00 zł 14,50 zł - 25 min
! RENOIR Milton S. Fox

Sprzedający:  Redhana (3040)

Lokalizacja: Kraków

THE POCKET LIBRARY OF GREAT ART Pierre Auguste RENOIR (1841-1919) text by Milton S. Fox POCKET BOOKS, New York stan

! RENOIR Milton S. Fox Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
5,00 zł
11,00 zł
- 25 min
! UTRILLO - Alfred Werner

Sprzedający:  Redhana (3040)

Lokalizacja: Kraków

THE POCKET LIBRARY OF GREAT ART (Maurice Utrillo) Utrillo (1883-) text by Alfred Werner POCKET BOOKS, New York

! UTRILLO - Alfred Werner Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
5,00 zł
11,00 zł
- 25 min
MARINA - Carlos Ruiz ZAFON

Sprzedający:  haniadem (330)

Lokalizacja: Warszawa

Przedmiotem aukcji jest książka po hiszpańsku Marina Autor: Carlos Ruiz Zafon Marina , del escritor Carlos Ruiz

MARINA - Carlos Ruiz ZAFON
Miękka okładka, Nowa
Kup Teraz! 49,00 zł 55,00 zł - 25 min
! RUBENS - Julius S. Held

Sprzedający:  Redhana (3040)

Lokalizacja: Kraków

THE POCKET LIBRARY OF GREAT ART (Peter Paul Rubens) Rubens (1577-1640) text by Julis S. Held POCKET BOOKS, New York

! RUBENS - Julius S. Held Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
5,00 zł
11,00 zł
- 26 min
! FRENCH IMPRESSIONISTS Herman J. Wechsler

Sprzedający:  Redhana (3040)

Lokalizacja: Kraków

THE POCKET LIBRARY OF GREAT ART French Impressionists and their circle text by Herman J. Wechsler POCKET BOOKS, New

! FRENCH IMPRESSIONISTS Herman J. Wechsler Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
5,00 zł
11,00 zł
- 27 min
! EL GRECO John F. Matthews

Sprzedający:  Redhana (3040)

Lokalizacja: Kraków

THE POCKET LIBRARY OF GREAT ART (Domenicos Theotocopoulos) El Greco (1541-1614) text by John F. Matthews POCKET

! EL GRECO John F. Matthews Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
5,00 zł
11,00 zł
- 28 min
! GOYA Frederick S. Wight

Sprzedający:  Redhana (3040)

Lokalizacja: Kraków

THE POCKET LIBRARY OF GREAT ART (Francisco Jose de Goya y Lucientes) GOYA (1746-1828) text by Frederick S. Wight

! GOYA Frederick S. Wight Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
5,00 zł
11,00 zł
- 28 min
Graham Masterton " The Sleepless "

Sprzedający:  Filipmadian (728)

Lokalizacja: Kraków

Książki wysyłam pocztą, zapakowane w kopertę bąbelkową listem poleconym ekonomicznym. Na cenę wysyłki wpływa: -waga

Graham Masterton " The Sleepless " Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 9,90 zł 15,90 zł - 29 min
SUPERVISORY MANAGEMENT

Sprzedający:  Onia751 (479)

Lokalizacja: Kraków

Witam na mojej aukcji! Książka używana , stan: idealny - jak nowa stron: 422 Polecam gorąco i zapraszam na moje

SUPERVISORY MANAGEMENT
Miękka okładka, Używana
15,00 zł
Kup Teraz! 20,00 zł
23,00 zł
28,00 zł
- 35 min
Moyra BREMNER - THE COMPLETE HOME REFERENCE BOOK

Sprzedający:  Onia751 (479)

Lokalizacja: Kraków

Witam na mojej aukcji! Książka używana - stan: dobry uszkodzona okładka stron: 792 Polecam gorąco i zapraszam na moje

Moyra BREMNER - THE COMPLETE HOME REFERENCE BOOK
Twarda okładka, Używana
Kup Teraz! 5,00 zł 15,00 zł - 36 min
ELDENS HEMLIGHETHENNING MANKELL SZWEDZKI

Sprzedający:  alex_kunz (1385)

Lokalizacja: Farsta/Szwecja

160 STRON STAN BARDZO DOBRY

ELDENS HEMLIGHETHENNING MANKELL SZWEDZKI
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 5,00 zł 12,00 zł - 39 min
ANDREWS .. DARK ANGEL Płacę z Allegro Kup Teraz! 10,00 zł 18,00 zł - 40 min
Wprowadzenie do planowania eksperymentów

Sprzedający:  Erict (4246)

Lokalizacja: Zławieś Wielka

Witam serdecznie W.Z. Brodskij Wprowadzenie do planowania eksperymentów Wydawca: Nauka nakład 16000, str. 223

Wprowadzenie do planowania eksperymentów Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
7,00 zł
12,00 zł
- 41 min
Urządzenia chłodnicze

Sprzedający:  Erict (4246)

Lokalizacja: Zławieś Wielka

Witam serdecznie I.G. Czumak, W.P. Czepurnienko, S.G. Czuklin Urządzenia chłodnicze Wydawca: Legkaja i Piszczewaja

Urządzenia chłodnicze Płacę z Allegro
Twarda okładka, Używana
5,00 zł
12,50 zł
- 42 min
J. Grisham The Client The Street Lawyer

Sprzedający:  Filipmadian (728)

Lokalizacja: Kraków

Książki wysyłam pocztą, zapakowane w kopertę bąbelkową listem poleconym ekonomicznym. Na cenę wysyłki wpływa: -waga

J. Grisham The Client The Street Lawyer Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 9,90 zł 16,00 zł - 42 min
Up in the Air - Kirn Walter - W CHMURACH !!!

Sprzedający:  haniadem (330)

Lokalizacja: Warszawa

Przedmiotem aukcji jest książka po angielsku: Up in the Air Autor: Kirn Walter Tytuł polski: W chmurach Ryan

Up in the Air - Kirn Walter - W CHMURACH !!!
Miękka okładka, Nowa
Kup Teraz! 24,00 zł 30,00 zł - 42 min
GreenerTHE GUN AND ITS DEVELOPMENT

Sprzedający:  hermen1 (550)

Lokalizacja: Kielce

Tytuł: THE GUN AND ITS DEWELOPMENT Autor: W.W.Greener Ilość stron: 804 Książka w bardzo dobrym stanie

GreenerTHE GUN AND ITS DEVELOPMENT
Twarda okładka, Używana
14,50 zł
23,00 zł
- 44 min
Projektowanie i obliczenia konstrukcji żelbetonow

Sprzedający:  Erict (4246)

Lokalizacja: Zławieś Wielka

Witam serdecznie N.N. Popow, A.W. Zabiegajew Projektowanie i obliczenia konstrukcji żelbetonowych Wydawca: Wysszaja

Projektowanie i obliczenia konstrukcji żelbetonow Płacę z Allegro
Twarda okładka, Używana
5,00 zł
12,50 zł
- 44 min
TWAIN .. THE ADVENTURES OF TOM SAWYER Płacę z Allegro Kup Teraz! 10,00 zł 18,00 zł - 46 min
A MacLean-Force 10 form Navarone

Sprzedający:  Filipmadian (728)

Lokalizacja: Kraków

Książki wysyłam pocztą, zapakowane w kopertę bąbelkową listem poleconym ekonomicznym. Na cenę wysyłki wpływa: -waga

A MacLean-Force 10 form Navarone Płacę z Allegro
Używana
Kup Teraz! 9,90 zł 15,40 zł - 46 min
SEX AND THE CITY CANDACE BUSHNELL SZWEDZKI

Sprzedający:  alex_kunz (1385)

Lokalizacja: Farsta/Szwecja

STAN DOBRY, 275 STRON

SEX AND THE CITY CANDACE BUSHNELL SZWEDZKI
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 4,00 zł 11,00 zł - 48 min
Holly DENHAM - HOLLY'S INBOX

Sprzedający:  Onia751 (479)

Lokalizacja: Kraków

Witam na mojej aukcji! Książka używana - stan: bardzo dobry stron: 723 Polecam gorąco i zapraszam na moje pozostałe

Holly DENHAM - HOLLY'S INBOX
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 3,00 zł 9,00 zł - 48 min
The Book of Answers Carol Bolt

Sprzedający:  Lukasz_sL1 (59)

Lokalizacja: Inowrocław

 This book has been an inspiration to thousands - within its pages lie the answers to the questions of daily life.

The Book of Answers Carol Bolt
Twarda okładka, Używana
30,00 zł
40,00 zł
- 48 min
SPRENGAREN LISA MARKLUND SZWEDZKI

Sprzedający:  alex_kunz (1385)

Lokalizacja: Farsta/Szwecja

KRIM STAN DOBRY 371 STRON

SPRENGAREN LISA MARKLUND SZWEDZKI
Miękka okładka, Używana
5,00 zł
13,00 zł
- 49 min
PO SPANING MED BIRGET JON HELEN FIELDING SZWEDZKI

Sprzedający:  alex_kunz (1385)

Lokalizacja: Farsta/Szwecja

PSYHOLOGIA MLODEJ KOBIETY SATYRA SPOLECZNA STAN DOBRY,319 STRON

PO SPANING MED BIRGET JON HELEN FIELDING SZWEDZKI
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 4,00 zł 11,00 zł - 51 min
SAMVETS ROST HELEN FIELDING SZWEDZKI

Sprzedający:  alex_kunz (1385)

Lokalizacja: Farsta/Szwecja

PSYHOLOGIA MLODEJ KOBIETY STAN DOBRY,350 STRON

SAMVETS ROST HELEN FIELDING SZWEDZKI
Miękka okładka, Używana
4,00 zł
11,00 zł
- 52 min
MAGIMIX COOKERY

Sprzedający:  Onia751 (479)

Lokalizacja: Kraków

Witam na mojej aukcji! Książka używana - stan: bardzo dobry stron: 311 Polecam gorąco i zapraszam na moje pozostałe

MAGIMIX COOKERY
Twarda okładka, Używana
Kup Teraz! 12,00 zł 22,00 zł - 53 min
Up in the Air - Kirn Walter - W CHMURACH !!!

Sprzedający:  haniadem (331)

Lokalizacja: Warszawa

Przedmiotem aukcji jest książka po angielsku: Up in the Air Autor: Kirn Walter Tytuł polski: W chmurach Ryan

Up in the Air - Kirn Walter - W CHMURACH !!!
Miękka okładka, Używana
15,15 zł
21,15 zł
2 53 min
REDDNINGEN SZWEDZKI

Sprzedający:  alex_kunz (1385)

Lokalizacja: Farsta/Szwecja

RATOWNICTWO- PODRECZNIK PIERWSZEJ POMOCY ZLAMANIA,ZATRUCIA,WYPADKI LOSOWE CZY DROGOWE. SLOWNICTWO MEDYCZNE DLA OGOLU

REDDNINGEN SZWEDZKI 14,00 zł
Kup Teraz! 20,00 zł
26,00 zł
32,00 zł
- 55 min
 1  | 2 | 3 | 4 | Następna ... z  226
idź do strony

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu