|
Najczęściej kupowane przedmioty w kategorii
Sztuka
w Ceneo.pl
(Liczba dostępnych przedmiotów w tej kategorii 4) |
||||
|
|
Architektura dzisiaj od 28,40 zł do 28,40 zł w 1 sklepach |
|
Architektura romańska w Polsce. Bibliografia od 27,81 zł do 34,00 zł w 24 sklepach |
|
Architektura. Kierunki, mistrzowie, arcydzieła od 32,89 zł do 32,91 zł w 2 sklepach |
| Nazwa | Cena | z dostawą | Ofert | Do końca | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Sprzedający: mikipinki (45848) Lokalizacja: Bielsko-Biała PAMIĘTAJ Książka jest NOWA stan IDEALNY! Pokrywam wszelkie koszty dostarczenia książki do Ciebie ! PŁACISZ TYLKO |
NEUFERT PODRĘCZNIK PROJEKTOWANIA ~*~SS KURIER 0
Twarda okładka, Nowa |
78,50 zł |
78,50 zł | 7 | 7 dni |
|
Sprzedający: codexinvestment (5335) Lokalizacja: LEGIONOWO promocja promocja promocja tylko na tej aukcji taka cena WITAM MAM DO SPRZEDANIA NEUFERT PODRĘCZNIK |
NEUFERT PODRĘCZNIK PROJEKTOWANIA najtaniej W-wa
Twarda okładka, Nowa |
72,00 zł |
85,00 zł | 2 | 9 dni |
|
Sprzedający: Rafti70 (1095) Lokalizacja: Gliwice/Jelenia Góra PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST KSIĄŻKA PT. " BUDOWNICTWO OGÓLNE TOM III " OPIS KSIĄŻKI W tej części opracowania |
BUDOWNICTWO OGÓLNE TOM III # WYSYŁKA GRATIS
Twarda okładka, Nowa |
69,90 zł |
69,90 zł | 1 | 9 dni |
|
Sprzedający: Rafti70 (1091) Lokalizacja: Gliwice/Jelenia Góra PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST KSIĄŻKA PT. " BUDOWNICTWO OGÓLNE TOM IV " OPIS KSIĄŻKI ; ISBN 978-83-213-4591-8 , Oprawa |
BUDOWNICTWO OGÓLNE TOM IV # WYSYŁKA GRATIS
Twarda okładka, Nowa |
69,90 zł |
69,90 zł | - | 9 dni |
|
Sprzedający: luxprom (3868) Lokalizacja: Gliwice / Mikołów Informacja o książce informacja Wpłata 47 1050 1298 1000 0022 6743 5499 Przesyłka UWAGA WYSYŁKA |
NEUFERT PODRĘCZNIK PROJEKTOWANIA ROK 2010 KURIER
Twarda okładka, Nowa |
79,00 zł |
79,00 zł | 7 | 9 dni |
|
Sprzedający: Rafti70 (1094) Lokalizacja: Gliwice/Jelenia Góra PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST KSIĄŻKA PT. " BUDOWNICTWO OGÓLNE TOM II " OPIS KSIĄŻKI ; Książka stanowi drugą część |
BUDOWNICTWO OGÓLNE TOM II # WYSYŁKA GRATIS
Twarda okładka, Nowa |
69,90 zł |
69,90 zł | - | 11 dni |
| Nazwa | Cena | z dostawą | Ofert | Do końca | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Sprzedający: Klandestino (38) Lokalizacja: Wrocław WITAM Mam do sprzedania przepiękny album o architekturze Wenecji. Album jest w języku włoskim, w większości są tam |
WENECJA W PRZEPIĘKNYM ALBUMIE !!
Twarda okładka, Używana |
50,00 zł |
70,00 zł |
- | 7 min |
|
Sprzedający: __PiotrusPan (1993) Lokalizacja: Mościska k/ Warszawy STANISŁAW ŻARYN KONSERWATOR ZABYTKÓW WARSZAWY 1913-1964 Wydawnictwo Muzeum Historyczne m.st.Warszawy, 1981 Oprawa |
STANISŁAW ŻARYN KONSERWATOR ZABYTKÓW WARSZAWY
Miękka okładka, Używana |
40,00 zł |
44,50 zł | - | 9 min |
|
Sprzedający: slimak77 (11372) Lokalizacja: Poznań Autor: Czesław Thullie Tytuł: ZABYTKI ARCHITEKTONICZNE WOJEWÓDZTW KATOWICKIEGO I OPOLSKIEGO. PRZEWODNIK. Wydawca i rok |
ZABYTKI ARCHITEKTONICZNE KATOWICKIEGO I OPOLSKIEGO
|
15,00 zł |
20,10 zł | - | 19 min |
|
Sprzedający: HENRYK0072 (2165) Lokalizacja: GDYNIA OSTATNI EGZEMPLARZ,NIE ZASTANAWIAJ SIE DLUGO BO CENA MOZE ULEC ZMIANIE NAWET PODCZAS TRWANIA AUKCJI Hardcover 22.8 x |
Piano-Renzo Building 1966 to today-TASCHEN-OKAZJA
Twarda okładka, Nowa |
105,00 zł |
120,00 zł | - | 28 min |
|
Sprzedający: bartoszko26 (3827) Lokalizacja: Poznań "DRZWI GNIEŹNIEŃSKIE" 3 TOMY - KOMPLET PRACA ZBIOROWA - PAŃSTWOWY INSTYTU SZTUKI 1956r STRON - 223+450+ALBUM ZE 153 |
Drzwi gnieźnieńskie 3 tomy KOMPLET
|
49,00 zł |
61,00 zł | - | 34 min |
|
Sprzedający: bartoszko26 (3827) Lokalizacja: Poznań "ARCHITEKTURA POLSKA DO POŁOWY XIX WIEKU" PRACA ZBIOROWA 1952r STRON - PONAD 450 STAN DOBRY - TWARDA OPRAWA, KOSZT |
Architektura Polska do połowy XIX wieku
|
39,00 zł |
51,00 zł | - | 38 min |
|
Sprzedający: staleg45 (95) Lokalizacja: Gdynia Tytuł: WAWEL Autor: Halina Bohdanowicz SERIA - PIĘKNO POLSKI Wydawnictwo "Sport i Turystyka" Warszawa |
WAWEL Halina Bohdanowicz
Twarda okładka, Używana |
10,00 zł |
18,00 zł | - | 39 min |
|
Sprzedający: XAVIER-X1 (92) Lokalizacja: WARSZAWA Sztuka francuska I Autor :Jean Paul Couchoud Książka w stanie idealnym bogato ilustrowana Zapraszam na inne moje |
Sztuka francuska I Jean Paul Couchoud
Miękka okładka, Używana |
7,00 zł |
12,00 zł | - | 41 min |
|
Sprzedający: wolpoe58 (1870) Lokalizacja: Łódź stan dobry- ,oprawa twarda introligatorska / wewnątrz oryginalna / ,ślady używalności i upływu czasu ,nieaktualne |
ŚLĄSK ZIEMIA I LUDZIE praca zbiorowa LUTMAN
Twarda okładka, Używana |
8,50 zł |
14,00 zł |
1 | 1 godz. |
|
Sprzedający: regg1 (269) Lokalizacja: prudnik T. S. Jaroszewski ,, Pałace w Polsce”. Przewodnik , s. 245 , oprawa miękka 18 x 10 cm , stan b. dobry Dodano |
Pałace w Polsce |
5,00 zł |
12,00 zł |
1 | 1 godz. |
|
Sprzedający: gigo_gg (1307) Lokalizacja: X OKAZJA " WROCŁAWSKI POMNIK HENRYKA IV " TADEUSZ DOBRZANIECKI AURIGA - WARSZAWA 1964 Z DZIEJÓW POMNIKA PIASTOWSKIEGO |
WROCŁAWSKI POMNIK HENRYKA VI - T. DOBRZANIECKI
Twarda okładka, Używana, pierwsze wydanie |
9,00 zł |
16,00 zł |
- | 1 godz. |
|
Sprzedający: kameron_pl (2102) Lokalizacja: Kraków Witamy na aukcji KAMERON_PL Dziś mamy przyjemność zaoferować państwu: Książkę pt. Cmentarz Powązkowski w Warszawie |
Cmentarz Powązkowski w Warszawie / Warto !!
Miękka okładka, Używana |
12,00 zł |
19,50 zł |
- | 1 godz. |
|
Sprzedający: AntykwariatSowa (12103) Lokalizacja: Gliwice Śląsk w zabytkach sztuki Otmuchów Paczków autor Bożena Steiborn Ossolineum stron 216 stan dobry |
Śląsk w zabytkach sztuki Otmuchów Paczków
Miękka okładka, Używana |
25,00 zł |
32,00 zł | - | 1 godz. |
|
WROCŁAW-THE MEETING PLACE (album)
Twarda okładka, Nowa |
15,00 zł |
29,50 zł | - | 1 godz. | |
|
Sprzedający: graciela3 (114) Lokalizacja: Warszawa Estetyka miasta Autor: Szolginia Witold Kategoria: Literatura popularnonaukowa Gatunek: sztuka (malarstwo, fotografia, |
Estetyka miasta Szolginia Witold
Twarda okładka, Używana |
7,00 zł |
15,00 zł | - | 1 godz. |
|
Sprzedający: nsv65 (37) Lokalizacja: Wrocław Mała encyklopedia architektury i wnętrz Wydawnictwo: Ossolineum stan: dobry plus (wycofana z czytelni) |
Mała encyklopedia architektury i wnętrz
Twarda okładka, Używana |
10,00 zł |
17,50 zł | - | 1 godz. |
|
Sprzedający: profit10 (20026) Lokalizacja: Skierniewice ZABYTKI ARCHITEKTURY I BUDOWNICTWA W POLSCE TOM 6 WOJEWÓDZTWO CHEŁMSKIE OPIS PRZEDMIOTU Autor: Objętość: 424 str. |
ZABYTKI ARCHITEKTURY I BUDOWNICTWA CHEŁM CHEŁMSK
Miękka okładka, Nowa |
12,90 zł |
20,90 zł | - | 1 godz. |
|
Sprzedający: profit10 (20026) Lokalizacja: Skierniewice ZABYTKI ARCHITEKTURY I BUDOWNICTWA W POLSCE TOM 33 WOJEWÓDZTWO PRZEMYSKIE OPIS PRZEDMIOTU Autor: Objętość: 420 str. |
ZABYTKI ARCHITEKTURY I BUDOWNICTWA PRZEMYSKIE
Miękka okładka, Nowa |
12,00 zł |
19,00 zł | - | 1 godz. |
|
Sprzedający: Yukimura (737) Lokalizacja: Poznań Chińska architektura ogrodowa Album zawiera materiały dotyczące chińskiej architektury ogrodowej i jej motywów |
Chińska architektura ogrodowa /kol.ilustracje
Twarda okładka, Nowa, pierwsze wydanie |
22,00 zł |
32,00 zł | - | 1 godz. |
|
Sprzedający: anusiakrk (46) Lokalizacja: Kraków TYTUŁ - DAWNY SZPITAL SCHOLARÓW W KRAKOWIE MUZEUM HISTORYCZNE MIASTA KRAKOWA AUTOR - CELINA BĄK ; HALINA |
DAWNY SZPITAL SCHOLARÓW W KRAKOWIE -C.BĄK - 1959
Miękka okładka, Używana |
14,00 zł |
22,00 zł |
- | 1 godz. |
|
Sprzedający: regg1 (263) Lokalizacja: prudnik K.Grabiec „Projektowanie przekrojów w konstrukcjach z betonu”, Warszawa 1982, s.294, oprawa twarda 24x17 cm, stan b. |
Projektowanie przekrojów w konstrukcjach z betonu
Twarda okładka, Używana |
3,00 zł |
9,00 zł |
- | 2 godz. |
|
Sprzedający: anusiakrk (46) Lokalizacja: Kraków TYTUŁ - SŁYNNE BUDOWLE ŚWIATA ALBUM HISTORII ARCHITEKTURY WYDAWNICTWO - MUZA S A AUTOR - PHILIP BAGENAL ; |
SŁYNNE BUDOWLE ŚWIATA - ALBUM HISTORII ARCHITEKT
Twarda okładka, Używana |
19,00 zł |
31,00 zł |
- | 2 godz. |
|
Sprzedający: SLP2000 (1218) Lokalizacja: Kraków stan dobry plus koszt wysyłki (list polecony bez priorytetu) : - 5zł w zwykłej kopercie bez zabezpieczeń - 7zł w |
Barucki - Architektura Mongolii
Miękka okładka, Używana |
4,99 zł |
9,99 zł | - | 2 godz. |
|
Sprzedający: SLP2000 (1218) Lokalizacja: Kraków stan dobry minus - książka rozpadła się na trzy części, z czego środkowa odpadła od okładki (strony 77- 89) koszt |
Barucki - Architektura Meksyku
Miękka okładka, Używana |
3,99 zł |
9,49 zł | - | 2 godz. |
|
Sprzedający: regg1 (256) Lokalizacja: prudnik M. Rożek ,, Katedra wawelska w XVII wieku” , Kraków 1980 , s. 355 , oprawa miękka 19 x 12 cm , stan b. dobry |
Rożek Katedra wawelska w XVII wieku |
3,00 zł |
12,00 zł |
- | 2 godz. |
|
Sprzedający: Libro_Italiano (990) Lokalizacja: Łódź Autor: P. Biegański Tytuł: ARCHITEKTURA SZTUKA KSZTAŁTOWANIA PRZESTRZENI Wydawnictwo: Artystyczne i Filmowe |
ARCHITEKTURA SZTUKA KSZTAŁTOWANIA PRZESTRZENI
Miękka okładka, Używana |
14,99 zł |
20,99 zł | - | 3 godz. |
|
Sprzedający: enigma14 (106) Lokalizacja: Łódź Kaplice w łagiewnickim lesie - dzieje badania i prace konserwatorskie. Podsumowanie wieloletnich badań kapliczek pw. |
Kaplice w łagiewnickim lesie - dzieje badania
Twarda okładka, Używana |
11,00 zł |
17,00 zł | - | 3 godz. |
|
Sprzedający: ksiazka_gliwice (4352) Lokalizacja: Gliwice ksiazka_gliwice Estetyka konstrukcji mostowych autorzy: Kazimiesz Flaga , Krystyna Januszkiewicz, Andrzej Hrabiec, Ewa |
Estetyka konstrukcji mostowych
Miękka okładka, Nowa |
62,00 zł |
72,50 zł | - | 3 godz. |
|
Sprzedający: ksiazka_gliwice (4352) Lokalizacja: Gliwice ksiazka_gliwice Zielone światy Zabytkowy krajobraz kulturowy, parki,ogrody,cmentarze i inne formy zaprojektowanej |
Zielone światy Zabytkowy krajobraz kulturowy
Miękka okładka, Nowa |
35,00 zł |
43,50 zł | - | 3 godz. |
|
Sprzedający: tmcart (2270) Lokalizacja: Warszawa Strona o mnie Inne moje aukcje Moje komentarze Dodaj mnie do ulubionych E-mail: tmcsklep@tmc.com.pl GG: 988904 Tel: |
INTERIORS NOW ! VOL.1 TASCHEN DESIGN NOWOŚĆ
Miękka okładka, Nowa, pierwsze wydanie |
120,00 zł |
130,00 zł | - | 3 godz. |
|
Sprzedający: ksiazka_gliwice (4352) Lokalizacja: Gliwice ksiazka_gliwice Architektura szkoły wyższej Monografia 197 autor: Tomasz Taczewski wydawnictwo: Wydawnictwo |
Architektura szkoły wyższej Monografia 197
Miękka okładka, Nowa |
32,00 zł |
41,00 zł | - | 3 godz. |
|
Sprzedający: azymut-book (4469) Lokalizacja: CZELADŹ HISTORIA ARCHITEKTURY ŚREDNIOWIECZNEJ W POLSCE - GOTYK - WYBRANE ZAGADNIENIA JACEK RADZIEWICZ-WINNICKI INFORMACJE: |
HISTORIA ARCHITEKTURY ŚREDNIOWIECZNEJ- GOTYK opis
|
13,00 zł |
22,00 zł | - | 3 godz. |
|
Sprzedający: leo_1983 (487) Lokalizacja: INTERNET Sprzedający Strona "o mnie" Inne moje aukcje Moje Komentarze Kontakt Zadaj pytanie sprzedającemu Regulamin aukcji Za |
DOMINIK MERLINI Wladysław Tatarkiewicz 1955
Twarda okładka, Używana, pierwsze wydanie |
5,00 zł |
12,50 zł |
- | 3 godz. |
|
Sprzedający: azymut-book (4470) Lokalizacja: CZELADŹ HISTORIA ARCHITEKTURY NOWOŻYTNEJ W POLSCE - KLASYCYZM - JACEK RZADZIEWICZ-WINNICKI INFORMACJE: ,, O MNIE " ZADAJ |
HISTORIA ARCHITEKTURY NOWOŻYTNEJ - KLASYCYZM opis
|
17,00 zł |
26,00 zł | - | 3 godz. |
|
Sprzedający: paszek28 (2603) Lokalizacja: Szczecin Wacław Parczewski ALUMINIUM W ARCHITEKTURZE PWN 1978 Oprawa miękka Stan techniczny książki – dobry Stron 252 |
Parczewski - ALUMINIUM W ARCHITEKTURZE
|
1,00 zł |
8,00 zł |
- | 3 godz. |
|
Sprzedający: ILLUSIONES (1021) Lokalizacja: warszawa JAKUSZ SUJECKI WYD. ORTIS 1993 r STAN DOBRY STR.36 |
PRÓŻNA - OCALONA ULICA ŻYDOWSKIEJ WARSZAWY
Miękka okładka, Używana |
19,00 zł |
25,00 zł |
- | 3 godz. |
|
Sprzedający: m-1 (20803) Lokalizacja: tylko wysyłka Jerzy Lileyko ZAMEK WARSZAWSKI 1569 - 1763 Stron: 362 + 209 ilustracji Format: 24 x 17 |
ZAMEK WARSZAWSKI 1569 - 1763 - Jerzy Lileyko
Twarda okładka, Używana |
9,50 zł |
19,00 zł | - | 4 godz. |
|
Sprzedający: Zbyski_2007 (214) Lokalizacja: Łódź Strona o Mnie. Zobacz moje komentarze. Dodaj mnie do ulubionych. Zadaj pytanie sprzedajacemu. Zapraszam na inne moje |
SIEDEM BUDOWLI EUROPY Guze Joanna |
3,00 zł |
11,00 zł | - | 4 godz. |
|
Sprzedający: SKYPHANTASM (498) Lokalizacja: Polska Witam ! 1. Wydawnictwo i rok wydania : KURIA ARCHIDIECEZJI LWOWSKIEJ OBRZĄDKU ŁACIŃSKIEGO, LWÓW, 2004 |
PARAFIE,KOŚCIOŁY oraz KAPLICE - OBWÓD LWOWSKI
|
49,99 zł
130,00 zł |
58,49 zł 138,50 zł |
- | 4 godz. |
|
Sprzedający: librejo (953) Lokalizacja: Warszawa W ZWIĄZKU Z POWTARZAJĄCYMI SIĘ PROBLEMAMI Z WPŁATAMI ZA WYLICYTOWANE PRZEDMIOTY,OD CHWILI OBECNEJ CZEKAM NA WPŁATĘ ZA |
O PIĘCIU PORZĄDKACH W ARCHITEKTURZE-J.da Vignola
Twarda okładka, Używana, pierwsze wydanie |
34,00 zł |
45,60 zł |
2 | 4 godz. |
|
Sprzedający: goniekd (3665) Lokalizacja: Warszawa Ksiązka w jęz. czeskim. Cibulka, Josef : Velkomoravský kostel v Modré u Velehradu a začátky křesťanství na Moravě. |
JOSEF CIBULKA VELKOMORAVSKY KOSTEL V MODRE
Twarda okładka, Używana, pierwsze wydanie |
38,00 zł |
50,00 zł |
- | 4 godz. |
|
Sprzedający: bartled (6079) Lokalizacja: Swarzędz ZAMEK KSIĄŻ KAW ILUSTRACJE STAN DB STR,48+ ILUSTRACJE PRZESYŁKA 3,90 |
A.SZYPERSKI ZAMEK KSIĄŻ
Miękka okładka, Używana |
9,00 zł
10,00 zł |
12,90 zł 13,90 zł |
- | 4 godz. |
|
Sprzedający: goniekd (3665) Lokalizacja: Warszawa Konto bankowe otrzymasz automatycznie z ALLEGRO po zakończeniu aukcji. Zapraszam również na inne moje aukcje |
CMENTARZ KOMUNALNY POWĄZKI DAWNY WOJSKOWY
Twarda okładka, Używana, pierwsze wydanie |
49,99 zł |
61,99 zł |
- | 4 godz. |
|
Sprzedający: Vivarium (4742) Lokalizacja: Warszawa 12 Kliknij na obrazek powyżej a obejrzysz pozostałe moje aukcje. "Oglądamy Kraków" Bronisław Schönborn Spis treści |
Oglądamy Kraków Bronisław Schonborn
Miękka okładka, Używana, pierwsze wydanie |
3,00 zł |
7,80 zł |
1 | 4 godz. |
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu