Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy


   
Dodaj tę kategorię do ulubionych
Sprzedaj swój przedmiot w tej kategorii
RSS dla kategorii Turystyka
www.ceneo.pl Najczęściej kupowane przedmioty w kategorii Mapy i przewodniki w Ceneo.pl
(Liczba dostępnych przedmiotów w tej kategorii 6593)
Sewilla i Andaluzja
od 62,25 zł do 75,90 zł w 23 sklepach
Widok: Tekst i obrazki   Galeria Sortuj według:
 1  | 2 | 3 | 4 | Następna ... z  95
idź do strony
lista promowanych przedmiotów
  Nazwa Cena z dostawą Ofert Do końca
ALBUM BIESZCZADY Z NIEBA NOWOŚĆ! Solina, cerkwie

Sprzedający:  afetka (2823)

Lokalizacja: Krosno

NOWOŚĆ ! Hubert Adamczyk i Marcin Roger Pojałowski BIESZCZADY Z NIEBA piękniejsze od gór są tylko góry

ALBUM BIESZCZADY Z NIEBA NOWOŚĆ! Solina, cerkwie
Twarda okładka, Nowa, pierwsze wydanie
Kup Teraz! 69,90 zł 81,90 zł 2 4 dni
Wspaniałe podróże na każdą kieszeń Chudecki

Sprzedający:  nantess (3976)

Lokalizacja: Sosnowiec

Wspaniałe podróże na każdą kieszeń, czyli Europa za 100 EURO. Autor: Tadeusz Chudecki Wydawnictwo: Publicat ISBN:

Wspaniałe podróże na każdą kieszeń Chudecki
Miękka okładka, Nowa
Kup Teraz! 31,00 zł 39,50 zł 5 4 dni
ORLA PERĆ - Tatry - Album Fotograficzny, Zakopane

Sprzedający:  tatry-orlaperc (26)

Lokalizacja: Szczecin

O R L A P E R Ć - Album fotograficzny. Święta Wielkanocne tuż tuż, to jedyna okazja by zrobić komuś bliskiemu

ORLA PERĆ - Tatry - Album Fotograficzny, Zakopane
Miękka okładka, Nowa, pierwsze wydanie
Kup Teraz! 23,99 zł 33,98 zł 4 4 dni
ATLAS GÓR POLSKI + TRANSPORT GRATIS! SUPER OFERTA

Sprzedający:  expressmap (616)

Lokalizacja: Warszawa

PROMOCJA! ExpressMap Atlas Gór Polski SUDETY KARPATY GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE ZA JEDYNE 69.90zł 129.90zł EXPRESOWA DOSTA WA

ATLAS GÓR POLSKI + TRANSPORT GRATIS! SUPER OFERTA
Twarda okładka, Nowa, pierwsze wydanie
Kup Teraz! 69,90 zł 69,90 zł 1 5 dni
ZAMKOWE TAJEMNICE - J. Lamparska

Sprzedający:  asiapress (338)

Lokalizacja: Wrocław

NOWA KSIĄŻKA JOANNY LAMPARSKIEJ JUŻ W SPRZEDAŻY! Zapraszamy do kupowania przewodników Joanny Lamparskiej! To doskonała

ZAMKOWE TAJEMNICE - J. Lamparska
Miękka okładka, Nowa
Kup Teraz! 28,00 zł 37,00 zł - 6 dni
Pieniny Podhale Orawa Spisz - przewodnik Pascal

Sprzedający:  podhalanka_pl (4652)

Lokalizacja: Spytkowice

szablon Podhalanka.pl Spytkowice 429a 34-745 Spytkowice Nr telefonu: (18) 268 80 45 Nr tel kom: +48 692 338 232 Koszty

Pieniny Podhale Orawa Spisz - przewodnik Pascal
Nowa
Kup Teraz! 29,99 zł 36,99 zł 1 9 dni
Słowacja - praktyczny przewodnik Pascal

Sprzedający:  podhalanka_pl (4618)

Lokalizacja: Spytkowice

szablon Podhalanka.pl Spytkowice 429a 34-745 Spytkowice Nr telefonu: (18) 268 80 45 Nr tel kom: +48 692 338 232 Koszty

Słowacja - praktyczny przewodnik Pascal
Nowa
Kup Teraz! 29,99 zł 36,99 zł - 9 dni
Grecja Wyspy - przewodnik Pascal

Sprzedający:  podhalanka_pl (4626)

Lokalizacja: Spytkowice

szablon Podhalanka.pl Spytkowice 429a 34-745 Spytkowice Nr telefonu: (18) 268 80 45 Nr tel kom: +48 692 338 232 Koszty

Grecja Wyspy - przewodnik Pascal
Nowa
Kup Teraz! 35,90 zł 42,90 zł - 10 dni
BUŁGARIA przewodnik GLOBTROTER - licytacja BCM !!

Sprzedający:  mapy2000 (9757)

Lokalizacja: Lubicz Górny

Kontakt E-mail Wyślij wiadomość Tel. stac. 056 66 34 213 Tel.kom. 728 451 438 Tel.kom. 600 170 290 po -16-tej!! O

BUŁGARIA przewodnik GLOBTROTER - licytacja BCM !!
Miękka okładka, Nowa
14,90 zł
21,90 zł
- 11 dni
CZECHY przewodnik GLOBTROTER - licytacja (44szt)

Sprzedający:  mapy2000 (9757)

Lokalizacja: Lubicz Górny

Kontakt E-mail Wyślij wiadomość Tel. stac. 056 66 34 213 Tel.kom. 728 451 438 Tel.kom. 600 170 290 po -16-tej!! O

CZECHY przewodnik GLOBTROTER - licytacja (44szt)
Miękka okładka, Nowa
14,90 zł
21,90 zł
- 11 dni
WŁOCHY RZYM przewodnik GLOBTROTER 700stron -BCM !

Sprzedający:  mapy2000 (9757)

Lokalizacja: Lubicz Górny

Kontakt E-mail Wyślij wiadomość Tel. stac. 056 66 34 213 Tel.kom. 728 451 438 Tel.kom. 600 170 290 po -16-tej!! O

WŁOCHY RZYM przewodnik GLOBTROTER 700stron -BCM !
Miękka okładka, Nowa
19,90 zł
26,90 zł
- 11 dni
lista przedmiotów
  Nazwa Cena z dostawą Ofert Do końca
DR STANISŁAW BEREZOWSKI - HALA GĄSIENICOWA

Sprzedający:  giberian (64)

Lokalizacja: Rzeszów

STAN NA 5 Z MINUSEM, POLECAM

DR STANISŁAW BEREZOWSKI - HALA GĄSIENICOWA Płacę z Allegro Kup Teraz! 8,00 zł 12,00 zł - 5 min

Sprzedający:  goodmoney_pl (5366)

Lokalizacja: wysyłka

Irlandia - Przewodnik Autor: Christopher Somerville Wydawnictwo: Wydawnictwo G+J RBA ilość stron: 399 Książka jest

Irlandia - Przewodnik
Miękka okładka, Nowa
29,00 zł
38,50 zł
- 9 min
500 ZAGADEK TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZYCH Sosnowski

Sprzedający:  Beata1234 (443)

Lokalizacja: zabrze

500 ZAGADEK TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZYCH Sosnowski Stron 238 Stan dobry jak na skanach Galeria zdjęć Kliknij aby

500 ZAGADEK TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZYCH Sosnowski
Miękka okładka, Używana
4,00 zł
10,00 zł
- 13 min
SMÓLSKI PIENIŃSKI PARK NARODOWY PIENINY STAN BDB

Sprzedający:  giberian (64)

Lokalizacja: Rzeszów

stan naprawde znakomity, książka zawiera 67 rycin, fotografie rysunki i mapy, polecam

SMÓLSKI PIENIŃSKI PARK NARODOWY PIENINY STAN BDB Płacę z Allegro Kup Teraz! 12,00 zł 19,00 zł - 18 min
Warszawa rzemieślnicy kup/pomoz charytatywna

Sprzedający:  dla_Pawelka (3224)

Lokalizacja: Bydgoszcz

*/ szablon Nasze aukcje posiadają status charytatywny nadany przez Allegro. Poznaj marzenia Pawełka: Proszę o pomoc

Warszawa rzemieślnicy kup/pomoz charytatywna
Miękka okładka, Nowa
30,00 zł
Kup Teraz! 35,00 zł
37,00 zł
42,00 zł
- 25 min
Żelazowa Wola przewodnik

Sprzedający:  ksiegarniasowa (26026)

Lokalizacja: Racibórz

Żęlazowa Wola przewodnik Wydawnictwo Sport i Turystyka

Żelazowa Wola przewodnik Płacę z Allegro
Miękka okładka, Nowa
Kup Teraz! 1,90 zł 7,90 zł 2 43 min

Sprzedający:  dorotek67 (746)

Lokalizacja: łódź

stan dobry+,oprawa miękka lakierowana załamania minimalne ślady używalności wyd.VIDEOGRAF stron220 wkładki zdjęć

PORTUGALIA-KIESZONKOWA ENCYKLOPEDIA TURYSTY
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 8,00 zł 13,00 zł - 58 min
TAJLANDIA ILUSTROWANY PRZEWODNIK BERLITZ

Sprzedający:  elibri (4336)

Lokalizacja: Bydgoszcz

TAJLANDIA ILUSTROWANY PRZEWODNIK okładka: MIEKKA stan BARDZO DOBRY MINUS wydawnictwo BERLITZ2007 WYD 2 STRON 391

TAJLANDIA ILUSTROWANY PRZEWODNIK BERLITZ Kup Teraz! 32,00 zł 40,00 zł - 1 godz.
TAJLANDIA PRZEWODNIK ILUSTROWANY - NOWY WAWA!!!

Sprzedający:  hajduchek (21839)

Lokalizacja: Warszawa

TAJLANDIA PRZEWODNIK ILUSTROWANY Sprzedający Inne moje aukcje Moje Komentarze Dodaj do ulubionych Kontakt

TAJLANDIA PRZEWODNIK ILUSTROWANY - NOWY WAWA!!! Płacę z Allegro
Miękka okładka, Nowa
Kup Teraz! 24,50 zł 33,00 zł - 1 godz.
WIEDZA I ŻYCIE / WENECJA I VENETO/ PRZEWODNIK

Sprzedający:  travelco (2720)

Lokalizacja: Warszawa

792761374 Wejdź na stroną "o mnie" gdzie umieszczone są wszystkie informacje o zasadach

WIEDZA I ŻYCIE / WENECJA I VENETO/ PRZEWODNIK Płacę z Allegro
Nowa
Kup Teraz! 59,90 zł 66,40 zł - 1 godz.
Kraj na przekór naturze , Niekrasz , Holandia

Sprzedający:  awoszczynski (1906)

Lokalizacja: Łódź

Witam wszystkich allegrowiczów ! Przed przystąpieniem do udziału w aukcji proszę zapoznać się ze stroną ,,O mnie ,, .

Kraj na przekór naturze , Niekrasz , Holandia
Twarda okładka, Używana, pierwsze wydanie
Kup Teraz! 4,80 zł 13,30 zł - 1 godz.
Holandia -podróże marzeń

Sprzedający:  ireneo_65 (284)

Lokalizacja: Kraków

"Holandia -podróże marzeń". Ilość stron: 364. Koszt wysyłki: 8zł przesyłka polecona ekonomiczna lub 9zł przesyłka

Holandia -podróże marzeń
Twarda okładka, Nowa
Kup Teraz! 14,50 zł 22,50 zł 1 1 godz.
ALPY-J.Babicz,D.Tkaczyk

Sprzedający:  librejo (953)

Lokalizacja: Warszawa

W ZWIĄZKU Z POWTARZAJĄCYMI SIĘ PROBLEMAMI Z WPŁATAMI ZA WYLICYTOWANE PRZEDMIOTY,OD CHWILI OBECNEJ CZEKAM NA WPŁATĘ ZA

ALPY-J.Babicz,D.Tkaczyk
Miękka okładka, Używana, pierwsze wydanie
16,60 zł
22,90 zł
2 1 godz.
Ekwador i Galapagos-podróże marzeń

Sprzedający:  ireneo_65 (286)

Lokalizacja: Kraków

"Ekwador i Galapagos -podróże marzeń". Ilość stron: 364. Koszt wysyłki: 8zł przesyłka polecona ekonomiczna lub 9zł

Ekwador i Galapagos-podróże marzeń
Twarda okładka, Nowa
Kup Teraz! 16,00 zł 24,00 zł 1 1 godz.
Szwecja -podróże marzeń

Sprzedający:  ireneo_65 (286)

Lokalizacja: Kraków

"Szwecja -podróże marzeń". Ilość stron: 363, Koszt wysyłki: 8zł przesyłka polecona ekonomiczna lub 9zł przesyłka

Szwecja -podróże marzeń
Twarda okładka, Nowa
Kup Teraz! 14,50 zł 22,50 zł 1 1 godz.
JEROZOLIMA ZIEMIA SWIETA PRZEWODNIK 2009 R. NOWA

Sprzedający:  elibri (4336)

Lokalizacja: Bydgoszcz

JEROZOLIMA ZIEMIA SWIETA okładka: MIEKKA USZTYWNIONA stan BARDZO DOBRY , NOWA, MINIMALNE PRZYTARCIE OKLADKI PRZY

JEROZOLIMA ZIEMIA SWIETA PRZEWODNIK 2009 R. NOWA Kup Teraz! 70,00 zł 78,00 zł - 1 godz.
CHORWACJA PRZEWODNIK WIEDZA I ZYCIE

Sprzedający:  elibri (4336)

Lokalizacja: Bydgoszcz

CHORWACJA okładka: MIEKKA USZTYWNIONA stan BARDZO DOBRY , NOWA, MINIMALNE PRZYTARCIA OKLADKI NA ROGU I GRZBIECIE - JAK

CHORWACJA PRZEWODNIK WIEDZA I ZYCIE Kup Teraz! 55,00 zł 63,00 zł - 1 godz.
PASCAL WŁOCHY DLA ZMOTORYZOWANYCH cz.południowa

Sprzedający:  slavekj (257)

Lokalizacja: Starachowice

Stan książki bardzo dobry, nie używana. Stron 292. UWAGA - zdjęcia pokazują stan realny przedmiotu. - nie wysyłam

PASCAL WŁOCHY DLA ZMOTORYZOWANYCH cz.południowa Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 16,00 zł 23,50 zł - 1 godz.
PASCAL WŁOCHY DLA ZMOTORYZOWANYCH cz. północna

Sprzedający:  slavekj (257)

Lokalizacja: Starachowice

Stan książki bardzo dobry, nie używana. Stron 292. UWAGA - zdjęcia pokazują stan realny przedmiotu. - nie wysyłam

PASCAL WŁOCHY DLA ZMOTORYZOWANYCH cz. północna Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 16,00 zł 23,50 zł - 1 godz.
W PUSTYNI BEZ PUSZCZY / Reportaż podróżniczy

Sprzedający:  aforte (297)

Lokalizacja: Łódź

Bardzo interesująca forma podróżniczego reportażu - w idealnym stanie. Bezpiecznie opakowana przesyłka polecona -

W PUSTYNI BEZ PUSZCZY / Reportaż podróżniczy
Miękka okładka, Nowa, pierwsze wydanie
17,50 zł
Kup Teraz! 22,50 zł
25,00 zł
30,00 zł
- 1 godz.
PROMOCJA !!! POLSKA NA WEEKEND - PASCAL

Sprzedający:  pentograf1 (448)

Lokalizacja: Białystok

POLSKA NA WEEKEND - 52 najpiękniejsze trasy Przewodnik PASCAL ŚWIETNE 682-stronicowe wydanie Wszyscy, którzy

PROMOCJA !!! POLSKA NA WEEKEND - PASCAL
Miękka okładka, Nowa
Kup Teraz! 24,99 zł 36,99 zł - 1 godz.
PROMOCJA !!! WIELKA BRYTANIA - NATIONAL GEOGRAPHIC

Sprzedający:  pentograf1 (448)

Lokalizacja: Białystok

WIELKA BRYTANIA Przewodnik National Geographic NAJNOWSZE 400-stronicowe wydanie FOLIA Wszyscy, którzy podróżują

PROMOCJA !!! WIELKA BRYTANIA - NATIONAL GEOGRAPHIC
Miękka okładka, Nowa, pierwsze wydanie
Kup Teraz! 44,99 zł 56,99 zł - 1 godz.
PROMOCJA !!! NIEMCY - NATIONAL GEOGRAPHIC

Sprzedający:  pentograf1 (448)

Lokalizacja: Białystok

NIEMCY Przewodnik National Geographic NAJNOWSZE 400-stronicowe wydanie FOLIA Wszyscy, którzy podróżują wiedzą że

PROMOCJA !!! NIEMCY - NATIONAL GEOGRAPHIC
Miękka okładka, Nowa, pierwsze wydanie
Kup Teraz! 34,99 zł 46,99 zł - 1 godz.
WOJEWÓDZTWO KATOWICKIE Katowice Vademecum

Sprzedający:  -olma- (698)

Lokalizacja: Poznań

Jacek Pikiewicz WOJEWÓDZTWO KATOWICKIE VADEMECUM TURYSTYCZNE Wyd.KAW 1981r. kolorowe zdjęcia stron ok.85 okładka

WOJEWÓDZTWO KATOWICKIE Katowice Vademecum
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 3,99 zł 8,99 zł - 1 godz.
Antonowicz WOJEWÓDZTWO ZIELONOGÓRSKIE vademecum

Sprzedający:  -olma- (698)

Lokalizacja: Poznań

G.Antonowicz WOJEWÓDZTWO ZIELONOGÓRSKIE VADEMECUM TURYSTYCZNE Wyd.KAW 1981r. stron ok.140 kolorowe zdjęcia okładka

Antonowicz WOJEWÓDZTWO ZIELONOGÓRSKIE vademecum
Miękka okładka, Używana
3,99 zł
8,99 zł
- 1 godz.
BERLITZ MAROKO DUZY ILUSTROWOWANY PRZEWODNIK

Sprzedający:  travelco (2658)

Lokalizacja: Warszawa

792761374 Wejdź na stroną "o mnie" gdzie umieszczone są wszystkie informacje o zasadach

BERLITZ MAROKO DUZY ILUSTROWOWANY PRZEWODNIK Płacę z Allegro
Nowa
Kup Teraz! 41,30 zł 49,30 zł - 1 godz.
PARIS -PARYŻ -przewodnik -metro-autobusy -1961

Sprzedający:  wanke61 (246)

Lokalizacja: Kraków

Stron ponad 300,kolorowe plany dzielnic Paryża,stacje metra,przystanki autobusowe,spis

PARIS -PARYŻ -przewodnik -metro-autobusy -1961
Twarda okładka, Używana
19,99 zł
24,99 zł
- 1 godz.
Michael Palin HIMALAJE / Reportaż podróżniczy

Sprzedający:  aforte (297)

Lokalizacja: Łódź

Bardzo interesująca forma podróżniczego reportażu - w idealnym stanie. Bezpiecznie opakowana przesyłka polecona -

Michael Palin HIMALAJE / Reportaż podróżniczy
Miękka okładka, Nowa, pierwsze wydanie
24,90 zł
Kup Teraz! 31,50 zł
32,40 zł
39,00 zł
- 2 godz.
Sudety. Przewodnik

Sprzedający:  aplusb (38)

Lokalizacja: Wrocław

KONTAKT: Wydawnictwo Kurier Geograficzny 55-106 ZAWONIA ul. Budczycka 15 tel./fax: 071 312-81-58 tel. kom.:

Sudety. Przewodnik Płacę z Allegro
Twarda okładka, Nowa, pierwsze wydanie
Kup Teraz! 32,00 zł 40,00 zł - 2 godz.
Podziemne trasy turystyczne - Przewodnik po Polsce

Sprzedający:  infoksiazka (15528)

Lokalizacja: Bytom

Zanim dokonasz zakupu, koniecznie przeczytaj stronę"o mnie"! O firmie Sprzedażą książek zajmujemy się już od wielu

Podziemne trasy turystyczne - Przewodnik po Polsce Płacę z Allegro
Miękka okładka, Nowa
Kup Teraz! 29,90 zł 34,90 zł - 2 godz.
LONELY PLANET Angkor PRZEWODNIK Kambodża

Sprzedający:  travelco (2658)

Lokalizacja: Warszawa

792761374 Wejdź na stroną "o mnie" gdzie umieszczone są wszystkie informacje o zasadach

LONELY PLANET Angkor PRZEWODNIK Kambodża Płacę z Allegro
Nowa
Kup Teraz! 35,90 zł 42,80 zł - 2 godz.
Polska - Przewodnik Turystyczny - Bajcar

Sprzedający:  PavelekKI (2483)

Lokalizacja: Kielce

Opis przedmiotu: Tytuł: Polska Przewodnik Turystyczne Autor: A. Bajcar Stan: db- (utrata symetrii) Rok wyd: 1974 Nr

Polska - Przewodnik Turystyczny - Bajcar
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 3,20 zł 10,20 zł - 2 godz.
HISZPANIA- KEY GUIDE - WiZ - DUZY PRZEWODNIK

Sprzedający:  travelco (2658)

Lokalizacja: Warszawa

792761374 Wejdź na stroną "o mnie" gdzie umieszczone są wszystkie informacje o zasadach

HISZPANIA- KEY GUIDE - WiZ - DUZY PRZEWODNIK Płacę z Allegro
Nowa
Kup Teraz! 46,50 zł 55,00 zł - 2 godz.
VADEMECUM TURYSTY PIESZEGO - S. SOSNOWSKI

Sprzedający:  Pest_ario (1511)

Lokalizacja: warszawa

VADEMECUM TURYSTY PIESZEGO - STEFAN SOSNOWSKI Wydawnictwo: Sport i turystyka Ilosc stron: 147 Stan: dobry Kontakt:

VADEMECUM TURYSTY PIESZEGO - S. SOSNOWSKI
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 2,99 zł 7,99 zł - 2 godz.
Iskier przewodnik panorama Świata - twarda

Sprzedający:  PavelekKI (2483)

Lokalizacja: Kielce

Opis przedmiotu: Tytuł: Iskier przewodnik panorama Świata Autor: J. Barbag Stan: obwoluta: db-, blok; db+ Rok wyd:

Iskier przewodnik panorama Świata - twarda
Twarda okładka, Używana
Kup Teraz! 4,40 zł 11,40 zł - 2 godz.
London - Londyn - Living City - Geographia Guide

Sprzedający:  PavelekKI (2483)

Lokalizacja: Kielce

Opis przedmiotu: Tytuł: London The Living City - A Geographia Guide Autor: - Stan: db Rok wyd: ? Nr wyd: ? Nakład: ?

London - Londyn - Living City - Geographia Guide
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 4,70 zł 11,70 zł - 2 godz.
WILNO, LITWA - PREZENTACJA MULTIMEDIALNA NA 2 CD

Sprzedający:  Bobiczak (2747)

Lokalizacja: Łódź

Sprzedam komplet 2 płyt CD z prezentacją multimedialną Wilna, stolicy Litwy. Na płytach są zdjęcia, filmiki video,

WILNO, LITWA - PREZENTACJA MULTIMEDIALNA NA 2 CD
Twarda okładka, Nowa
Kup Teraz! 15,00 zł 21,00 zł - 2 godz.
Waszyngtońskie ABC - E.Boniecka - POLECAM -

Sprzedający:  miko_67 (1446)

Lokalizacja: Lipinki

Waszyngtońskie ABC Ewa Boniecka. Wyd. Iskry. Stron 222, format - 14,5x20 cm. Książka uzupełniona czarno-białymi

Waszyngtońskie ABC - E.Boniecka - POLECAM - 2,99 zł
9,99 zł
- 2 godz.
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIETOKRZYSKIE - C.Chlebowksi

Sprzedający:  miko_67 (1446)

Lokalizacja: Lipinki

Witam wyd : TOMASZ CHLEBOWSKI 1993r. STAN : BDB Str. : 524 POLECAM

POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIETOKRZYSKIE - C.Chlebowksi 5,99 zł
13,99 zł
- 2 godz.
 1  | 2 | 3 | 4 | Następna ... z  95
idź do strony

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu