Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy


   
Dodaj tę kategorię do ulubionych
Sprzedaj swój przedmiot w tej kategorii
RSS dla kategorii Polityka
www.ceneo.pl Najczęściej kupowane przedmioty w kategorii Politologia w Ceneo.pl
(Liczba dostępnych przedmiotów w tej kategorii 1230)
Integracja europejska. Podręcznik akademicki
od 53,19 zł do 66,00 zł w 26 sklepach
Wściekłość i duma
od 22,40 zł do 27,50 zł w 26 sklepach
Współczesne partie i systemy partyjne
od 35,00 zł do 42,30 zł w 14 sklepach
Widok: Tekst i obrazki   Galeria Sortuj według:
 1  | 2 | 3 | 4 | Następna ... z  23
idź do strony
lista przedmiotów
  Nazwa Cena z dostawą Ofert Do końca
Niekoronowani królowie Ameryki / Walentin Zorin

Sprzedający:  ebusko (1365)

Lokalizacja: Busko Zdrój

OPIS KSIĄŻKI: Autor Zorin, Valentin Sergeevič. Tytuł Niekoronowani królowie Ameryki / Walentin Zorin ; tł. Wilhelm

Niekoronowani królowie Ameryki / Walentin Zorin Płacę z Allegro Kup Teraz! 20,00 zł 26,50 zł - 3 min
Czas rozstrzygnięć - Slobodan Miloszewić

Sprzedający:  Boguslaw575 (227)

Lokalizacja: Białystok

Witam! Mam do sprzedania książkę w stanie bardzo dobrym, widocznym na zdjęciu. Posiadam też inne książki i komiksy do

Czas rozstrzygnięć - Slobodan Miloszewić
Miękka okładka, Używana
14,99 zł
26,99 zł
- 7 min
ZESTAW 2 ksiazki = Mali ludzie Gierka + ..

Sprzedający:  AntykwariatJB (2302)

Lokalizacja: Poznań

1. Mali ludzie Gierka - Kowalik Wyd. 1990 Stron - 204 2. Przerwana premiera Olszewski Wyd. 1992 Stron - 119 Używane w

ZESTAW 2 ksiazki = Mali ludzie Gierka + .. Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 6,99 zł 12,49 zł - 13 min

Sprzedający:  ebusko (1365)

Lokalizacja: Busko Zdrój

O pis książki Tytuł POLSKIE OGRODNICTWO WOBEC INTEGRACJI Z UNIĄ EUROPEJSKĄ Autor PRACA ZBIOROWA Wydawnictwo Jubileuszu

POLSKIE OGRODNICTWO WOBEC INTEGRACJI Z UNIĄ EURO. Płacę z Allegro Kup Teraz! 24,99 zł 31,49 zł - 27 min
POLITYKA - zestaw 13 książek

Sprzedający:  Gothedia (467)

Lokalizacja: Częstochowa

tel. 692 902 718 GG: 5190666 e-mail - Zadaj pytanie sprzedającemu Odbiór osobisty w Częstochowie (Północ) 1. Po

POLITYKA - zestaw 13 książek Płacę z Allegro Kup Teraz! 19,90 zł 33,90 zł - 27 min
Biała księga i szara księga / pakiet / tanio!!!

Sprzedający:  kameron_pl (2102)

Lokalizacja: Kraków

Witamy na aukcji KAMERON_PL dziś mamy przyjemność zaoferować państwu: 1.Biała księga, 2.Szara księga, autor - 1.

Biała księga i szara księga / pakiet / tanio!!!
Miękka okładka, Używana
9,90 zł
19,40 zł
- 41 min
Wszystko o... / Pakiet 14 książek / polecamy

Sprzedający:  kameron_pl (2102)

Lokalizacja: Kraków

Witamy na aukcji KAMERON_PL Dziś mamy przyjemność zaoferować państwu: Pakiet 14 książek pt. Wszystko o Piłka nożna,

Wszystko o... / Pakiet 14 książek / polecamy
Miękka okładka, Używana
12,00 zł
21,50 zł
- 41 min

Sprzedający:  ebusko (1365)

Lokalizacja: Busko Zdrój

O pis książki Tytuł SŁOWNIK WIEDZY o SEJMIE Autor Banaszak, Domarecki, Gromski, Masternak-Kubiak, Preisner Wydawnictwo

SŁOWNIK WIEDZY o SEJMIE Płacę z Allegro Kup Teraz! 20,00 zł 25,50 zł - 47 min
Druga księga zamachów - Pawlak - Polityka XX w.

Sprzedający:  ebusko (1365)

Lokalizacja: Busko Zdrój

OPIS KSIĄŻKI: Autor Pawlak, Władysław Benedykt. Tytuł Druga księga zamachów / Władysław B. Pawlak. Adres wyd Warszawa

Druga księga zamachów - Pawlak - Polityka XX w. Płacę z Allegro Kup Teraz! 20,00 zł 26,50 zł - 49 min
Socjotechnika w komunikowaniu politycznym

Sprzedający:  sylus_885 (15)

Lokalizacja: @

Socjotechnika w komunikowaniu politycznym Piotr Pawełczyk, Dorota Piontek W książce omówiono podstawowe zagadnienia

Socjotechnika w komunikowaniu politycznym
Miękka okładka
Kup Teraz! 14,90 zł 21,90 zł - 50 min

Sprzedający:  ebusko (1365)

Lokalizacja: Busko Zdrój

O pis książki Tytuł ENCYKLOPEDIA ORGANIZACJI MIĘDZYNARODOWYCH Autor pod. Red. Zbigniewa M. Klepackiego Wydawnictwo

ENCYKLOPEDIA ORGANIZACJI MIĘDZYNARODOWYCH Płacę z Allegro Kup Teraz! 21,99 zł 33,99 zł - 54 min

Sprzedający:  ebusko (1365)

Lokalizacja: Busko Zdrój

O pis Tytul PRZEBUDOWA I NOWE MYŚLENIE dla naszego kraju i dla całego świata Autor Michail Gorbaczow Wydawnictwo

PRZEBUDOWA I NOWE MYŚLENIE - Michail Gorbaczow Płacę z Allegro
Twarda okładka, Używana
Kup Teraz! 16,99 zł 25,49 zł - 55 min

Sprzedający:  ebusko (1365)

Lokalizacja: Busko Zdrój

O pis książki Tytuł MORDERCY z WILHELMSTRASSE Autor Franciszek Bernaś Wydawnictwo Książka i Wiedza Rok wydania W-wa

MORDERCY z WILHELMSTRASSE - Franciszek Bernaś Płacę z Allegro Kup Teraz! 15,00 zł 20,50 zł - 58 min
Demokratyczne instytucje legislacyjne D.M. Olson

Sprzedający:  sylus_885 (15)

Lokalizacja: @

Demokratyczne instytucje legislacyjne David M. Olson Książka o systemach władzy ustawodawczej zarówno w dojrzałych

Demokratyczne instytucje legislacyjne D.M. Olson
Miękka okładka
Kup Teraz! 19,00 zł 26,00 zł - 1 godz.
Prawica dla Polski - J.Parys - TANIO

Sprzedający:  Wasaczek (17086)

Lokalizacja: Otrębusy

Witam Mam do zaoferowania książkę: Tytuł: Prawica dla Polski Autor: Jan Parys Ilość stron: 137 Stan: dobry Przed

Prawica dla Polski - J.Parys - TANIO Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 4,99 zł 11,99 zł - 1 godz.
Wyjątki z dzieł Mao Tse- Tunga

Sprzedający:  asta555 (105)

Lokalizacja: Gdańsk

Witam! Mam do sprzedania tzw. Małą czerwoną książeczkę: Oferowany egzemplarz pochodzi z pierwszego polskojęzycznego

Wyjątki z dzieł Mao Tse- Tunga
Miękka okładka, Używana
1,50 zł
7,50 zł
1 1 godz.
JAN STANISŁAW SKORUPSKI - POLSKI CZYŚCIEC

Sprzedający:  bukinista1 (3797)

Lokalizacja: POLSKA

STAN KSIĄŻECZKI DOBRY+POSIADA NIEAKTUALNE PIECZĄTKI.

JAN STANISŁAW SKORUPSKI - POLSKI CZYŚCIEC
Miękka okładka, Używana, pierwsze wydanie
Kup Teraz! 9,99 zł 14,99 zł - 1 godz.
Teorie stosunków międzynarodowych-S.Burchill...

Sprzedający:  van_truck (157)

Lokalizacja: Białystok

"Teorie stosunków międzynarodowych"-Scott Burchill,Richard Devetak,Andrew Linklater,Matthew Paterson,Christian

Teorie stosunków międzynarodowych-S.Burchill... Płacę z Allegro
Twarda okładka, Nowa
Kup Teraz! 54,00 zł 65,00 zł - 1 godz.
U PROGU WOLNOŚCI - JANUSZ KORWIN MIKKE

Sprzedający:  ILLUSIONES (1041)

Lokalizacja: warszawa

STAN DOBRY WYD. WYDAWNICTWO LUCULLUS 1995 STR. 187

U PROGU WOLNOŚCI - JANUSZ KORWIN MIKKE Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
15,00 zł
21,00 zł
- 2 godz.
2 X POD LUPĄ - Z. ZIOBRO, ŁUKASZENKO

Sprzedający:  praggaman (15)

Lokalizacja: Warszawa

Witam! Przedmiotem mojej aukcji jest 2 książki: tytuły: 1."ZBIGNIEW ZIOBRO HISTORIA PRAWDZIWA" - A. STANKIEWICZ, P.

2 X POD LUPĄ - Z. ZIOBRO, ŁUKASZENKO
Miękka okładka, Używana, pierwsze wydanie
4,90 zł
10,00 zł
- 2 godz.
Bredemeier CZARNA RETORYKA propaganda czarny PR

Sprzedający:  bookinistka (0)

Lokalizacja: Gdańsk

Podtytuł: Siła i magia języka. Stan bardzo dobry, bardzo małe ślady używania. 204 strony.

Bredemeier CZARNA RETORYKA propaganda czarny PR
Miękka okładka, Używana
25,00 zł
31,00 zł
- 2 godz.

Sprzedający:  slimak77 (11406)

Lokalizacja: Poznań

Autor: Piotr Wierzbicki Tytuł: SZARY CZŁOWIEK. Wydawnictwo i rok wydania: Plajta Ltd. 1991 Stron 59, okładka miękka.

Piotr Wierzbicki - SZARY CZŁOWIEK. Płacę z Allegro Kup Teraz! 5,00 zł 9,00 zł - 2 godz.

Sprzedający:  slimak77 (11406)

Lokalizacja: Poznań

Autor: Stanisław Ehrlich Tytuł: OBLICZA PLURALIZMÓW. Wydawca i rok wydania: PWN 1980 Stron 387, okładka miękka. Stan

OBLICZA PLURALIZMÓW. PLURALIZM W SYSTEMACH POLIT. Płacę z Allegro Kup Teraz! 9,99 zł 14,79 zł - 2 godz.
Albert Jay Nock PAŃSTWO NASZ WRÓG ...

Sprzedający:  dextra1 (50)

Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

  Mam dla Ciebie nowa, nieużywaną i zafoliowaną książkę Alberta Jaya Nocka Państwo nasz wróg Klasyczna krytyka

Albert Jay Nock PAŃSTWO NASZ WRÓG ...
Miękka okładka, Nowa
Kup Teraz! 12,00 zł 18,00 zł - 2 godz.
W imię ojca Fenomen Tadeusza Rydzyka. Okazja !!

Sprzedający:  dmlakers1 (366)

Lokalizacja: Łódź

Do sprzedania mam książkę Konrada Piskały i Tomasza Potkaja " W imię ojca. Fenomen Tadeusza Rydzyka ". Stan książki

W imię ojca Fenomen Tadeusza Rydzyka. Okazja !!
Miękka okładka, Nowa, pierwsze wydanie
Kup Teraz! 8,00 zł 16,00 zł - 3 godz.
Adolf Nowaczyński - Perły i plewy

Sprzedający:  nabis1 (1160)

Lokalizacja: Warszawa

stan db

Adolf Nowaczyński - Perły i plewy 8,00 zł
14,00 zł
- 3 godz.
Czernek - NAJEMNIK (wojna w Iraku)

Sprzedający:  mycha200898 (681)

Lokalizacja: Wałbrzych

NAJEMNIK MOJE DANE Strona "O mnie" Inne moje aukcje Moje komentarze KONTAKT ZE MNĄ Wyślij do mnie e-maila AN-2

Czernek - NAJEMNIK (wojna w Iraku)
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 4,00 zł 10,00 zł - 3 godz.
WPROWADZENIE DO ANALIZY POLITYKI ZAGRANICZNEJ T.2

Sprzedający:  SowaRybnik (4466)

Lokalizacja: Rybnik

WPROWADZENIE DO ANALIZY POLITYKI ZAGRANICZNEJ RP TOM 2 wydanie drugie rozszerzone Ryszard Stemplowski Polski Instytut

WPROWADZENIE DO ANALIZY POLITYKI ZAGRANICZNEJ T.2 Płacę z Allegro
Twarda okładka, Nowa
Kup Teraz! 28,90 zł 38,40 zł - 4 godz.
POLITYKA SPOŁECZNA - POD RED. A. RAJKIEWICZA

Sprzedający:  QUBEIS (301)

Lokalizacja: Warszawa

POLITYKA SPOŁECZNA - POD RED. A. RAJKIEWICZA, PAŃSTWOWE WYDAWNICTWA EKONOMICZNE, WARSZAWA 1973, STAN BARDZO DOBRY;

POLITYKA SPOŁECZNA - POD RED. A. RAJKIEWICZA 12,00 zł
20,50 zł
- 4 godz.
Gellert Sterling MAFIA Sycylia 2 książki

Sprzedający:  siostrawiola (7359)

Lokalizacja: Gdańsk

Gellert, Mafia, stan bardzo dobry, 1983, 330 stron. Sterling, Mafia, Sycylia rządzi światem, 1992, 390 stron, stan

Gellert Sterling MAFIA Sycylia 2 książki Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
14,00 zł
22,00 zł
- 5 godz.
i7- Szukanie demokracji - Kozłowski NOWA WAWA

Sprzedający:  Irda7 (8843)

Lokalizacja: Warszawa

SPRZEDAWCA Dane firmy, regulamin zakupów, zasady, faq: strona "o mnie" Adres kontaktowy: irda7@oxylion.org

i7- Szukanie demokracji - Kozłowski NOWA WAWA Płacę z Allegro
Miękka okładka, Nowa
Kup Teraz! 9,99 zł 16,99 zł - 5 godz.
"Polska, Głupcze" Tomasz Lis

Sprzedający:  oligator78 (0)

Lokalizacja: Kobyłka

Witam na mojej aukcji. Mam do zaoferowania książkę Tomasza Lisa " Polska, Głupcze". Książka w oprawie miękkiej, stan

"Polska, Głupcze" Tomasz Lis
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 10,00 zł 14,20 zł - 5 godz.
,,Poselskie potyczki,, W. Machejek. BCM

Sprzedający:  kontiki57 (247)

Lokalizacja: Bochnia

Historia rodzącego się parlamentaryzmu od KRN-u do końca lat sześćdziesiątych. Stan dobry. Polecam również inne moje

,,Poselskie potyczki,, W. Machejek. BCM Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
4,00 zł
12,50 zł
- 5 godz.
Miedwiediew LUDZIE STALINA

Sprzedający:  Piotrusxxx (771)

Lokalizacja: Warszawa

Stan ksiażki - dobry Możliwy odbiór osobisty: Żoliborz, Białołęka lub Marki Tel. 510 044 440 Zapraszam do zakupu

Miedwiediew LUDZIE STALINA Płacę z Allegro Kup Teraz! 5,50 zł 13,00 zł - 5 godz.

Sprzedający:  dorotek67 (754)

Lokalizacja: łódź

stan dobry + ,oprawa miękka lakierowana ze skrzydełkami ,niewielkie rysy z tyłu oprawy i ślady używalności wyd.PIW

BIERZANEK-WSPÓLCZESNE STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE +-
Miękka okładka, Używana, pierwsze wydanie
Kup Teraz! 7,50 zł 13,00 zł - 5 godz.
Kulisy władzy Marcinkiewicz

Sprzedający:  AntykwariatJB (2302)

Lokalizacja: Poznań

Kulisy władzy - Kazimierz Marcinkiewicz Wyd. 2007 Str. 318 Używana, w db stanie, kilka pierwszych stron jest lekko

Kulisy władzy Marcinkiewicz Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 7,00 zł 15,00 zł - 5 godz.
ROK 1989. KONIEC SPOŁ. NIEOBYWATELSK -42% taniej!

Sprzedający:  darikka (363)

Lokalizacja: Poznań

Wszystkie aukcje | Komentarze | Strona "O mnie" | Wyślij wiadomość | Dodaj do ulubionych ROK 1989. KONIEC

ROK 1989. KONIEC SPOŁ. NIEOBYWATELSK -42% taniej! Płacę z Allegro
Twarda okładka, Nowa
Kup Teraz! 18,99 zł 25,49 zł - 6 godz.
RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - W SIECI

Sprzedający:  slawi1955 (7690)

Lokalizacja: Warszawa

Ziemkiewicz W Sieci Wydawnictwo 2009 Liczba stron: 272 Wymiary: 125 x 195 mm Ziemkiewicz w sieci to inne wcielenie

RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - W SIECI Płacę z Allegro
Miękka okładka, Nowa, pierwsze wydanie
Kup Teraz! 24,00 zł 31,00 zł - 6 godz.
SPRAWY POLAKÓW Autor: Osmańczyk Edmund Jan

Sprzedający:  AN-50 (1095)

Lokalizacja: Głogów

SPRAWY POLAKÓW Autor: Osmańczyk Edmund Jan Język oryginału: polski Kategoria: Literatura piękna Gatunek:

SPRAWY POLAKÓW Autor: Osmańczyk Edmund Jan
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 5,00 zł 11,00 zł - 6 godz.
Zbigniew Brzeziński - Cztery lata w Białym Domu

Sprzedający:  slawi1955 (7699)

Lokalizacja: Warszawa

Cztery lata w Białym Domu Zbigniew Brzeziński Wydawnictwo Spółdzielcze 1990 140 x 220 str. 574 + wkladka ze

Zbigniew Brzeziński - Cztery lata w Białym Domu Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana, pierwsze wydanie
15,00 zł
23,00 zł
1 6 godz.
Noam Chomsky, Rok 501 : podbój trwa. Nowa!

Sprzedający:  mupek (312)

Lokalizacja: Międzychód

AUT: Chomsky, Noam (1928- ) TYTUŁ/ODP: Rok 501 : podbój trwa / Noam Chomsky ; przeł. Zbigniew Jankowski, Olimpia

Noam Chomsky, Rok 501 : podbój trwa. Nowa! Płacę z Allegro
Miękka okładka, Nowa, pierwsze wydanie
24,90 zł
Kup Teraz! 39,90 zł
33,90 zł
48,90 zł
- 6 godz.
DANIEL PASSENT - POD NAPIĘCIEM

Sprzedający:  slawi1955 (7690)

Lokalizacja: Warszawa

Pod napięciem Daniel Passent Wydawnictwo Red Horse 2009 125 x 195 str. 594 Zbiór felietonów popularnego i lubianego

DANIEL PASSENT - POD NAPIĘCIEM Płacę z Allegro
Miękka okładka, Nowa, pierwsze wydanie
Kup Teraz! 27,00 zł 35,00 zł - 6 godz.
MAĆ PARIADKA 10 1996 ANARCHIZM ANARCHIA

Sprzedający:  enima_pl (190)

Lokalizacja: Zgierz

Strona o Mnie. Zobacz moje komentarze. Dodaj mnie do ulubionych. Zadaj pytanie sprzedajacemu. Zapraszam na inne moje

MAĆ PARIADKA 10 1996 ANARCHIZM ANARCHIA Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 5,00 zł 13,00 zł - 6 godz.
MAĆ PARIADKA 4 1995 ANARCHIZM ANARCHIA

Sprzedający:  enima_pl (190)

Lokalizacja: Zgierz

Strona o Mnie. Zobacz moje komentarze. Dodaj mnie do ulubionych. Zadaj pytanie sprzedajacemu. Zapraszam na inne moje

MAĆ PARIADKA 4 1995 ANARCHIZM ANARCHIA Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 5,00 zł 13,00 zł - 6 godz.
MAĆ PARIADKA 11 1996 ANARCHIZM ANARCHIA

Sprzedający:  enima_pl (190)

Lokalizacja: Zgierz

Strona o Mnie. Zobacz moje komentarze. Dodaj mnie do ulubionych. Zadaj pytanie sprzedajacemu. Zapraszam na inne moje

MAĆ PARIADKA 11 1996 ANARCHIZM ANARCHIA Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 5,00 zł 13,00 zł - 6 godz.
MAĆ PARIADKA 8-9 1996 ANARCHIZM ANARCHIA

Sprzedający:  enima_pl (190)

Lokalizacja: Zgierz

Strona o Mnie. Zobacz moje komentarze. Dodaj mnie do ulubionych. Zadaj pytanie sprzedajacemu. Zapraszam na inne moje

MAĆ PARIADKA 8-9 1996 ANARCHIZM ANARCHIA Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 5,00 zł 13,00 zł - 6 godz.
MAĆ PARIADKA 5-7 1996 ANARCHIZM ANARCHIA

Sprzedający:  enima_pl (190)

Lokalizacja: Zgierz

Strona o Mnie. Zobacz moje komentarze. Dodaj mnie do ulubionych. Zadaj pytanie sprzedajacemu. Zapraszam na inne moje

MAĆ PARIADKA 5-7 1996 ANARCHIZM ANARCHIA Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 5,00 zł 13,00 zł - 6 godz.
MAĆ PARIADKA 5 (35) 1995 ANARCHIZM ANARCHIA (ENI)

Sprzedający:  enima_pl (190)

Lokalizacja: Zgierz

Strona o Mnie. Zobacz moje komentarze. Dodaj mnie do ulubionych. Zadaj pytanie sprzedajacemu. Zapraszam na inne moje

MAĆ PARIADKA 5 (35) 1995 ANARCHIZM ANARCHIA (ENI) Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 5,00 zł 13,00 zł - 6 godz.
APARTHEID SKALSKI (ENIMA) RPA BUROWIE AFRYKA

Sprzedający:  martiza (27942)

Lokalizacja: ZGIERZ

Strona o Mnie. Zobacz moje komentarze. Dodaj mnie do ulubionych. Zadaj pytanie sprzedajacemu. Zapraszam na inne moje

APARTHEID SKALSKI (ENIMA) RPA BUROWIE AFRYKA Płacę z Allegro
Miękka okładka, Używana
Kup Teraz! 7,00 zł 15,00 zł - 6 godz.
DRUGA TWARZ EUROPY MAZOWIECKI (ENIMA)

Sprzedający:  martiza (27942)

Lokalizacja: Łódź

Strona o Mnie. Zobacz moje komentarze. Dodaj mnie do ulubionych. Zadaj pytanie sprzedajacemu. Zapraszam na inne moje

DRUGA TWARZ EUROPY MAZOWIECKI (ENIMA) Płacę z Allegro Kup Teraz! 4,20 zł 12,20 zł - 6 godz.
 1  | 2 | 3 | 4 | Następna ... z  23
idź do strony

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu