|
Najczęściej kupowane przedmioty w kategorii
Mapy i przewodniki
w Ceneo.pl
(Liczba dostępnych przedmiotów w tej kategorii 6593) |
||||
|
|
Sewilla i Andaluzja od 62,25 zł do 75,90 zł w 23 sklepach |
||||
| Nazwa | Cena | z dostawą | Ofert | Do końca | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Sprzedający: afetka (2823) Lokalizacja: Krosno NOWOŚĆ ! Hubert Adamczyk i Marcin Roger Pojałowski BIESZCZADY Z NIEBA piękniejsze od gór są tylko góry |
ALBUM BIESZCZADY Z NIEBA NOWOŚĆ! Solina, cerkwie
Twarda okładka, Nowa, pierwsze wydanie |
69,90 zł |
81,90 zł | 2 | 4 dni |
|
Sprzedający: nantess (3976) Lokalizacja: Sosnowiec Wspaniałe podróże na każdą kieszeń, czyli Europa za 100 EURO. Autor: Tadeusz Chudecki Wydawnictwo: Publicat ISBN: |
Wspaniałe podróże na każdą kieszeń Chudecki
Miękka okładka, Nowa |
31,00 zł |
39,50 zł | 5 | 4 dni |
|
Sprzedający: tatry-orlaperc (26) Lokalizacja: Szczecin O R L A P E R Ć - Album fotograficzny. Święta Wielkanocne tuż tuż, to jedyna okazja by zrobić komuś bliskiemu |
ORLA PERĆ - Tatry - Album Fotograficzny, Zakopane
Miękka okładka, Nowa, pierwsze wydanie |
23,99 zł |
33,98 zł | 4 | 4 dni |
|
Sprzedający: expressmap (616) Lokalizacja: Warszawa PROMOCJA! ExpressMap Atlas Gór Polski SUDETY KARPATY GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE ZA JEDYNE 69.90zł 129.90zł EXPRESOWA DOSTA WA |
ATLAS GÓR POLSKI + TRANSPORT GRATIS! SUPER OFERTA
Twarda okładka, Nowa, pierwsze wydanie |
69,90 zł |
69,90 zł | 1 | 5 dni |
|
Sprzedający: asiapress (338) Lokalizacja: Wrocław NOWA KSIĄŻKA JOANNY LAMPARSKIEJ JUŻ W SPRZEDAŻY! Zapraszamy do kupowania przewodników Joanny Lamparskiej! To doskonała |
ZAMKOWE TAJEMNICE - J. Lamparska
Miękka okładka, Nowa |
28,00 zł |
37,00 zł | - | 6 dni |
|
Sprzedający: podhalanka_pl (4652) Lokalizacja: Spytkowice szablon Podhalanka.pl Spytkowice 429a 34-745 Spytkowice Nr telefonu: (18) 268 80 45 Nr tel kom: +48 692 338 232 Koszty |
Pieniny Podhale Orawa Spisz - przewodnik Pascal
Nowa |
29,99 zł |
36,99 zł | 1 | 9 dni |
|
Sprzedający: podhalanka_pl (4618) Lokalizacja: Spytkowice szablon Podhalanka.pl Spytkowice 429a 34-745 Spytkowice Nr telefonu: (18) 268 80 45 Nr tel kom: +48 692 338 232 Koszty |
Słowacja - praktyczny przewodnik Pascal
Nowa |
29,99 zł |
36,99 zł | - | 9 dni |
|
Sprzedający: podhalanka_pl (4626) Lokalizacja: Spytkowice szablon Podhalanka.pl Spytkowice 429a 34-745 Spytkowice Nr telefonu: (18) 268 80 45 Nr tel kom: +48 692 338 232 Koszty |
Grecja Wyspy - przewodnik Pascal
Nowa |
35,90 zł |
42,90 zł | - | 10 dni |
|
Sprzedający: mapy2000 (9757) Lokalizacja: Lubicz Górny Kontakt E-mail Wyślij wiadomość Tel. stac. 056 66 34 213 Tel.kom. 728 451 438 Tel.kom. 600 170 290 po -16-tej!! O |
BUŁGARIA przewodnik GLOBTROTER - licytacja BCM !!
Miękka okładka, Nowa |
14,90 zł |
21,90 zł |
- | 11 dni |
|
Sprzedający: mapy2000 (9757) Lokalizacja: Lubicz Górny Kontakt E-mail Wyślij wiadomość Tel. stac. 056 66 34 213 Tel.kom. 728 451 438 Tel.kom. 600 170 290 po -16-tej!! O |
CZECHY przewodnik GLOBTROTER - licytacja (44szt)
Miękka okładka, Nowa |
14,90 zł |
21,90 zł |
- | 11 dni |
|
Sprzedający: mapy2000 (9757) Lokalizacja: Lubicz Górny Kontakt E-mail Wyślij wiadomość Tel. stac. 056 66 34 213 Tel.kom. 728 451 438 Tel.kom. 600 170 290 po -16-tej!! O |
WŁOCHY RZYM przewodnik GLOBTROTER 700stron -BCM !
Miękka okładka, Nowa |
19,90 zł |
26,90 zł |
- | 11 dni |
| Nazwa | Cena | z dostawą | Ofert | Do końca | |
|---|---|---|---|---|---|
|
|
DR STANISŁAW BEREZOWSKI - HALA GĄSIENICOWA
|
8,00 zł |
12,00 zł | - | 5 min |
|
Sprzedający: goodmoney_pl (5366) Lokalizacja: wysyłka Irlandia - Przewodnik Autor: Christopher Somerville Wydawnictwo: Wydawnictwo G+J RBA ilość stron: 399 Książka jest |
Irlandia - Przewodnik
Miękka okładka, Nowa |
29,00 zł |
38,50 zł |
- | 9 min |
|
Sprzedający: Beata1234 (443) Lokalizacja: zabrze 500 ZAGADEK TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZYCH Sosnowski Stron 238 Stan dobry jak na skanach Galeria zdjęć Kliknij aby |
500 ZAGADEK TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZYCH Sosnowski
Miękka okładka, Używana |
4,00 zł |
10,00 zł |
- | 13 min |
|
Sprzedający: giberian (64) Lokalizacja: Rzeszów stan naprawde znakomity, książka zawiera 67 rycin, fotografie rysunki i mapy, polecam |
SMÓLSKI PIENIŃSKI PARK NARODOWY PIENINY STAN BDB
|
12,00 zł |
19,00 zł | - | 18 min |
|
Sprzedający: dla_Pawelka (3224) Lokalizacja: Bydgoszcz */ szablon Nasze aukcje posiadają status charytatywny nadany przez Allegro. Poznaj marzenia Pawełka: Proszę o pomoc |
Warszawa rzemieślnicy kup/pomoz charytatywna
Miękka okładka, Nowa |
30,00 zł
35,00 zł |
37,00 zł 42,00 zł |
- | 25 min |
|
Sprzedający: ksiegarniasowa (26026) Lokalizacja: Racibórz Żęlazowa Wola przewodnik Wydawnictwo Sport i Turystyka |
Żelazowa Wola przewodnik
Miękka okładka, Nowa |
1,90 zł |
7,90 zł | 2 | 43 min |
|
Sprzedający: dorotek67 (746) Lokalizacja: łódź stan dobry+,oprawa miękka lakierowana załamania minimalne ślady używalności wyd.VIDEOGRAF stron220 wkładki zdjęć |
PORTUGALIA-KIESZONKOWA ENCYKLOPEDIA TURYSTY
Miękka okładka, Używana |
8,00 zł |
13,00 zł | - | 58 min |
|
Sprzedający: elibri (4336) Lokalizacja: Bydgoszcz TAJLANDIA ILUSTROWANY PRZEWODNIK okładka: MIEKKA stan BARDZO DOBRY MINUS wydawnictwo BERLITZ2007 WYD 2 STRON 391 |
TAJLANDIA ILUSTROWANY PRZEWODNIK BERLITZ |
32,00 zł |
40,00 zł | - | 1 godz. |
|
Sprzedający: hajduchek (21839) Lokalizacja: Warszawa TAJLANDIA PRZEWODNIK ILUSTROWANY Sprzedający Inne moje aukcje Moje Komentarze Dodaj do ulubionych Kontakt |
TAJLANDIA PRZEWODNIK ILUSTROWANY - NOWY WAWA!!!
Miękka okładka, Nowa |
24,50 zł |
33,00 zł | - | 1 godz. |
|
Sprzedający: travelco (2720) Lokalizacja: Warszawa 792761374 Wejdź na stroną "o mnie" gdzie umieszczone są wszystkie informacje o zasadach |
WIEDZA I ŻYCIE / WENECJA I VENETO/ PRZEWODNIK
Nowa |
59,90 zł |
66,40 zł | - | 1 godz. |
|
Sprzedający: awoszczynski (1906) Lokalizacja: Łódź Witam wszystkich allegrowiczów ! Przed przystąpieniem do udziału w aukcji proszę zapoznać się ze stroną ,,O mnie ,, . |
Kraj na przekór naturze , Niekrasz , Holandia
Twarda okładka, Używana, pierwsze wydanie |
4,80 zł |
13,30 zł | - | 1 godz. |
|
Sprzedający: ireneo_65 (284) Lokalizacja: Kraków "Holandia -podróże marzeń". Ilość stron: 364. Koszt wysyłki: 8zł przesyłka polecona ekonomiczna lub 9zł przesyłka |
Holandia -podróże marzeń
Twarda okładka, Nowa |
14,50 zł |
22,50 zł | 1 | 1 godz. |
|
Sprzedający: librejo (953) Lokalizacja: Warszawa W ZWIĄZKU Z POWTARZAJĄCYMI SIĘ PROBLEMAMI Z WPŁATAMI ZA WYLICYTOWANE PRZEDMIOTY,OD CHWILI OBECNEJ CZEKAM NA WPŁATĘ ZA |
ALPY-J.Babicz,D.Tkaczyk
Miękka okładka, Używana, pierwsze wydanie |
16,60 zł |
22,90 zł |
2 | 1 godz. |
|
Sprzedający: ireneo_65 (286) Lokalizacja: Kraków "Ekwador i Galapagos -podróże marzeń". Ilość stron: 364. Koszt wysyłki: 8zł przesyłka polecona ekonomiczna lub 9zł |
Ekwador i Galapagos-podróże marzeń
Twarda okładka, Nowa |
16,00 zł |
24,00 zł | 1 | 1 godz. |
|
Sprzedający: ireneo_65 (286) Lokalizacja: Kraków "Szwecja -podróże marzeń". Ilość stron: 363, Koszt wysyłki: 8zł przesyłka polecona ekonomiczna lub 9zł przesyłka |
Szwecja -podróże marzeń
Twarda okładka, Nowa |
14,50 zł |
22,50 zł | 1 | 1 godz. |
|
Sprzedający: elibri (4336) Lokalizacja: Bydgoszcz JEROZOLIMA ZIEMIA SWIETA okładka: MIEKKA USZTYWNIONA stan BARDZO DOBRY , NOWA, MINIMALNE PRZYTARCIE OKLADKI PRZY |
JEROZOLIMA ZIEMIA SWIETA PRZEWODNIK 2009 R. NOWA |
70,00 zł |
78,00 zł | - | 1 godz. |
|
Sprzedający: elibri (4336) Lokalizacja: Bydgoszcz CHORWACJA okładka: MIEKKA USZTYWNIONA stan BARDZO DOBRY , NOWA, MINIMALNE PRZYTARCIA OKLADKI NA ROGU I GRZBIECIE - JAK |
CHORWACJA PRZEWODNIK WIEDZA I ZYCIE |
55,00 zł |
63,00 zł | - | 1 godz. |
|
Sprzedający: slavekj (257) Lokalizacja: Starachowice Stan książki bardzo dobry, nie używana. Stron 292. UWAGA - zdjęcia pokazują stan realny przedmiotu. - nie wysyłam |
PASCAL WŁOCHY DLA ZMOTORYZOWANYCH cz.południowa
Miękka okładka, Używana |
16,00 zł |
23,50 zł | - | 1 godz. |
|
Sprzedający: slavekj (257) Lokalizacja: Starachowice Stan książki bardzo dobry, nie używana. Stron 292. UWAGA - zdjęcia pokazują stan realny przedmiotu. - nie wysyłam |
PASCAL WŁOCHY DLA ZMOTORYZOWANYCH cz. północna
Miękka okładka, Używana |
16,00 zł |
23,50 zł | - | 1 godz. |
|
Sprzedający: aforte (297) Lokalizacja: Łódź Bardzo interesująca forma podróżniczego reportażu - w idealnym stanie. Bezpiecznie opakowana przesyłka polecona - |
W PUSTYNI BEZ PUSZCZY / Reportaż podróżniczy
Miękka okładka, Nowa, pierwsze wydanie |
17,50 zł
22,50 zł |
25,00 zł 30,00 zł |
- | 1 godz. |
|
Sprzedający: pentograf1 (448) Lokalizacja: Białystok POLSKA NA WEEKEND - 52 najpiękniejsze trasy Przewodnik PASCAL ŚWIETNE 682-stronicowe wydanie Wszyscy, którzy |
PROMOCJA !!! POLSKA NA WEEKEND - PASCAL
Miękka okładka, Nowa |
24,99 zł |
36,99 zł | - | 1 godz. |
|
Sprzedający: pentograf1 (448) Lokalizacja: Białystok WIELKA BRYTANIA Przewodnik National Geographic NAJNOWSZE 400-stronicowe wydanie FOLIA Wszyscy, którzy podróżują |
PROMOCJA !!! WIELKA BRYTANIA - NATIONAL GEOGRAPHIC
Miękka okładka, Nowa, pierwsze wydanie |
44,99 zł |
56,99 zł | - | 1 godz. |
|
Sprzedający: pentograf1 (448) Lokalizacja: Białystok NIEMCY Przewodnik National Geographic NAJNOWSZE 400-stronicowe wydanie FOLIA Wszyscy, którzy podróżują wiedzą że |
PROMOCJA !!! NIEMCY - NATIONAL GEOGRAPHIC
Miękka okładka, Nowa, pierwsze wydanie |
34,99 zł |
46,99 zł | - | 1 godz. |
|
Sprzedający: -olma- (698) Lokalizacja: Poznań Jacek Pikiewicz WOJEWÓDZTWO KATOWICKIE VADEMECUM TURYSTYCZNE Wyd.KAW 1981r. kolorowe zdjęcia stron ok.85 okładka |
WOJEWÓDZTWO KATOWICKIE Katowice Vademecum
Miękka okładka, Używana |
3,99 zł |
8,99 zł | - | 1 godz. |
|
Sprzedający: -olma- (698) Lokalizacja: Poznań G.Antonowicz WOJEWÓDZTWO ZIELONOGÓRSKIE VADEMECUM TURYSTYCZNE Wyd.KAW 1981r. stron ok.140 kolorowe zdjęcia okładka |
Antonowicz WOJEWÓDZTWO ZIELONOGÓRSKIE vademecum
Miękka okładka, Używana |
3,99 zł |
8,99 zł |
- | 1 godz. |
|
Sprzedający: travelco (2658) Lokalizacja: Warszawa 792761374 Wejdź na stroną "o mnie" gdzie umieszczone są wszystkie informacje o zasadach |
BERLITZ MAROKO DUZY ILUSTROWOWANY PRZEWODNIK
Nowa |
41,30 zł |
49,30 zł | - | 1 godz. |
|
Sprzedający: wanke61 (246) Lokalizacja: Kraków Stron ponad 300,kolorowe plany dzielnic Paryża,stacje metra,przystanki autobusowe,spis |
PARIS -PARYŻ -przewodnik -metro-autobusy -1961
Twarda okładka, Używana |
19,99 zł |
24,99 zł |
- | 1 godz. |
|
Sprzedający: aforte (297) Lokalizacja: Łódź Bardzo interesująca forma podróżniczego reportażu - w idealnym stanie. Bezpiecznie opakowana przesyłka polecona - |
Michael Palin HIMALAJE / Reportaż podróżniczy
Miękka okładka, Nowa, pierwsze wydanie |
24,90 zł
31,50 zł |
32,40 zł 39,00 zł |
- | 2 godz. |
|
Sprzedający: aplusb (38) Lokalizacja: Wrocław KONTAKT: Wydawnictwo Kurier Geograficzny 55-106 ZAWONIA ul. Budczycka 15 tel./fax: 071 312-81-58 tel. kom.: |
Sudety. Przewodnik
Twarda okładka, Nowa, pierwsze wydanie |
32,00 zł |
40,00 zł | - | 2 godz. |
|
Sprzedający: infoksiazka (15528) Lokalizacja: Bytom Zanim dokonasz zakupu, koniecznie przeczytaj stronę"o mnie"! O firmie Sprzedażą książek zajmujemy się już od wielu |
Podziemne trasy turystyczne - Przewodnik po Polsce
Miękka okładka, Nowa |
29,90 zł |
34,90 zł | - | 2 godz. |
|
Sprzedający: travelco (2658) Lokalizacja: Warszawa 792761374 Wejdź na stroną "o mnie" gdzie umieszczone są wszystkie informacje o zasadach |
LONELY PLANET Angkor PRZEWODNIK Kambodża
Nowa |
35,90 zł |
42,80 zł | - | 2 godz. |
|
Sprzedający: PavelekKI (2483) Lokalizacja: Kielce Opis przedmiotu: Tytuł: Polska Przewodnik Turystyczne Autor: A. Bajcar Stan: db- (utrata symetrii) Rok wyd: 1974 Nr |
Polska - Przewodnik Turystyczny - Bajcar
Miękka okładka, Używana |
3,20 zł |
10,20 zł | - | 2 godz. |
|
Sprzedający: travelco (2658) Lokalizacja: Warszawa 792761374 Wejdź na stroną "o mnie" gdzie umieszczone są wszystkie informacje o zasadach |
HISZPANIA- KEY GUIDE - WiZ - DUZY PRZEWODNIK
Nowa |
46,50 zł |
55,00 zł | - | 2 godz. |
|
Sprzedający: Pest_ario (1511) Lokalizacja: warszawa VADEMECUM TURYSTY PIESZEGO - STEFAN SOSNOWSKI Wydawnictwo: Sport i turystyka Ilosc stron: 147 Stan: dobry Kontakt: |
VADEMECUM TURYSTY PIESZEGO - S. SOSNOWSKI
Miękka okładka, Używana |
2,99 zł |
7,99 zł | - | 2 godz. |
|
Sprzedający: PavelekKI (2483) Lokalizacja: Kielce Opis przedmiotu: Tytuł: Iskier przewodnik panorama Świata Autor: J. Barbag Stan: obwoluta: db-, blok; db+ Rok wyd: |
Iskier przewodnik panorama Świata - twarda
Twarda okładka, Używana |
4,40 zł |
11,40 zł | - | 2 godz. |
|
Sprzedający: PavelekKI (2483) Lokalizacja: Kielce Opis przedmiotu: Tytuł: London The Living City - A Geographia Guide Autor: - Stan: db Rok wyd: ? Nr wyd: ? Nakład: ? |
London - Londyn - Living City - Geographia Guide
Miękka okładka, Używana |
4,70 zł |
11,70 zł | - | 2 godz. |
|
Sprzedający: Bobiczak (2747) Lokalizacja: Łódź Sprzedam komplet 2 płyt CD z prezentacją multimedialną Wilna, stolicy Litwy. Na płytach są zdjęcia, filmiki video, |
WILNO, LITWA - PREZENTACJA MULTIMEDIALNA NA 2 CD
Twarda okładka, Nowa |
15,00 zł |
21,00 zł | - | 2 godz. |
|
Sprzedający: miko_67 (1446) Lokalizacja: Lipinki Waszyngtońskie ABC Ewa Boniecka. Wyd. Iskry. Stron 222, format - 14,5x20 cm. Książka uzupełniona czarno-białymi |
Waszyngtońskie ABC - E.Boniecka - POLECAM - |
2,99 zł |
9,99 zł |
- | 2 godz. |
|
Sprzedający: miko_67 (1446) Lokalizacja: Lipinki Witam wyd : TOMASZ CHLEBOWSKI 1993r. STAN : BDB Str. : 524 POLECAM |
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIETOKRZYSKIE - C.Chlebowksi |
5,99 zł |
13,99 zł |
- | 2 godz. |
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu