Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy


   
Dodaj tę kategorię do ulubionych
Sprzedaj swój przedmiot w tej kategorii
RSS dla kategorii Ufologia
www.ceneo.pl Najczęściej kupowane przedmioty w kategorii Książki w Ceneo.pl
(Liczba dostępnych przedmiotów w tej kategorii 3)
Imperium Obcych Tajemnice UFO w Stanach zjednoczonych - Retyi Andreas von
od 20,50 zł do 20,50 zł w 1 sklepach
SYNDROM UFO
od 20,00 zł do 25,67 zł w 2 sklepach
UFO - BLISKIE SPOTKANIA ślady pozostawione przez niezidentyfikowane obiekty latające
od 20,00 zł do 21,62 zł w 2 sklepach
Widok: Tekst i obrazki   Galeria Sortuj według:
 1  | 2 | 3 | 4 | Następna ... z  6
idź do strony
lista przedmiotów
  Nazwa Cena z dostawą Ofert Do końca
Andrzej Sarwa .. Kosmos a mit Płacę z Allegro Kup Teraz! 5,00 zł 13,00 zł - 3 godz.
DANIKEN .. OBJAWIENIA Płacę z Allegro Kup Teraz! 10,00 zł 18,00 zł - 3 godz.
DANIKEN .. CZY SIĘ MYLIŁEM Płacę z Allegro Kup Teraz! 5,00 zł 13,00 zł - 3 godz.
NA TROPIE TAJEMNICY - NOWA!!! MEGA HIT !!!!!!!!!!!

Sprzedający:  kaczor661 (123)

Lokalizacja: Tuszyn

NA TROPIE TAJEMNICY PODRÓŻ W NIEZNANE OTO PRÓBA WYTŁUMACZENIA PEWNYCH ZJAWISK W SPOSÓB NIETYPOWY.TA KSIĄŻKA RÓŻNI SIĘ

NA TROPIE TAJEMNICY - NOWA!!! MEGA HIT !!!!!!!!!!! Płacę z Allegro
Twarda okładka, Nowa
19,99 zł
29,99 zł
- 5 godz.
Język Kosmosu Marian Jurkowski

Sprzedający:  GyverS (461)

Lokalizacja: Wroclaw

Witam na mojej aukcji  Mam do sprzedania  książkę  Język Kosmosu .  Opis :  Wydawnictwo: Książka i Wiedza Rok wydania:

Język Kosmosu Marian Jurkowski Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
1,00 zł
7,00 zł
- 5 godz.
NIEZNANE OBIEKTY LATAJĄCE 3 - Lucjan Znicz dotisz

Sprzedający:  dotisz (13756)

Lokalizacja: Warszawa

Witamy wszystkich na naszych aukcjach Ponad 20 000 tytułów Sprawdź sam - najniższe ceny Przedmiotem tej aukcji jest

NIEZNANE OBIEKTY LATAJĄCE 3 - Lucjan Znicz dotisz Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
6,99 zł
13,99 zł
- 7 godz.
ZETKNIĘCIE Z UFO J. Allen Hynek / Opis

Sprzedający:  Libro_Italiano (990)

Lokalizacja: Łódź

Autor: J. Allen Hynek Tytuł: ZETKNIĘCIE Z UFO Wydawnictwo: Pandora Miejsce wydania: Łódź Rok wydania: 1991

ZETKNIĘCIE Z UFO J. Allen Hynek / Opis
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 8,00 zł 14,00 zł - 7 godz.
Deniken i inni...

Sprzedający:  Antykvvariusz (2081)

Lokalizacja: Poznań

159 stron, kilka rysunków. Stan książki dobry. Polecam.

Deniken i inni...
Miękka okładka, Używana, pierwsze wydanie
6,99 zł
12,99 zł
- 8 godz.
ZNICZ UFO GOŚCIE Z KOSMOSU T.1-3 ŁADNE NIECZYTAN

Sprzedający:  Dr-Ziwago (2103)

Lokalizacja: Gdańsk

oprawy miekkie, niewielkie przetarcia i przybrudzenia okładek NIECZYTANE

ZNICZ UFO GOŚCIE Z KOSMOSU T.1-3 ŁADNE NIECZYTAN Płacę z Allegro 18,00 zł
28,00 zł
- 8 godz.
Leszek Matela Tajemnice Wiedzy Atlantydzkiej

Sprzedający:  Fotiva (18)

Lokalizacja: Poznań

Produkt: Tajemnice wiedzy atlantydzkiej Autor: Leszek Matela Opis: Format 165x240 mm, 256 stron, oprawa miękka

Leszek Matela Tajemnice Wiedzy Atlantydzkiej
Miękka okładka, Używana, pierwsze wydanie
Kup Teraz! 19,90 zł 27,40 zł - 8 godz.
WYSŁANNICY Z KOSMOSU M.CHATELAIN /opis/

Sprzedający:  MUZIA18 (619)

Lokalizacja: CZĘSTOCHOWA

Książka " WYSŁANNICY Z KOSMOSU " Maurycy Chatelain Wydawca:4& F Format:13,5 x 21,5 Liczba stron: 287 Oprawa :miękka

WYSŁANNICY Z KOSMOSU M.CHATELAIN /opis/
Miękka okładka, Używana, pierwsze wydanie
Kup Teraz! 9,50 zł 16,50 zł - 10 godz.

Sprzedający:  Dowella (73)

Lokalizacja: Bełchatów

Witam na mojej aukcji,sprzedam książkę "Ufo nad Polską" K.Piechoty i B.Rzepeckiego,książka wydana przez

"UFO NAD POLSKĄ" K.Piechota B.Rzepecki
Miękka okładka, Używana, pierwsze wydanie
9,90 zł
18,90 zł
- 10 godz.
OBJAWIENIA ERICH VON DANIKEN

Sprzedający:  radziu_madryt (0)

Lokalizacja: jelenia góra

Kontakt: Gg: 4360543 Tel: 794-099-270 napisz e-mail Płatności: przelew na konto: Wysyłka: Szczegóły na stronie

OBJAWIENIA ERICH VON DANIKEN
Miękka okładka, Używana
5,00 zł
19,00 zł
- 15 godz.
BIBLIOTEKA LISCI PALMOWYCH + ZYCIE NA MARSIE

Sprzedający:  siostrawiola (7359)

Lokalizacja: Gdańsk

Wydawnictwo Uraeus, twarde oprawy z obwolutami, stan bardzo dobry. 256 i 215 stron.

BIBLIOTEKA LISCI PALMOWYCH + ZYCIE NA MARSIE Płacę z Allegro
Twarda okładka, Używana
Kup Teraz! 20,00 zł 30,00 zł - 17 godz.
ALFORD - BOGOWIE NOWEGO TYSIĄCLECIA

Sprzedający:  codecis (261)

Lokalizacja: allegro

BOGOWIE NOWEGO TYSIĄCLECIA Stworzyli człowieka, zbudowali piramidy Wytyczyli linie na płaskowyżu Nazca Istnieli

ALFORD - BOGOWIE NOWEGO TYSIĄCLECIA Kup Teraz! 99,00 zł 110,00 zł - 17 godz.
Magazyn Ufologiczy UFO Nr 4 1993 r.

Sprzedający:  aabanys (1)

Lokalizacja: Katowice

Magazyn Ufologiczy UFO Nr 4 1993 r. Redakcja Nieznany Świat 76 stron, okładka miękka stan dobry

Magazyn Ufologiczy UFO Nr 4 1993 r. 3,99 zł
9,99 zł
- 19 godz.
Bogowie Edenu - William Bramley

Sprzedający:  Atlantis (496)

Lokalizacja: Wrocław

William Bramley BOGOWIE EDENU Nówka, nieczytana. Polecam, super książka

Bogowie Edenu - William Bramley
Miękka okładka, Nowa
20,00 zł
25,00 zł
1 19 godz.
DANIKEN - KOSMICZNE MIASTA W EPOCE KAMIENNEJ

Sprzedający:  amidor (429)

Lokalizacja: POZNAŃ

ERICH VON DANIKEN - KOSMICZNE MIASTA W EPOCE KAMIENNIEJ Wydawnictwo: PROKOP Ilość stron: 158 Rok wydania: 1992 Oprawa:

DANIKEN - KOSMICZNE MIASTA W EPOCE KAMIENNEJ
Miękka okładka, Używana
11,00 zł
Kup Teraz! 13,00 zł
16,00 zł
18,00 zł
- 19 godz.
EVANS - TAJEMNICE INNYCH ŚWIATÓW
Twarda okładka, Używana
Kup Teraz! 15,00 zł 25,00 zł - 20 godz.
ZETKNIĘCIE Z UFO - J. Allen Hynek.

Sprzedający:  slimak77 (11369)

Lokalizacja: Poznań

Autor: J. Allen Hynek Tytuł: ZETKNIĘCIE Z UFO. Wydawca i rok wydania: Pandora 1991 Stron 281, okładka miękka. Stan

ZETKNIĘCIE Z UFO - J. Allen Hynek. Płacę z Allegro Kup Teraz! 10,00 zł 15,10 zł - 21 godz.
Mostowicz - My z kosmosu

Sprzedający:  AgusiaKrK1 (137)

Lokalizacja: Kraków

Witam Wszystkich Allegrowiczów! Serdecznie zapraszam do udziału na moich innych aukcjach :oto moje warunki sprzedaży:

Mostowicz - My z kosmosu 9,99 zł
15,99 zł
- 1 dzień
C.Glenday - Jak zobaczyć UFO ? (2001)

Sprzedający:  bielanykdk (2958)

Lokalizacja: Izabelin

Wysyłka : Koszty są stałe, uśrednione i niezależne od liczby książek: - 8 zł - polecony ekonomiczny - 10 zł - polecony

C.Glenday - Jak zobaczyć UFO ? (2001) 12,00 zł
20,00 zł
- 1 dzień
T_ Wójcikiewicz: Przebudzenie Cheopsa, NOWA od SS

Sprzedający:  tadzimir_pl (25122)

Lokalizacja: Poznań

Witamy na aukcjach u TADZIMIRA Zapraszam na zakupy. Informacje uzupełniające opis aukcji znajdziesz na stronie O mnie

T_ Wójcikiewicz: Przebudzenie Cheopsa, NOWA od SS Płacę z Allegro
Miękka okładka, Nowa
Kup Teraz! 23,90 zł 28,40 zł - 1 dzień
Obecność UFO - Zbigniew Blania-Bolnar

Sprzedający:  emis11 (1)

Lokalizacja: Kraków

"Obecność UFO" - Zbigniew Blania-Bolnar tom I i II Młodzieżowa Agencja Wydawnicza - Warszawa 1988 Wydanie pierwsze

Obecność UFO - Zbigniew Blania-Bolnar
Miękka okładka, Używana, pierwsze wydanie
Kup Teraz! 15,00 zł 30,00 zł - 1 dzień
C. Brown - KOSMICZNA PODRÓŻ ludzkość u progu..

Sprzedający:  jah_man (1021)

Lokalizacja: @

Witam! Przedmiotem mojej aukcji jest książka: tytuł: "Kosmiczna podróż: Ludzkość u progu kontaktu z pozaziemską

C. Brown - KOSMICZNA PODRÓŻ ludzkość u progu..
Miękka okładka, Używana
5,90 zł
11,00 zł
- 1 dzień
UFO 50 tajemniczych lat Bourdais TWARDA

Sprzedający:  RECIPAT (376)

Lokalizacja: CZĘSTOCHOWA

Książka " UFO 50 tajemniczych lat " / Bourdais Gildas / Wydawnictwo:Świat Książki liczba stron: 286 Oprawa: twarda

UFO 50 tajemniczych lat Bourdais TWARDA Płacę z Allegro
Twarda okładka
Kup Teraz! 19,50 zł 27,00 zł - 1 dzień
2x A. Mostowicz -Przybysze z gwiazd, Zagadka wielk

Sprzedający:  jah_man (1021)

Lokalizacja: @

Witam! Przedmiotem mojej aukcji jest 2 książki: tytuły: 1. "PRZYBYSZE Z GWIAZD CZYLI SPÓR O SYNÓW NIEBA" - ARNOLD

2x A. Mostowicz -Przybysze z gwiazd, Zagadka wielk
Miękka okładka, Używana
12,90 zł
20,40 zł
- 1 dzień
6 x Daniken KOSMICZNE MIASTA SZOK OCZY STRATEGIA

Sprzedający:  m-1 (20803)

Lokalizacja: tylko wysyłka

6 x DANIKEN : KOSMICZNE MIASTA W EPOCE KAMIENNEJ DZIEŃ, W KTÓRYM PRZYBYLI BOGOWIE SZOK PO PRZYBYCIU BOGÓW Z

6 x Daniken KOSMICZNE MIASTA SZOK OCZY STRATEGIA
Miękka okładka, Używana
59,50 zł
69,00 zł
- 1 dzień
9 x DANIKEN: W krzyzowym ogniu...+ Dzien w ktorym

Sprzedający:  Fil1991 (422)

Lokalizacja: Rąbień

Wyd. Prokop: 1. Z POWROTEM DO GWIAZD - s. 148 2. DZIEN, W KTORYM PRZYBYLI BOGOWIE - s. 200 3. W KRZYZOWYM OGNIU

9 x DANIKEN: W krzyzowym ogniu...+ Dzien w ktorym
Miękka okładka, Używana
20,00 zł
30,00 zł
1 1 dzień
DAENIKEN,Erich von- SZOK PO PRZYBYCIU BOGÓW

Sprzedający:  saabfan (2253)

Lokalizacja: Warszawa

FAKTY I MITY ZWIĄZANE ZE SPOTKANIAMI RZEKOMYCH ISTOT NADPRZYRODZONYCH, W SZCZEGÓLNOŚCI ISTOT POCHODZENIA

DAENIKEN,Erich von- SZOK PO PRZYBYCIU BOGÓW Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
5,99 zł
Kup Teraz! 7,99 zł
10,49 zł
12,49 zł
- 1 dzień
DAENIKEN,Erich von- CZY SIĘ MYLIŁEM?NOWE WSPOMNI

Sprzedający:  saabfan (2253)

Lokalizacja: Warszawa

Kontynuacja bestsellerowych "Wspomnień z przyszłości" - interpretacje starych zapisów, budowli, rzeźb i poszukiwanie

DAENIKEN,Erich von- CZY SIĘ MYLIŁEM?NOWE WSPOMNI Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
5,99 zł
Kup Teraz! 7,99 zł
10,49 zł
12,49 zł
- 1 dzień
"UFO Z PLEJAD" G.Moosbrugger

Sprzedający:  Dowella (73)

Lokalizacja: Bełchatów

Witam na mojej aukcji,sprzedam książkę "Ufo z plejad" Guido Moosbrugger.,Książka wydana przez NOLPRESS raz czytana,w

"UFO Z PLEJAD" G.Moosbrugger
Miękka okładka, Używana, pierwsze wydanie
14,50 zł
24,00 zł
- 1 dzień
DANIKEN - Czy się myliłem? Nowe wspomnienia...

Sprzedający:  nsv65 (41)

Lokalizacja: Wrocław

Erich von DANIKEN   Czy się myliłem? Nowe wspomnienia z przyszłości.  stan -  dobry plus plus wyd -  Api-press

DANIKEN - Czy się myliłem? Nowe wspomnienia...
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 6,00 zł 12,00 zł - 1 dzień
NA TROPACH ŻYCIA POZAZIEMSKIEGO Ilczuk UFO ENIMA

Sprzedający:  martiza (27905)

Lokalizacja: Zgierz

Strona o Mnie. Zobacz moje komentarze. Dodaj mnie do ulubionych. Zadaj pytanie sprzedajacemu. Zapraszam na inne moje

NA TROPACH ŻYCIA POZAZIEMSKIEGO Ilczuk UFO ENIMA Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 5,00 zł 13,00 zł - 1 dzień

Sprzedający:  martiza (27905)

Lokalizacja: Łódź

Strona o Mnie. Zobacz moje komentarze. Dodaj mnie do ulubionych. Zadaj pytanie sprzedajacemu. Zapraszam na inne moje

UFO NAD BRAZYLIĄ Casellato (Łódź) ENIMA Płacę z Allegro Kup Teraz! 7,00 zł 15,00 zł - 1 dzień
Człowiek i tamci - z kosmosu - Olgierd Wołeczek

Sprzedający:  congres (2556)

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Człowiek i tamci - z kosmosu - Olgierd Wołeczek STRON: 256 WYDAWCA: ossolineum ROK: 1983 OPRAWA (Miękka, Twarda): M

Człowiek i tamci - z kosmosu - Olgierd Wołeczek Płacę z Allegro
Używana
2,00 zł
9,00 zł
1 1 dzień
Poza czasem i światem - Janusz Thor

Sprzedający:  congres (2527)

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Poza czasem i światem - Janusz Thor STRON: 132 WYDAWCA: nasza księgarnia ROK: 1987 OPRAWA (Miękka, Twarda): M STAN

Poza czasem i światem - Janusz Thor Płacę z Allegro
Używana, z autografem
2,00 zł
9,00 zł
- 1 dzień
Kosmiczne miasta w epoce kamiennej-E.Von Daniken

Sprzedający:  Krzysztof-141 (319)

Lokalizacja: Kraków

Przedmiotem aukcji jest książka ptKosmiczne miasta w epoce kamiennej'' Autor Erich Von Daniken Wydawnictwo Prokop

Kosmiczne miasta w epoce kamiennej-E.Von Daniken
Miękka okładka, Używana, pierwsze wydanie
3,90 zł
6,40 zł
- 1 dzień

Sprzedający:  eLGie (12110)

Lokalizacja: Warszawa

Tytuł: My z kosmosu. Autor: Arnold Mostowicz. Wydawca: Krajowa Agencja Wydawnicza , Warszawa 1984, wydanie II

My z kosmosu, Arnold Mostowicz [1984] Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
12,00 zł
20,00 zł
- 1 dzień
100 najdziwniejszych i nie wyjaśnionych zagadek

Sprzedający:  zielona3111 (59)

Lokalizacja: Góra Kalwaria

Opowieści o rzeczach dziwnych i nadprzyrodzonych, przedstawiające zarówno wydarzenia, jak i osoby w nich

100 najdziwniejszych i nie wyjaśnionych zagadek
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 12,00 zł 18,00 zł - 1 dzień
"BOGOWIE EDENU"-William Bramley

Sprzedający:  Dowella (74)

Lokalizacja: Bełchatów

Witam na mojej aukcji,sprzedam książkę "Bogowie Edenu" Williama Bramleya,Książka wydana przez NOLPRESSraz czytana,w

"BOGOWIE EDENU"-William Bramley
Miękka okładka, Używana, pierwsze wydanie
12,00 zł
21,50 zł
3 1 dzień

Sprzedający:  Dowella (74)

Lokalizacja: Bełchatów

Witam na mojej aukcji,sprzedam książkę "Lata świetlne" Garego Kindera,Książka wydana przez NOLPRESS,raz czytana,w

"LATA ŚWIETLNE"--Gary Kinder
Miękka okładka, Używana, pierwsze wydanie
9,90 zł
19,40 zł
- 1 dzień
ErichVonDaniken-Dzień, w którym przybyli bogowie

Sprzedający:  ewsia16 (373)

Lokalizacja: Namysłów

Erich von Däniken (ur. 14 kwietnia 1935 w Zofingen) – szwajcarski pisarz i publicysta, autor teorii wpływu istot

ErichVonDaniken-Dzień, w którym przybyli bogowie
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 10,00 zł 17,00 zł - 1 dzień
Kosmos i mity Fakty Zagadki Hipotezy

Sprzedający:  dancop (1993)

Lokalizacja: Radom

Tytuł: Kosmos i mity Fakty Zagadki Hipotezy Autor: Tematyka: popularnonaukowa Objętość: 128 str. Oprawa: miękka

Kosmos i mity Fakty Zagadki Hipotezy Płacę z Allegro Kup Teraz! 6,00 zł 10,50 zł - 1 dzień
GOŚCIE Z KOSMOSU - KATASTROFA TUNGUSKA I INNE**

Sprzedający:  ROBUR102 (1461)

Lokalizacja: Kraków

Witam serdecznie ! Przedmiotem aukcji jest książka pt .: ,, GOŚCIE Z KOSMOSU "

GOŚCIE Z KOSMOSU - KATASTROFA TUNGUSKA I INNE** 9,99 zł
17,99 zł
- 1 dzień
GOŚCIE Z KOSMOSU ? - Znicz^

Sprzedający:  ROBUR102 (1462)

Lokalizacja: Kraków

Witam serdecznie ! Przedmiotem aukcji jest książka pt .: "GOŚCIE Z KOSMOSU ? ” L.Znicz

GOŚCIE Z KOSMOSU ? - Znicz^
Miękka okładka, Używana, pierwsze wydanie
16,00 zł
25,00 zł
- 1 dzień
ANTYCZNI KOSMONAUCI Daniken albumowe

Sprzedający:  AszymeonI (3322)

Lokalizacja: Kamienica Szlachecka

Stan bardzo dobry.

ANTYCZNI KOSMONAUCI Daniken albumowe Płacę z Allegro
Twarda okładka, Używana
Kup Teraz! 13,00 zł 19,00 zł - 1 dzień
ZETKNIĘCIE Z UFO - J. Allen Hynek.

Sprzedający:  slimak77 (11377)

Lokalizacja: Poznań

Autor: J. Allen Hynek Tytuł: ZETKNIĘCIE Z UFO. Wydawca i rok wydania: Pandora 1991 Stron 281, okładka miękka. Stan

ZETKNIĘCIE Z UFO - J. Allen Hynek. Płacę z Allegro Kup Teraz! 10,00 zł 15,10 zł - 1 dzień
Igor Witowski - WIZYTY Z NIEBA.

Sprzedający:  slimak77 (11377)

Lokalizacja: Poznań

Autor: Igor Witowski Tytuł: WIZYTY Z NIEBA. Wydawca i rok wydania: Wydawnictwo WIS-2 1996 Stron 219, okładka miękka.

Igor Witowski - WIZYTY Z NIEBA. Płacę z Allegro Kup Teraz! 15,00 zł 20,10 zł - 1 dzień
Czy się myliłem - Erich von Daniken Nowe wspomni

Sprzedający:  kasia-77-77 (356)

Lokalizacja: Chorzów

Czy się myliłem - Erich von Daniken Nowe wspomnienia z przyszłości Wydawnictwo Prokop 1994r. wydanie pierwsze

Czy się myliłem - Erich von Daniken Nowe wspomni Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana, pierwsze wydanie
5,00 zł
Kup Teraz! 9,00 zł
10,50 zł
14,50 zł
- 2 dni
 1  | 2 | 3 | 4 | Następna ... z  6
idź do strony

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu