|
Najczęściej kupowane przedmioty w kategorii
Politologia
w Ceneo.pl
(Liczba dostępnych przedmiotów w tej kategorii 1230) |
||||
|
|
Integracja europejska. Podręcznik akademicki od 53,19 zł do 66,00 zł w 26 sklepach |
|
Wściekłość i duma od 22,40 zł do 27,50 zł w 26 sklepach |
|
Współczesne partie i systemy partyjne od 35,00 zł do 42,30 zł w 14 sklepach |
| Nazwa | Cena | z dostawą | Ofert | Do końca | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Sprzedający: ebusko (1365) Lokalizacja: Busko Zdrój OPIS KSIĄŻKI: Autor Zorin, Valentin Sergeevič. Tytuł Niekoronowani królowie Ameryki / Walentin Zorin ; tł. Wilhelm |
Niekoronowani królowie Ameryki / Walentin Zorin
|
20,00 zł |
26,50 zł | - | 3 min |
|
Sprzedający: Boguslaw575 (227) Lokalizacja: Białystok Witam! Mam do sprzedania książkę w stanie bardzo dobrym, widocznym na zdjęciu. Posiadam też inne książki i komiksy do |
Czas rozstrzygnięć - Slobodan Miloszewić
Miękka okładka, Używana |
14,99 zł |
26,99 zł |
- | 7 min |
|
Sprzedający: AntykwariatJB (2302) Lokalizacja: Poznań 1. Mali ludzie Gierka - Kowalik Wyd. 1990 Stron - 204 2. Przerwana premiera Olszewski Wyd. 1992 Stron - 119 Używane w |
ZESTAW 2 ksiazki = Mali ludzie Gierka + ..
Miękka okładka, Używana |
6,99 zł |
12,49 zł | - | 13 min |
|
Sprzedający: ebusko (1365) Lokalizacja: Busko Zdrój O pis książki Tytuł POLSKIE OGRODNICTWO WOBEC INTEGRACJI Z UNIĄ EUROPEJSKĄ Autor PRACA ZBIOROWA Wydawnictwo Jubileuszu |
POLSKIE OGRODNICTWO WOBEC INTEGRACJI Z UNIĄ EURO.
|
24,99 zł |
31,49 zł | - | 27 min |
|
Sprzedający: Gothedia (467) Lokalizacja: Częstochowa tel. 692 902 718 GG: 5190666 e-mail - Zadaj pytanie sprzedającemu Odbiór osobisty w Częstochowie (Północ) 1. Po |
POLITYKA - zestaw 13 książek
|
19,90 zł |
33,90 zł | - | 27 min |
|
Sprzedający: kameron_pl (2102) Lokalizacja: Kraków Witamy na aukcji KAMERON_PL dziś mamy przyjemność zaoferować państwu: 1.Biała księga, 2.Szara księga, autor - 1. |
Biała księga i szara księga / pakiet / tanio!!!
Miękka okładka, Używana |
9,90 zł |
19,40 zł |
- | 41 min |
|
Sprzedający: kameron_pl (2102) Lokalizacja: Kraków Witamy na aukcji KAMERON_PL Dziś mamy przyjemność zaoferować państwu: Pakiet 14 książek pt. Wszystko o Piłka nożna, |
Wszystko o... / Pakiet 14 książek / polecamy
Miękka okładka, Używana |
12,00 zł |
21,50 zł |
- | 41 min |
|
Sprzedający: ebusko (1365) Lokalizacja: Busko Zdrój O pis książki Tytuł SŁOWNIK WIEDZY o SEJMIE Autor Banaszak, Domarecki, Gromski, Masternak-Kubiak, Preisner Wydawnictwo |
SŁOWNIK WIEDZY o SEJMIE
|
20,00 zł |
25,50 zł | - | 47 min |
|
Sprzedający: ebusko (1365) Lokalizacja: Busko Zdrój OPIS KSIĄŻKI: Autor Pawlak, Władysław Benedykt. Tytuł Druga księga zamachów / Władysław B. Pawlak. Adres wyd Warszawa |
Druga księga zamachów - Pawlak - Polityka XX w.
|
20,00 zł |
26,50 zł | - | 49 min |
|
Sprzedający: sylus_885 (15) Lokalizacja: @ Socjotechnika w komunikowaniu politycznym Piotr Pawełczyk, Dorota Piontek W książce omówiono podstawowe zagadnienia |
Socjotechnika w komunikowaniu politycznym
Miękka okładka |
14,90 zł |
21,90 zł | - | 50 min |
|
Sprzedający: ebusko (1365) Lokalizacja: Busko Zdrój O pis książki Tytuł ENCYKLOPEDIA ORGANIZACJI MIĘDZYNARODOWYCH Autor pod. Red. Zbigniewa M. Klepackiego Wydawnictwo |
ENCYKLOPEDIA ORGANIZACJI MIĘDZYNARODOWYCH
|
21,99 zł |
33,99 zł | - | 54 min |
|
Sprzedający: ebusko (1365) Lokalizacja: Busko Zdrój O pis Tytul PRZEBUDOWA I NOWE MYŚLENIE dla naszego kraju i dla całego świata Autor Michail Gorbaczow Wydawnictwo |
PRZEBUDOWA I NOWE MYŚLENIE - Michail Gorbaczow
Twarda okładka, Używana |
16,99 zł |
25,49 zł | - | 55 min |
|
Sprzedający: ebusko (1365) Lokalizacja: Busko Zdrój O pis książki Tytuł MORDERCY z WILHELMSTRASSE Autor Franciszek Bernaś Wydawnictwo Książka i Wiedza Rok wydania W-wa |
MORDERCY z WILHELMSTRASSE - Franciszek Bernaś
|
15,00 zł |
20,50 zł | - | 58 min |
|
Sprzedający: sylus_885 (15) Lokalizacja: @ Demokratyczne instytucje legislacyjne David M. Olson Książka o systemach władzy ustawodawczej zarówno w dojrzałych |
Demokratyczne instytucje legislacyjne D.M. Olson
Miękka okładka |
19,00 zł |
26,00 zł | - | 1 godz. |
|
Sprzedający: Wasaczek (17086) Lokalizacja: Otrębusy Witam Mam do zaoferowania książkę: Tytuł: Prawica dla Polski Autor: Jan Parys Ilość stron: 137 Stan: dobry Przed |
Prawica dla Polski - J.Parys - TANIO
Miękka okładka, Używana |
4,99 zł |
11,99 zł | - | 1 godz. |
|
Sprzedający: asta555 (105) Lokalizacja: Gdańsk Witam! Mam do sprzedania tzw. Małą czerwoną książeczkę: Oferowany egzemplarz pochodzi z pierwszego polskojęzycznego |
Wyjątki z dzieł Mao Tse- Tunga
Miękka okładka, Używana |
1,50 zł |
7,50 zł |
1 | 1 godz. |
|
Sprzedający: bukinista1 (3797) Lokalizacja: POLSKA STAN KSIĄŻECZKI DOBRY+POSIADA NIEAKTUALNE PIECZĄTKI. |
JAN STANISŁAW SKORUPSKI - POLSKI CZYŚCIEC
Miękka okładka, Używana, pierwsze wydanie |
9,99 zł |
14,99 zł | - | 1 godz. |
|
Sprzedający: van_truck (157) Lokalizacja: Białystok "Teorie stosunków międzynarodowych"-Scott Burchill,Richard Devetak,Andrew Linklater,Matthew Paterson,Christian |
Teorie stosunków międzynarodowych-S.Burchill...
Twarda okładka, Nowa |
54,00 zł |
65,00 zł | - | 1 godz. |
|
Sprzedający: ILLUSIONES (1041) Lokalizacja: warszawa STAN DOBRY WYD. WYDAWNICTWO LUCULLUS 1995 STR. 187 |
U PROGU WOLNOŚCI - JANUSZ KORWIN MIKKE
Miękka okładka, Używana |
15,00 zł |
21,00 zł |
- | 2 godz. |
|
Sprzedający: praggaman (15) Lokalizacja: Warszawa Witam! Przedmiotem mojej aukcji jest 2 książki: tytuły: 1."ZBIGNIEW ZIOBRO HISTORIA PRAWDZIWA" - A. STANKIEWICZ, P. |
2 X POD LUPĄ - Z. ZIOBRO, ŁUKASZENKO
Miękka okładka, Używana, pierwsze wydanie |
4,90 zł |
10,00 zł |
- | 2 godz. |
|
Sprzedający: bookinistka (0) Lokalizacja: Gdańsk Podtytuł: Siła i magia języka. Stan bardzo dobry, bardzo małe ślady używania. 204 strony. |
Bredemeier CZARNA RETORYKA propaganda czarny PR
Miękka okładka, Używana |
25,00 zł |
31,00 zł |
- | 2 godz. |
|
Sprzedający: slimak77 (11406) Lokalizacja: Poznań Autor: Piotr Wierzbicki Tytuł: SZARY CZŁOWIEK. Wydawnictwo i rok wydania: Plajta Ltd. 1991 Stron 59, okładka miękka. |
Piotr Wierzbicki - SZARY CZŁOWIEK.
|
5,00 zł |
9,00 zł | - | 2 godz. |
|
Sprzedający: slimak77 (11406) Lokalizacja: Poznań Autor: Stanisław Ehrlich Tytuł: OBLICZA PLURALIZMÓW. Wydawca i rok wydania: PWN 1980 Stron 387, okładka miękka. Stan |
OBLICZA PLURALIZMÓW. PLURALIZM W SYSTEMACH POLIT.
|
9,99 zł |
14,79 zł | - | 2 godz. |
|
Sprzedający: dextra1 (50) Lokalizacja: Siemianowice Śląskie Mam dla Ciebie nowa, nieużywaną i zafoliowaną książkę Alberta Jaya Nocka Państwo nasz wróg Klasyczna krytyka |
Albert Jay Nock PAŃSTWO NASZ WRÓG ...
Miękka okładka, Nowa |
12,00 zł |
18,00 zł | - | 2 godz. |
|
Sprzedający: dmlakers1 (366) Lokalizacja: Łódź Do sprzedania mam książkę Konrada Piskały i Tomasza Potkaja " W imię ojca. Fenomen Tadeusza Rydzyka ". Stan książki |
W imię ojca Fenomen Tadeusza Rydzyka. Okazja !!
Miękka okładka, Nowa, pierwsze wydanie |
8,00 zł |
16,00 zł | - | 3 godz. |
|
|
Adolf Nowaczyński - Perły i plewy |
8,00 zł |
14,00 zł |
- | 3 godz. |
|
Sprzedający: mycha200898 (681) Lokalizacja: Wałbrzych NAJEMNIK MOJE DANE Strona "O mnie" Inne moje aukcje Moje komentarze KONTAKT ZE MNĄ Wyślij do mnie e-maila AN-2 |
Czernek - NAJEMNIK (wojna w Iraku)
Miękka okładka, Używana |
4,00 zł |
10,00 zł | - | 3 godz. |
|
Sprzedający: SowaRybnik (4466) Lokalizacja: Rybnik WPROWADZENIE DO ANALIZY POLITYKI ZAGRANICZNEJ RP TOM 2 wydanie drugie rozszerzone Ryszard Stemplowski Polski Instytut |
WPROWADZENIE DO ANALIZY POLITYKI ZAGRANICZNEJ T.2
Twarda okładka, Nowa |
28,90 zł |
38,40 zł | - | 4 godz. |
|
Sprzedający: QUBEIS (301) Lokalizacja: Warszawa POLITYKA SPOŁECZNA - POD RED. A. RAJKIEWICZA, PAŃSTWOWE WYDAWNICTWA EKONOMICZNE, WARSZAWA 1973, STAN BARDZO DOBRY; |
POLITYKA SPOŁECZNA - POD RED. A. RAJKIEWICZA |
12,00 zł |
20,50 zł |
- | 4 godz. |
|
Sprzedający: siostrawiola (7359) Lokalizacja: Gdańsk Gellert, Mafia, stan bardzo dobry, 1983, 330 stron. Sterling, Mafia, Sycylia rządzi światem, 1992, 390 stron, stan |
Gellert Sterling MAFIA Sycylia 2 książki
Miękka okładka, Używana |
14,00 zł |
22,00 zł |
- | 5 godz. |
|
Sprzedający: Irda7 (8843) Lokalizacja: Warszawa SPRZEDAWCA Dane firmy, regulamin zakupów, zasady, faq: strona "o mnie" Adres kontaktowy: irda7@oxylion.org |
i7- Szukanie demokracji - Kozłowski NOWA WAWA
Miękka okładka, Nowa |
9,99 zł |
16,99 zł | - | 5 godz. |
|
Sprzedający: oligator78 (0) Lokalizacja: Kobyłka Witam na mojej aukcji. Mam do zaoferowania książkę Tomasza Lisa " Polska, Głupcze". Książka w oprawie miękkiej, stan |
"Polska, Głupcze" Tomasz Lis
Miękka okładka, Używana |
10,00 zł |
14,20 zł | - | 5 godz. |
|
Sprzedający: kontiki57 (247) Lokalizacja: Bochnia Historia rodzącego się parlamentaryzmu od KRN-u do końca lat sześćdziesiątych. Stan dobry. Polecam również inne moje |
,,Poselskie potyczki,, W. Machejek. BCM
Miękka okładka, Używana |
4,00 zł |
12,50 zł |
- | 5 godz. |
|
Sprzedający: Piotrusxxx (771) Lokalizacja: Warszawa Stan ksiażki - dobry Możliwy odbiór osobisty: Żoliborz, Białołęka lub Marki Tel. 510 044 440 Zapraszam do zakupu |
Miedwiediew LUDZIE STALINA
|
5,50 zł |
13,00 zł | - | 5 godz. |
|
Sprzedający: dorotek67 (754) Lokalizacja: łódź stan dobry + ,oprawa miękka lakierowana ze skrzydełkami ,niewielkie rysy z tyłu oprawy i ślady używalności wyd.PIW |
BIERZANEK-WSPÓLCZESNE STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE +-
Miękka okładka, Używana, pierwsze wydanie |
7,50 zł |
13,00 zł | - | 5 godz. |
|
Sprzedający: AntykwariatJB (2302) Lokalizacja: Poznań Kulisy władzy - Kazimierz Marcinkiewicz Wyd. 2007 Str. 318 Używana, w db stanie, kilka pierwszych stron jest lekko |
Kulisy władzy Marcinkiewicz
Miękka okładka, Używana |
7,00 zł |
15,00 zł | - | 5 godz. |
|
Sprzedający: darikka (363) Lokalizacja: Poznań Wszystkie aukcje | Komentarze | Strona "O mnie" | Wyślij wiadomość | Dodaj do ulubionych ROK 1989. KONIEC |
ROK 1989. KONIEC SPOŁ. NIEOBYWATELSK -42% taniej!
Twarda okładka, Nowa |
18,99 zł |
25,49 zł | - | 6 godz. |
|
Sprzedający: slawi1955 (7690) Lokalizacja: Warszawa Ziemkiewicz W Sieci Wydawnictwo 2009 Liczba stron: 272 Wymiary: 125 x 195 mm Ziemkiewicz w sieci to inne wcielenie |
RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - W SIECI
Miękka okładka, Nowa, pierwsze wydanie |
24,00 zł |
31,00 zł | - | 6 godz. |
|
Sprzedający: AN-50 (1095) Lokalizacja: Głogów SPRAWY POLAKÓW Autor: Osmańczyk Edmund Jan Język oryginału: polski Kategoria: Literatura piękna Gatunek: |
SPRAWY POLAKÓW Autor: Osmańczyk Edmund Jan
Miękka okładka, Używana |
5,00 zł |
11,00 zł | - | 6 godz. |
|
Sprzedający: slawi1955 (7699) Lokalizacja: Warszawa Cztery lata w Białym Domu Zbigniew Brzeziński Wydawnictwo Spółdzielcze 1990 140 x 220 str. 574 + wkladka ze |
Zbigniew Brzeziński - Cztery lata w Białym Domu
Miękka okładka, Używana, pierwsze wydanie |
15,00 zł |
23,00 zł |
1 | 6 godz. |
|
Sprzedający: mupek (312) Lokalizacja: Międzychód AUT: Chomsky, Noam (1928- ) TYTUŁ/ODP: Rok 501 : podbój trwa / Noam Chomsky ; przeł. Zbigniew Jankowski, Olimpia |
Noam Chomsky, Rok 501 : podbój trwa. Nowa!
Miękka okładka, Nowa, pierwsze wydanie |
24,90 zł
39,90 zł |
33,90 zł 48,90 zł |
- | 6 godz. |
|
Sprzedający: slawi1955 (7690) Lokalizacja: Warszawa Pod napięciem Daniel Passent Wydawnictwo Red Horse 2009 125 x 195 str. 594 Zbiór felietonów popularnego i lubianego |
DANIEL PASSENT - POD NAPIĘCIEM
Miękka okładka, Nowa, pierwsze wydanie |
27,00 zł |
35,00 zł | - | 6 godz. |
|
Sprzedający: enima_pl (190) Lokalizacja: Zgierz Strona o Mnie. Zobacz moje komentarze. Dodaj mnie do ulubionych. Zadaj pytanie sprzedajacemu. Zapraszam na inne moje |
MAĆ PARIADKA 10 1996 ANARCHIZM ANARCHIA
Miękka okładka, Używana |
5,00 zł |
13,00 zł | - | 6 godz. |
|
Sprzedający: enima_pl (190) Lokalizacja: Zgierz Strona o Mnie. Zobacz moje komentarze. Dodaj mnie do ulubionych. Zadaj pytanie sprzedajacemu. Zapraszam na inne moje |
MAĆ PARIADKA 4 1995 ANARCHIZM ANARCHIA
Miękka okładka, Używana |
5,00 zł |
13,00 zł | - | 6 godz. |
|
Sprzedający: enima_pl (190) Lokalizacja: Zgierz Strona o Mnie. Zobacz moje komentarze. Dodaj mnie do ulubionych. Zadaj pytanie sprzedajacemu. Zapraszam na inne moje |
MAĆ PARIADKA 11 1996 ANARCHIZM ANARCHIA
Miękka okładka, Używana |
5,00 zł |
13,00 zł | - | 6 godz. |
|
Sprzedający: enima_pl (190) Lokalizacja: Zgierz Strona o Mnie. Zobacz moje komentarze. Dodaj mnie do ulubionych. Zadaj pytanie sprzedajacemu. Zapraszam na inne moje |
MAĆ PARIADKA 8-9 1996 ANARCHIZM ANARCHIA
Miękka okładka, Używana |
5,00 zł |
13,00 zł | - | 6 godz. |
|
Sprzedający: enima_pl (190) Lokalizacja: Zgierz Strona o Mnie. Zobacz moje komentarze. Dodaj mnie do ulubionych. Zadaj pytanie sprzedajacemu. Zapraszam na inne moje |
MAĆ PARIADKA 5-7 1996 ANARCHIZM ANARCHIA
Miękka okładka, Używana |
5,00 zł |
13,00 zł | - | 6 godz. |
|
Sprzedający: enima_pl (190) Lokalizacja: Zgierz Strona o Mnie. Zobacz moje komentarze. Dodaj mnie do ulubionych. Zadaj pytanie sprzedajacemu. Zapraszam na inne moje |
MAĆ PARIADKA 5 (35) 1995 ANARCHIZM ANARCHIA (ENI)
Miękka okładka, Używana |
5,00 zł |
13,00 zł | - | 6 godz. |
|
Sprzedający: martiza (27942) Lokalizacja: ZGIERZ Strona o Mnie. Zobacz moje komentarze. Dodaj mnie do ulubionych. Zadaj pytanie sprzedajacemu. Zapraszam na inne moje |
APARTHEID SKALSKI (ENIMA) RPA BUROWIE AFRYKA
Miękka okładka, Używana |
7,00 zł |
15,00 zł | - | 6 godz. |
|
Sprzedający: martiza (27942) Lokalizacja: Łódź Strona o Mnie. Zobacz moje komentarze. Dodaj mnie do ulubionych. Zadaj pytanie sprzedajacemu. Zapraszam na inne moje |
DRUGA TWARZ EUROPY MAZOWIECKI (ENIMA)
|
4,20 zł |
12,20 zł | - | 6 godz. |
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu