|
Najczęściej kupowane przedmioty w kategorii
Książki historyczne - naukowe
w Ceneo.pl
(Liczba dostępnych przedmiotów w tej kategorii 10822) |
||||
|
|
Filary ziemi (twarda) od 34,28 zł do 41,80 zł w 24 sklepach |
|
Ludobójstwo dokonane przez nacjonalistów ukraińskich na ludności polskiej Wołynia t.12 - S... od 115,59 zł do 143,00 zł w 28 sklepach |
|
Dzieci Hitlera od 30,00 zł do 32,50 zł w 4 sklepach |
| Nazwa | Cena | z dostawą | Ofert | Do końca | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Sprzedający: ARISPOLAND (1) Lokalizacja: Łódź ANDRZEJ RODAN ŻYCIE EROTYCZNE PAPIEŻY Okładka: kolorowa, lakierowana, laminowana Ilość stron - 294 "Życie erotyczne |
Andrzej Rodan - ŻYCIE EROTYCZNE PAPIEŻY - NOWA !
Miękka okładka, Nowa, z autografem |
33,00 zł |
40,00 zł | 2 | 18 godz. |
|
Sprzedający: Vesper_pl (3179) Lokalizacja: Poznań Untitled Document Witamy Was na aukcjach Wydawnictw Vesper i In Rock Przedmiotem aukcji jest książka pt: "KERNWERK |
Veper_pl - KERNWERK 1945 - szturm na Cytadele
Miękka okładka, Nowa |
27,00 zł |
27,00 zł | - | 1 dzień |
|
Sprzedający: taniejniema (3181) Lokalizacja: Warszawa Po co Dorabiać Pocztę Kupuj w PAKIECIE Zawsze to TANIEJ Oto zawartość PAKIETU : 14 x Kroniki Wojenne Lotnictwo |
14 x Kroniki Wojenne - komplet - Lotnictwo i inne
Miękka okładka, Nowa |
107,00 zł |
120,00 zł | - | 2 dni |
|
Sprzedający: bookinista_pl (1403) Lokalizacja: Skępe X-Trade Krystian Kowalski Kolejowa 33 87-630 Skępe 17114020040000310258616170 W tytule przelewu proszę podać swój |
* FORTYFIKACJE* album na PREZENT od bOOkinista_pl
Miękka okładka, Nowa |
18,88 zł |
28,38 zł | - | 3 dni |
|
Sprzedający: afetka (2823) Lokalizacja: Krosno NOWOŚĆ! Kultowa książka o Bieszczadach. Józef Pawłusiewicz NA DNIE JEZIORA Wydanie II rozszerzone i |
NA DNIE JEZIORA Pawłusiewicz UPA Bieszczady !!!!
Twarda okładka, Nowa |
39,90 zł |
49,90 zł | 7 | 4 dni |
|
Sprzedający: almostevil665 (305) Lokalizacja: Wroclaw Kolejna kontrowersyjna książka, w której wojna widziana jest oczami najeźdźcy i wroga. Timothy Erenberger w swojej |
SNAJPER (Wspomnienia niemieckiego snajpera)
Miękka okładka, Nowa |
24,00 zł |
29,00 zł | 1 | 4 dni |
|
Sprzedający: brd2000 (863) Lokalizacja: Kraków TAJEMNICZE ZAMKI I PAŁACE - CZĘŚĆ 2 ROBERT PRIMKE, MACIEJ SZCZEREPA, WOJCIECH SZCZEREPA Mroczne zamczyska, bajeczne |
TAJEMNICZE ZAMKI I PAŁACE - CZĘŚĆ 2 - HIT!
Miękka okładka, Nowa |
33,00 zł |
39,00 zł | 1 | 5 dni |
|
Sprzedający: Vesper_pl (3220) Lokalizacja: Poznań Untitled Document Witamy Was na aukcjach Wydawnictw Vesper i In Rock Przedmiotem aukcji jest książka pt: TRZECIA |
Veper_pl - Trzecia Rzesza.Unikatowe fotografie ...
Twarda okładka, Nowa |
70,00 zł |
70,00 zł | - | 6 dni |
|
Sprzedający: Vesper_pl (3220) Lokalizacja: Poznań Untitled Document Witamy Was na aukcjach Wydawnictw Vesper i In Rock Przedmiotem aukcji jest książka pt: Deutsche |
Veper_pl-Deutsche Soldaten. Mundury,... wersja PL!
|
120,00 zł |
120,00 zł | - | 6 dni |
|
Sprzedający: selkar (109748) Lokalizacja: Białystok Dane sprzedającego SELKAR - Księgarnia internetowa ul. Kolejowa 9 lok. 15 15-702 Białystok NIP 722-144-33-14 REGON |
WSPOMNIENIA NIEMIECKIEGO SNAJPERA wys 24h SNAJPER
Nowa |
25,00 zł |
31,00 zł | 5 | 6 dni |
|
Sprzedający: HAYER (2272) Lokalizacja: SILESIA AUREA PORTA RZECZYPOSPOLITEJSZTUKA GDAŃSKA XV DO KOŃCA XVIII WIEKUKATALOG+ESEJE2 TOMYMUZEUM NARODOWE W |
GDAŃSK*AUREA PORTA RZECZYPOSPOLITEJ*2 TOMY*
Miękka okładka, pierwsze wydanie |
120,00 zł |
140,00 zł | - | 7 dni |
|
Sprzedający: Historiana_pl (422) Lokalizacja: Gdańsk Zapraszamy do naszej księgarni działającej na platformie Allegro - Historiana Słowiańskie bogi i demony Autor: Tadeusz |
Słowiańskie bogi i demony |
27,00 zł |
34,00 zł | - | 7 dni |
|
Sprzedający: ABWZZ (4561) Lokalizacja: Chorzów NR NASZEGO KONTA 14105012431000002325827489 - Po wygraniu aukcji prosimy o wpłatę na konto: cena książki + |
Dzieła - Paweł Jasienica - PAKIET 1-5 KURIER 0 !
Twarda okładka, Nowa |
139,00 zł |
139,00 zł | 1 | 7 dni |
|
Sprzedający: brd2000 (865) Lokalizacja: Kraków W KRĘGU TAJEMNIC RIESE ŁUKASZ KAZEK, BARTOSZ RDUŁTOWSKI Pomimo wielu publikacji, poświęconych zagadce Gór Sowich, |
W KRĘGU TAJEMNIC RIESE - HIT!
Miękka okładka, Nowa |
26,00 zł |
32,00 zł | 1 | 9 dni |
|
Sprzedający: almostevil665 (312) Lokalizacja: Wroclaw Kolejna kontrowersyjna książka, w której wojna widziana jest oczami najeźdźcy i wroga. Timothy Erenberger w swojej |
SNAJPER (Wspomnienia niemieckiego snajpera)
start
Miękka okładka, Nowa |
24,00 zł |
29,00 zł | - | 9 dni |
|
Sprzedający: marand9_art (12) Lokalizacja: warszawa witam serdecznie przedmiotem aukcji jest książka “SPANDAUER TAGEBUHCER “ autorstwa ALBERTA SPEER“A . -unikalny opis |
ALBERT SPEER / SPANDAUER TAGEBUCHER /1975 R. ! BCM
Twarda okładka, Używana |
29,99 zł |
40,99 zł |
- | 10 dni |
|
Sprzedający: selkar (109727) Lokalizacja: Białystok Dane sprzedającego SELKAR - Księgarnia internetowa ul. Kolejowa 9 lok. 15 15-702 Białystok NIP 722-144-33-14 REGON |
BIALA SMIERC - NAJSKUTECZNIEJSZY SNAJPER wys 6 zl
Miękka okładka |
27,50 zł |
33,50 zł | - | 11 dni |
|
Sprzedający: selkar (109735) Lokalizacja: Białystok Dane sprzedającego SELKAR - Księgarnia internetowa ul. Kolejowa 9 lok. 15 15-702 Białystok NIP 722-144-33-14 REGON |
PIEKLO PACYFIKU - Sledge [SERIAL PACYFIK] wys UPS
Nowa |
33,00 zł |
42,50 zł | - | 11 dni |
|
Sprzedający: eAskir (20406) Lokalizacja: Zielona Góra ZAKUPY: Koszt wspólnej wysyłki jest równy najwyższemu kosztowi wysyłki spośród wygranych aukcji. Koszty dostawy |
SUN TZU - SZTUKA WOJENNNA - SUN ZI (Supercena!)
Miękka okładka, Nowa |
11,99 zł |
17,99 zł | - | 11 dni |
|
Sprzedający: artas05 (82) Lokalizacja: Szczecin Zupełna nowośc na rynku ,łamiąca polityczne tabu Polityka Waszyngtonu wobec Warszawy to gra na polskich lękach i |
Polska Armia Na Posyłki , USA, Afganistan, Irak
Miękka okładka, Nowa, pierwsze wydanie, z autografem |
24,90 zł |
32,90 zł | - | 11 dni |
|
Sprzedający: eAskir (20427) Lokalizacja: Zielona Góra ZAKUPY: Koszt wspólnej wysyłki jest równy najwyższemu kosztowi wysyłki spośród wygranych aukcji. Koszty dostawy |
ERENBERGER - WSPOMNIENIA NIEMIECKIEGO SNAJPERA
Miękka okładka, Nowa |
21,99 zł |
27,99 zł | 1 | 12 dni |
| Nazwa | Cena | z dostawą | Ofert | Do końca | |
|---|---|---|---|---|---|
|
|
LATA WOJNY Andrzej Greczko
Twarda okładka, Używana |
8,00 zł |
18,00 zł |
- | Poniżej minuty |
|
|
Zarys dziejow papiestwa ks. Szczepan Wlodarski
Miękka okładka, Używana |
5,00 zł |
12,00 zł |
- | 1 min |
|
Sprzedający: remigs (219) Lokalizacja: Żurawica Książka wydana pod red. naukową S. K. Kuczyńskiego. Jest to ciekawa synteza dziejów ojczystych w eksluzywnej oprawie |
KSIĘGA KRÓLÓW I KSIĄŻĄT POLSKICH |
15,00 zł |
22,00 zł |
- | 2 min |
|
Sprzedający: leonardnet (39) Lokalizacja: Kielce AUTORKA : KRYSTYNA WYCZAŃSKA. Redaktor naukowy : Marian Anusiewicz. Wojskowy Instytut Historyczny. Zakład Historii |
POLACY W KOMUNIE PARYSKIEJ KOMUNA PARYSKA 1871
Miękka okładka, Używana |
9,99 zł |
15,99 zł | - | 3 min |
|
Sprzedający: antosiak84 (39) Lokalizacja: Gryfino Tytuł: ZAMEK KRóLEWSKI Autor: Jerzy Lileyko Wydawnictwo: Państwowe Wydawnictwo Naukowe, Warszawa 1976 Liczba stron: |
Lileyko, ZAMEK KRÓLEWSKI
Miękka okładka, Używana |
3,00 zł |
10,00 zł | - | 3 min |
|
Sprzedający: lolus3 (2127) Lokalizacja: Warszawa Katyń. Ocalona pamięć Kunert Andrzej Krzysztof Wydawca: ŚWIAT |
Katyń. Ocalona pamięćKunert Andrzej Krzysztof
Twarda okładka, Nowa |
37,99 zł |
44,99 zł | - | 4 min |
|
Sprzedający: fiorella0 (192) Lokalizacja: Łódź Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, Warszawa 1989 Stan bardzo dobry |
WRZESIEŃ 1939 W Relacjach i Wspomnieniach
Twarda okładka, Używana |
26,90 zł |
36,40 zł | - | 5 min |
|
Sprzedający: bukinista2 (1265) Lokalizacja: Warszawa Stan: bardzo dobry (bez śladów używanie) Dom Wydawniczy Bellona POLECAM |
RZYM KLEOPATRA - TOM 2 - Colleen McCullough
Miękka okładka, Nowa |
19,99 zł
20,00 zł |
28,99 zł 29,00 zł |
- | 5 min |
|
Sprzedający: majkelnajt07 (314) Lokalizacja: Olsztyn Stron 178 Stan bdb Nakład 2500 egzemplarzy Autor Andrzej Czarnik |
Ruch hitlerowski na Pomorzu Zachodnim 1933 - 1939
Miękka okładka, Używana |
5,00 zł |
12,00 zł |
- | 5 min |
|
Sprzedający: SzybkaKsiazka (1388) Lokalizacja: Gliwice - ZAPOMNIANY ŚWIAT SUMERÓW - Bielicki - Wydawnictwo : PIW Rok wydania : 1966 Wydanie : I Okładka : Twarda z obwolutą |
ZAPOMNIANY ŚWIAT SUMERÓW - Bielicki
Twarda okładka, Używana |
20,00 zł |
30,50 zł | - | 6 min |
|
Sprzedający: adaipawel (131) Lokalizacja: Śrem „Zrodzeni z burzy” – Mikołaj Ostrowski Oprawa: miękka Wydawnictwo: Prasa Wojskowa |
Zrodzeni z burzy - Mikołaj Ostrowski - Kresy
Miękka okładka, Używana |
1,00 zł |
6,50 zł |
- | 9 min |
|
Sprzedający: majkelnajt07 (314) Lokalizacja: Olsztyn Stron 380 Stan bdb Nakład 5335 egzemplarzy Autor Leszek Gondek |
Dzialalnosc Abwehry na terenie Polski 1933 - 1939
Miękka okładka, Używana |
5,00 zł |
12,00 zł |
- | 9 min |
|
Sprzedający: SzybkaKsiazka (1388) Lokalizacja: Gliwice KSIĘGA DZIEJÓW - Arakel z Tebryzu Wydawnictwo : PIW Rok wydania : 1981 Wydanie : I Okładka : Twarda z obwolutą Stron : |
KSIĘGA DZIEJÓW - Arakel z Tebryzu /stan BDB
Używana |
15,00 zł |
23,50 zł | - | 9 min |
|
Sprzedający: mirta222 (1) Lokalizacja: Nawojowa Mam do sprzedania książkę na temat "literatury i polityki wśród swoich i obcych 1945-1962". Książka jest w bardzo |
"literatura i polityka"-Leon Kruczkowski
Twarda okładka, Używana |
9,00 zł |
18,90 zł |
1 | 9 min |
|
Sprzedający: Tata-Mirona (30) Lokalizacja: Buk Wojciech Wrzosek "Historia - kultura - metafora. Powstanie nieklasycznej historiografii" Wydawnictwo Leopoldinum, |
Wojciech Wrzosek Historia - kultura - metafora
Twarda okładka, Używana, pierwsze wydanie |
59,00 zł |
63,00 zł |
- | 9 min |
|
Sprzedający: jacollo63 (147) Lokalizacja: Złocieniec PODNIEBNE BITWY - DRAMATYCZNE AKCE LOTNICZE Alfred PRICE Pasjonujące opowieści o walkach lotniczych w ciągu blisko |
PODNIEBNE BITWY - Alfred Price -Dramatyczne akcje
Miękka okładka, Używana |
10,00 zł |
17,00 zł |
- | 9 min |
|
Sprzedający: cichamuzyka (8121) Lokalizacja: Warszawa STAN DB TWARDA OPRAWA DRAŚNIĘTA NA GRZBIECIE PRZYKURZENIA, PĘKNIĘCIA WYKLEJKI NA ZGIĘCIU STR 573 POZNAŃ 1986 |
FLISOWSKI - BURZA NAD PACYFIKIEM TOM 1 |
15,00 zł |
26,00 zł | - | 10 min |
|
Sprzedający: Tata-Mirona (30) Lokalizacja: Buk Zofia Ostrowska-Kębłowska "Dzieje kaplicy królów polskich, czyli Złotej w katedrze poznańskiej" Wydawnictwo PTPN, |
Dzieje kaplicy królów polskich
Twarda okładka, Nowa, pierwsze wydanie |
20,00 zł |
25,00 zł |
- | 10 min |
|
Sprzedający: leonardnet (39) Lokalizacja: Kielce AUTOR : ZBIGNIEW ZAŁUSKI TYTUŁ : PRZEPUSTKA DO HISTORII Szkice o żołnierskich drogach czasu II wojny światowej |
Szkice z czasu II wojny Przepustka do historii
Miękka okładka, Używana |
13,99 zł |
19,99 zł | - | 10 min |
|
Sprzedający: Tata-Mirona (30) Lokalizacja: Buk Karol Modzelewski "Organizacja gospodarcza państwa piastowskiego" Wydawnictwo PTPN, Poznań 2000 Stan bardzo dobry, |
ORGANIZACJA GOSPODARCZA PAŃSTWA PIASTOWSKIEGO
Miękka okładka, Nowa |
24,00 zł |
28,00 zł |
- | 10 min |
|
Sprzedający: Tata-Mirona (30) Lokalizacja: Buk "Metodologiczne problemy narracji historycznej" , redakcja: Jan Pomorski Wydawnictwo UMCS, Lublin 1990 Stan bardzo |
Metodologiczne problemy narracji historycznej
Miękka okładka, Używana, pierwsze wydanie |
39,00 zł |
43,00 zł |
- | 10 min |
|
Sprzedający: mash4 (3709) Lokalizacja: Suwałki Stefan Buczyński Suwalszczyzna 1939-1944 Epoka, 1991, 389str. + ilustracje Stan dobry=, blok odklejony od okładek, |
Buczyński - Suwalszczyzna 1939 - 1944
Miękka okładka, Używana |
6,00 zł
9,00 zł |
12,50 zł 15,50 zł |
- | 13 min |
|
Sprzedający: leonardnet (39) Lokalizacja: Kielce SOCJALNO – REWOLUCYJNA PARTIA PROLETARIAT 1882 - 1886 Seria Wydawnicza : Stulecie Polskiego Ruchu Robotniczego. |
SOCJALNO REWOLUCYJNA PARTIA PROLETARIAT 1882-86
Twarda okładka, pierwsze wydanie |
14,90 zł |
20,90 zł | - | 14 min |
|
Sprzedający: cichamuzyka (8121) Lokalizacja: Warszawa Z DZIEJÓW KARŁÓW NADWORNYCH STAN DB OKŁADKA DRAŚNIĘTA NA GRZBIECIE STR 111 PIW WARSZAWA 1980 |
FABIANI - NIZIOLKI, LOKIETKI, KARLIKOWIE - KARŁY |
18,00 zł |
24,00 zł | - | 14 min |
|
Sprzedający: SzybkaKsiazka (1388) Lokalizacja: Gliwice - WARSZAWA W LATACH 1526 - 1795 - Tom II - Bogucka - Wydawnictwo : PWN Rok wydania : 1984 Wydanie : I Okładka : |
WARSZAWA W LATACH 1526-1795 Bogucka, Tomkiewicz
Twarda okładka, Używana, pierwsze wydanie |
20,00 zł |
30,50 zł | - | 14 min |
|
Sprzedający: mardanzab (206) Lokalizacja: INTERNET KSIAZKA W IDEALNYM STANIE W OBWOLUCIE. WYD.UCZELNIANE WSP W BYDGOSZCZY. |
KAROL POZNANSKI. OSTATNI KONSUL GENERALNY II .....
Twarda okładka, Używana |
10,00 zł |
19,00 zł |
1 | 14 min |
|
|
KULTURA INSTYTUT LITERACKI WYBÓR Z ROCZNIKA 1983
Miękka okładka, Używana |
4,99 zł |
10,49 zł |
- | 15 min |
|
Sprzedający: art_2010 (82) Lokalizacja: SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Polska a Rosja. Z dziejów słowiańskiego sporu Wojciech Karpiński Wydawnictwo UMCS 1999, ISBN 83-227-1360-6) Stan bdb, |
Polska a Rosja Wojciech Karpiński UMCS
Miękka okładka |
13,90 zł |
21,90 zł |
- | 16 min |
|
Sprzedający: hajduchek (21834) Lokalizacja: WARSZAWA WARSZAWA LISTOPAD 1918 Inne moje aukcje Moje Komentarze Dodaj do ulubionych Sprzedający Zadaj pytanie sprzedającemu |
WARSZAWA LISTOPAD 1918 - LECH WYSZCZELSKI - NOWA!
Twarda okładka, Nowa |
21,50 zł |
30,00 zł | - | 16 min |
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu